İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Juzy Ödemeleri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu açıldığından beri sürekli bir itişme devam ediyor. Juzy diye bir site var, sürekli fake spam mailler göndermekle ünlü olmuş bir site, bunun bir de reklam programı var, buna güvenip bununla uğraşan insanlar var. Sıkıntınız stresiniz nedir? Bu programa güvenen insanlar, kendi öz iradenizle güvendiniz, haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız bir daha kullanmazsınız. Memnun olanlar avukat olmanıza gerek yok, herkes kendi işiyle ilgili şeyleri kendi cevaplayabilecek konumda sanırım.

Merhaba,
Bu yaklaşım dogrudur.
Teşekkürler

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ploop Juzy ödeme yapıyor bunuda burada yazan var sen ne hakla gelip dersinki sahtekarsın. senin buradaki görevin dopdolu ya olan kinini kusarak ön yargılı olmakmı yoksa 2*3 arkadaş burada altından kalkamayacagı sözler etti diye gelip konuda haklı olmamıza ragmen ahkam kesmekmi?
sistemden atılan kisiyi tanıyorum eskiden beri. bana bir kere bile gelip ploop konuya yazarmısın demedi. ama senin mesajlarında devamlı üyelerini haksız çıkarma çalısmaların rahatsız ediyor. gelmis spam yaparsanız ödemeyiz diyorsun. sizin yaptığınız ne yıllardır. ön yargılı falan değilim, allah kimseye dopdolu kadar küfür yemeyi nasip etmesin :D Juzy ödeme yapıyor ama göstermelik sanırım, her ödeme baslığınızda benzer tartısmalar var da.. siz yapınca spamı iyi, baskası yapınca kötü değil mi :D

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Nacizane sitenle ben sana başarılar dilerim kendini ispat etmeye çalışan kod acizi. istedigi BAN hadi kukla yokmu? bu adamın istedigini yapacak. ploop a söylemiştin banlasın diye gelir banlar. Grupcular!.

:) kendimi ispat etmeye calişan mi ahahah öptüm seni şap şup!

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Qdin sana teklifim: Konuşmalarında dikkat et, şerefsizlik senin karar verebileceğin birşey değil.

Bu şekilde konuşan insanlarla iş yapanlara hiç acımıyorum, parasını alamayanlar da konu filan açmasın bundan sonra. Herkes birbirine giydiriyor, kahvehane mi burası..

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu açıldığından beri sürekli bir itişme devam ediyor. Juzy diye bir site var, sürekli fake spam mailler göndermekle ünlü olmuş bir site, bunun bir de reklam programı var, buna güvenip bununla uğraşan insanlar var. Sıkıntınız stresiniz nedir? Bu programa güvenen insanlar, kendi öz iradenizle güvendiniz, haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız bir daha kullanmazsınız. Memnun olanlar avukat olmanıza gerek yok, herkes kendi işiyle ilgili şeyleri kendi cevaplayabilecek konumda sanırım.

bu kadar kolay değil. ben 30 lira için 30 paralık kişiler tarafından dolandırılıyorsam o kişilerin nasıl şerefsiz sahtekar olduğunu herkesin bilmesi lazım.

bu ilk dolandırılışımda değil 10 yıldır bu alemdeyim çeşitli kişiler çeşitli yollarla hırsızlık yapıyor ama bu kadar yüzsüz şekilde cevap aldığımı hatırlamıyorum. yok ali baba yok falezde tatil..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sistemden atılan kisiyi tanıyorum eskiden beri. bana bir kere bile gelip ploop konuya yazarmısın demedi. ama senin mesajlarında devamlı üyelerini haksız çıkarma çalısmaların rahatsız ediyor. gelmis spam yaparsanız ödemeyiz diyorsun. sizin yaptığınız ne yıllardır. ön yargılı falan değilim, allah kimseye dopdolu kadar küfür yemeyi nasip etmesin :D Juzy ödeme yapıyor ama göstermelik sanırım, her ödeme baslığınızda benzer tartısmalar var da.. siz yapınca spamı iyi, baskası yapınca kötü değil mi :D

Merhaba,
Yıllardır bişi yaptıgım yok ben dopdolunun sahibi degilim. konuları ne kadar dikkatli okudugunuz belli burada konu Juzy ve onun ödemesi konuyu alıp başka yerlere çeken sizlersiniz. Spam yapanı ben ödemem arkadaşınızda yapmış demekki bak spam yapanız ödemezsiniz diyorsunuz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu kadar kolay değil. ben 30 lira için 30 paralık kişiler tarafından dolandırılıyorsam o kişilerin nasıl şerefsiz sahtekar olduğunu herkesin bilmesi lazım.

bu ilk dolandırılışımda değil 10 yıldır bu alemdeyim çeşitli kişiler çeşitli yollarla hırsızlık yapıyor ama bu kadar yüzsüz şekilde cevap aldığımı hatırlamıyorum. yok ali baba yok falezde tatil..

Merhaba,
Şerefsiz deyip durma hile yapıyorsun hala şereften bahsediyorsun yuh sana.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Yıllardır bişi yaptıgım yok ben dopdolunun sahibi degilim. konuları ne kadar dikkatli okudugunuz belli burada konu Juzy ve onun ödemesi konuyu alıp başka yerlere çeken sizlersiniz. Spam yapanı ben ödemem arkadaşınızda yapmış demekki bak spam yapanız ödemezsiniz diyorsunuz.

bozacının şahidi çıracıdır. benim doldolu ile alakam yok diyerek kaçamazsın.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Qdin sana teklifim: Konuşmalarında dikkat et, şerefsizlik senin karar verebileceğin birşey değil.

Bu şekilde konuşan insanlarla iş yapanlara hiç acımıyorum, parasını alamayanlar da konu filan açmasın bundan sonra. Herkes birbirine giydiriyor, kahvehane mi burası..

Angelo konuyu bir okurmusunuz " Şeref " nerden cıkmış benim bu güne kadar bu tür sözlerim olmuşmu. Allah aşkına okuyarak yorum yapalim son mesajlara bakarak degil.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Allah aşkına kaç kişi baskılı(mail vs..) reklam yapmadan yüksek hitler yakalamış. Kaç kişi toplistlerin açığını arayarak ve açıklardan yararlanarak üst sıralara çıkmamış. Ben Juzy'den paramı günü gününe aldım kardeşim, dahada almak istiyorum. Çünkü herşey yolunda. Qdin bey ile bir kan bağımız yok, yüz yüze görüşmüşlüğümüz yok. Bana neden yolluyorlar parayı? Adam kayırmıyorlar yani... Lütfen tek taraflı bakmayalım olaya(!)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bozacının şahidi çıracıdır. benim doldolu ile alakam yok diyerek kaçamazsın.

Dopdolu ile alakam olsa gelir söylerim Juzy ile alakam var demekten gocunmuyorum bundanmı gocunacam. Demekki siz provakatörsünüz Juzy saglam çalışıyor hazmedemiyorsunuz. Juzy e söyleceginiz söz ancak Pazar gününe özgü MAC kelimesi olur.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah aşkına kaç kişi baskılı(mail vs..) reklam yapmadan yüksek hitler yakalamış. Kaç kişi toplistlerin açığını arayarak ve açıklardan yararlanarak üst sıralara çıkmamış. Ben Juzy'den paramı günü gününe aldım kardeşim, dahada almak istiyorum. Çünkü herşey yolunda. Qdin bey ile bir kan bağımız yok, yüz yüze görüşmüşlüğümüz yok. Bana neden yolluyorlar parayı? Adam kayırmıyorlar yani... Lütfen tek taraflı bakmayalım olaya(!)
NeFuSa, senin yerine qdin yazıyor, sana gerek yok. hem qdin ile aynı siteye sahipsin, hem de bir bağım yok diyorsun. tek taraflı bakmıyoruz zaten, çözüm bulmaya çalısıyoruz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111

Burası sizin ihtilaflarınızı çözeceğiniz mahkeme değil. Ben burada reklamı geçen hiçbir sponsoru kullanmadım ama birisi ilan attığında işin nereye gideceği 1000 kilometreden görünüyor. E ben görebiliyorsam webmaster değilken, sizin yüz kere görmeniz lazım. 10 yıldır bu alemde ilk dolandırılışınız değilse tecrübe kazanamamışsınız. Ben o alem neresiyse hiç girmedim ama kimin nasıl konuştuğundan nasıl iş yaptığını çok rahat çıkarabilirim, hiç de dolandırılmam kusura bakmayın.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burası sizin ihtilaflarınızı çözeceğiniz mahkeme değil. Ben burada reklamı geçen hiçbir sponsoru kullanmadım ama birisi ilan attığında işin nereye gideceği 1000 kilometreden görünüyor. E ben görebiliyorsam webmaster değilken, sizin yüz kere görmeniz lazım. 10 yıldır bu alemde ilk dolandırılışınız değilse tecrübe kazanamamışsınız. Ben o alem neresiyse hiç girmedim ama kimin nasıl konuştuğundan nasıl iş yaptığını çok rahat çıkarabilirim, hiç de dolandırılmam kusura bakmayın.

bu forumda başkalarına da tecrübe kazandırıyoruz. burda 3-5 kuruşun peşinde değilim zaten mahkeme falan da değil mesele. sonuçta bu forumda birçok webmaster var. onlara da tecrübe olsun değil mi?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu iş çok uzadı..

Evet uzadı ben sahtekar degilim burada insanlara ödeme yaptırmaya çalışan maaş alan adam gibi konulara cevap vermek icin çabalayan biriyim. Juzy ile kimsenin derdi yok banlananlar haketmiştir. zorla dopdoluya beni baglamak düpedüz ayıptır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5