İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Juzy Ödemeleri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorular çok basit odaklanırsan sevinirim.

1. demişsin ki geyik olsa renkli yazmazdı.. renkli yazmadığımı anlattım.

2. google şöyle böyle yapar demişsin ki google ile ilgili juzy den çok daha fazla geyik var orda. google şöyle böyle de yapmamış.

3. banlanan diğer sitem hakkında hala bilgi alamadım. ali baba yerine banlanan diğer sitem hakkında konuşmak isterim.

ayrıca boşuna akıntıya kürek çekmeyin. eğer tıklama ile çalışmaktan yeterince kazanç elde edemeyip bu tür siteleri banlayacaksanız boşuna tıklama sistemi koymayın.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Fıkranızda keşke ali baba ve kırk haremileri kullansa idiniz. Juzy fıkra konusu olacak bir geçmişe sahip degildir. bundanda şu ders çıkıyor siz üyelerinizin aklında juzy reklamlarına zoraki tıklatmak için yer yapıyorsunuz demek.

Geçmiş olsun.

:D Çok uzadı bu juzy artık.Hem kendiniz spam yapın hemde millet tıklamaya teşvik ediyor diye banlayın.Oh ne ala memleket.(spamı juzy yapıyor).

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Öncelikle İyinet Forumu'nun başka forumlardaki gibi polemik mekânı olmadığını hatırlatırım. Sükûnet içerisinde bu sorunu konuşarak halledebiliriz. Juzy'den para alamadıysanız önce illegal olarak ne yaptım diye düşünmelisiniz bence. Ben ve bir kaç webmaster arkadaşım daha JUZY'den paralarını sorunsuz şekilde aldılar.

Lütfen vicdanımızıda işin içine katarak yazalım yazacaklarımızı :)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorular çok basit odaklanırsan sevinirim.

1. demişsin ki geyik olsa renkli yazmazdı.. renkli yazmadığımı anlattım.

2. google şöyle böyle yapar demişsin ki google ile ilgili juzy den çok daha fazla geyik var orda. google şöyle böyle de yapmamış.

3. banlanan diğer sitem hakkında hala bilgi alamadım. ali baba yerine banlanan diğer sitem hakkında konuşmak isterim.

ayrıca boşuna akıntıya kürek çekmeyin. eğer tıklama ile çalışmaktan yeterince kazanç elde edemeyip bu tür siteleri banlayacaksanız boşuna tıklama sistemi koymayın.

Merhaba,

1- renkli degil renksiz olmuş ben renki gördüm öyle degerlendirdim. sonuçta juzy nin ne alakası var fıkra ile yada konu ile? bu tamamen reklama teşviktir biz böyle algıladık.

2- Google bizim kadar kücük olmadıgından fark etmemiştir en kısa zamanda fark etmesi dilegi ile.

3- Siz bir cinay6et işlediginizde kafanızı cezaevine gövdesini antalya falez de tatilemi gönderiyorlar?

Başka sorunuz varsa cevaplamaktan mutluluk duyarım.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya kime ne anlatıyorsunuz onu anlamadım? bu adamlar sizin hitinizi çalarak büyümedi mi? hala ne diye reklam programlarına ortak oluyorsunuz ki? allahın spamcıları iste, ona buna spam yaparlar, sonra üste çıkmaya çalısırlar. hala siz uğrasıyorsunuz anlamıyorum ki. türk milletine sasıyorum valla ya. kız mailleriyle spam yaparlar, sonra namuslu biriymis gibi madde madde savunma yazarlar. allahım ya.
http://forum.iyinet.com/358852-post25.html
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details?q=&url=www.juzy.net daha da dibe vurmanız dileğiyle. dopdolu son zamanlar biraz darbe almıs sanırım :p

edit:
http://forum.iyinet.com/sosyal-guncel-konulari-protesto/45988-spam-hosting.html
bir de baskasının spamını protesto ediyorsun, iyi taktik.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

1- renkli degil renksiz olmuş ben renki gördüm öyle degerlendirdim. sonuçta juzy nin ne alakası var fıkra ile yada konu ile? bu tamamen reklama teşviktir biz böyle algıladık.

2- Google bizim kadar kücük olmadıgından fark etmemiştir en kısa zamanda fark etmesi dilegi ile.

3- Siz bir cinay6et işlediginizde kafanızı cezaevine gövdesini antalya falez de tatilemi gönderiyorlar?

Başka sorunuz varsa cevaplamaktan mutluluk duyarım.

daha önceki mesajlarımda söylediğim gibi.. banlanan ilk sitem hepbiriden önce banlandı. yani anlayacağın dile daha ortada cinayet yoktu. önce 1615 sonra 1617 (hepbiri) banlandı.

evet?

dipnot: konuyla ilgisiz kelime oyunları yapmadan (falez veya alibaba kırk haramiler gibi ) cevap verirseniz sevinirim.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben haticeye değil neticeye bakarım, sistemden atılan birilerinin bile parasının ödeneceğini taahhüt ettmissiniz, ama ödemiyorsunuz değil mi sonuç olarak yanlıs mı anladım?
http://forum.iyinet.com/internetten-para/43140-yeni-sponsorunuz-tik-basina-0-02-ytl.html
Üye sitelere gerçek anlamda para kazandırmayı hedeflemekteyiz. Kural dışı para kazanma eğilimindeki siteler neden belirtilerek sistemden silinir, paraları ödenir ve bir daha bu site ile çalışma yapamazlar.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya kime ne anlatıyorsunuz onu anlamadım? bu adamlar sizin hitinizi çalarak büyümedi mi? hala ne diye reklam programlarına ortak oluyorsunuz ki? allahın spamcıları iste, ona buna spam yaparlar, sonra üste çıkmaya çalısırlar. hala siz uğrasıyorsunuz anlamıyorum ki. türk milletine sasıyorum valla ya. kız mailleriyle spam yaparlar, sonra namuslu biriymis gibi madde madde savunma yazarlar. allahım ya.
http://forum.iyinet.com/358852-post25.html
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details?q=&url=www.juzy.net daha da dibe vurmanız dileğiyle. dopdolu son zamanlar biraz darbe almıs sanırım :p

Merhaba,
Sanırım arkadaşlarınızın yardıma ihityacı vardı sizi cagırdılar.
http://forum.iyinet.com/358852-post25.html deki reklamı benim atmadıgımı bilen biliyor birileri google dan banlatmak için ugraşmış. neyse ben atsamda hiç merak etmeyin bunu burada ayan beyan yazarım. Hatta az sonra göndermeye başlayacagım. O kadar temizsinizki mail atmassınız hile yapmassınız. Şu internet aleminde ne kadar dürüst insanlar var şu forumda kaç tane adam var sitesinin reklamını el ilani ile dagıtan siz neden bahsediyorsunuz?

Bak Ploop kardeşim Kimse hariçten gazel okumasın senin imkanın olsa dopdolu gibi hit yapmak istemezmisin? istemezsin tabi tabi... buna kargalar güler.

Birileri sana abi senin sitenin reklamını yapmak istemiyorum çok şey kattın bana dese yokmu dersin? dersin dersin.. buna kargalar gülmez ördekler güler.

velhasıl adam gibi yazıyorum yapacak gücünüz olsa sizde yaparsınız benim açıgımı böyle basit şeyler ile arayamazsınız ben yapacagım şeyden utanmam.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
vallaha kargaları ördekleri bilmiyoruz ama biz sana çok gülüyoruz. hemde biryerlerimizle.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Sanırım arkadaşlarınızın yardıma ihityacı vardı sizi cagırdılar.
http://forum.iyinet.com/358852-post25.html deki reklamı benim atmadıgımı bilen biliyor birileri google dan banlatmak için ugraşmış. neyse ben atsamda hiç merak etmeyin bunu burada ayan beyan yazarım. Hatta az sonra göndermeye başlayacagım. O kadar temizsinizki mail atmassınız hile yapmassınız. Şu internet aleminde ne kadar dürüst insanlar var şu forumda kaç tane adam var sitesinin reklamını el ilani ile dagıtan siz neden bahsediyorsunuz?

Bak Ploop kardeşim Kimse hariçten gazel okumasın senin imkanın olsa dopdolu gibi hit yapmak istemezmisin? istemezsin tabi tabi... buna kargalar güler.

Birileri sana abi senin sitenin reklamını yapmak istemiyorum çok şey kattın bana dese yokmu dersin? dersin dersin.. buna kargalar gülmez ördekler güler.

velhasıl adam gibi yazıyorum yapacak gücünüz olsa sizde yaparsınız benim açıgımı böyle basit şeyler ile arayamazsınız ben yapacagım şeyden utanmam.
1) kimse beni çağırmadı, dayanamadım yazdım. dopdolu ve juzy saçmalıklarından o kadar bıktım ki, yazamadan duramadım. haddini bilirsen sevinirim, kimsenin çağırmasıyla yazacak bir insan değilim.
2) google'dan banlatmak için uğrasmıs mı? yedim ben de evet.
3) dopdolunun hitinin 5 katına sahibim, bilip bilmeden konusma. ayrıca kardesin falan da değilim, lütfen aramızdaki mesafeyi azaltma. ben "adam"larla samimi olurum, dopdolu ile is yapan adamlarla değil.
4) bunları geç, benim soruma cevap ver. adamların parasını ödemek zorundasın. eğer ödemiyorsan da buraya ödemiyorum yaz, ona göre açtığın konularda düzenleme yapmak zorunda kalacağım. iyinet forumlarında kurallara uymayan sponsor ve yandaslarının isi yok. milleti keriz gibi görürseniz, daha beterini yaparım size. anında yanıt bekliyorum.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben haticeye değil neticeye bakarım, sistemden atılan birilerinin bile parasının ödeneceğini taahhüt ettmissiniz, ama ödemiyorsunuz değil mi sonuç olarak yanlıs mı anladım?
http://forum.iyinet.com/internetten-para/43140-yeni-sponsorunuz-tik-basina-0-02-ytl.html

Yanlış anlaşılacak durum yok o zaman karar öyle idi sonraki ay degiştirdik bunuda haberler kısımında belirttik takip etse idiniz görürdünüz.

Bundan sonra sizin dilediginiz ile şu şekilde yazacagız " Gelin sahtekar dolandırıcı hilebaz spamcılar gelin tıklayın biz parayı yoldan topluyoruz gelin nasıl olsa iyinet.com da sizi savunan 2-3 kişi var gelin " deriz sizde rahat edersiniz.

Nekadar ahlaksızca bir şeyi savundugunuzun farkında olmadan hala cevap yazmak için yazıyorsunuz.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1) kimse beni çağırmadı, dayanamadım yazdım. dopdolu ve juzy saçmalıklarından o kadar bıktım ki, yazamadan duramadım. haddini bilirsen sevinirim, kimsenin çağırmasıyla yazacak bir insan değilim.
2) google'dan banlatmak için uğrasmıs mı? yedim ben de evet.
3) dopdolunun hitinin 5 katına sahibim, bilip bilmeden konusma. ayrıca kardesin falan da değilim, lütfen aramızdaki mesafeyi azaltma. ben "adam"larla samimi olurum, dopdolu ile is yapan adamlarla değil.
4) bunları geç, benim soruma cevap ver. adamların parasını ödemek zorundasın. eğer ödemiyorsan da buraya ödemiyorum yaz, ona göre açtığın konularda düzenleme yapmak zorunda kalacağım. iyinet forumlarında kurallara uymayan sponsor ve yandaslarının isi yok. milleti keriz gibi görürseniz, daha beterini yaparım size. anında yanıt bekliyorum.

Sendenmi ögrenecem ödeme yapacagım yapmayacagım siteleri. banlarsan banla umurumdami senin gibi hazımsızlık cekenler. sabah beri nerde idin şerefsiz denirken sabah beri nerde idi bir sürü apuk sapuk yorum yazilirken.

Parası ödenecek herkezin şerefsiz olanlarınki hariç! Şereften bahsedip şerefsizleri koruyanda milyon kat şerefsizdir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Beni Kızdırma adabımla duruyorum MSN i bulupta altından kalkmayacagın sözler yazma buraya ploop efendi senide ben yalvartmassam ben senin gibi olayım!. sen kimsin de " 3) dopdolunun hitinin 5 katına sahibim, bilip bilmeden konusma. ayrıca kardesin falan da değilim, lütfen aramızdaki mesafeyi azaltma. ben "adam"larla samimi olurum, dopdolu ile is yapan adamlarla değil"
bana bu tarz yaklaşıyorsun haddini sen bil.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
takip etmek zorundamıyım? sen açtığın konuda neden belirtmiyorsun bunu o zaman? gelmis millet spam ve hile yaparak para kazanıyor diyorsun, dopdoluyu da banla o zaman?

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Konu açıldığından beri sürekli bir itişme devam ediyor. Juzy diye bir site var, sürekli fake spam mailler göndermekle ünlü olmuş bir site, bunun bir de reklam programı var, buna güvenip bununla uğraşan insanlar var. Sıkıntınız stresiniz nedir? Bu programa güvenen insanlar, kendi öz iradenizle güvendiniz, haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız bir daha kullanmazsınız. Memnun olanlar avukat olmanıza gerek yok, herkes kendi işiyle ilgili şeyleri kendi cevaplayabilecek konumda sanırım.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
evet @qdin de kalitesini belirttiğine göre daha fazla söze gerek yoktur. kendisine el sallıyor ve ileriki hayatında başarılıyor diliyorum. (umarım düşündüğüm olur)

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
takip etmek zorundamıyım? sen açtığın konuda neden belirtmiyorsun bunu o zaman? gelmis millet spam ve hile yaparak para kazanıyor diyorsun, dopdoluyu da banla o zaman?

Ploop Juzy ödeme yapıyor bunuda burada yazan var sen ne hakla gelip dersinki sahtekarsın. senin buradaki görevin dopdolu ya olan kinini kusarak ön yargılı olmakmı yoksa 2*3 arkadaş burada altından kalkamayacagı sözler etti diye gelip konuda haklı olmamıza ragmen ahkam kesmekmi?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Beni Kızdırma adabımla duruyorum MSN i bulupta altından kalkmayacagın sözler yazma buraya ploop efendi senide ben yalvartmassam ben senin gibi olayım!. sen kimsin de " 3) dopdolunun hitinin 5 katına sahibim, bilip bilmeden konusma. ayrıca kardesin falan da değilim, lütfen aramızdaki mesafeyi azaltma. ben "adam"larla samimi olurum, dopdolu ile is yapan adamlarla değil"
bana bu tarz yaklaşıyorsun haddini sen bil.
msn'im yok. gel yalvart allahım ya tehdite bak. ben sana banlarım dedim mi? of of kimlerle uğrasıyoruz. evet öyle yaklasıyorum, benim gözümde adam değilsiniz. buna da mı karısıyorsun? ilgilendiriyor mu sizi kisisel düsüncem?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet @qdin de kalitesini belirttiğine göre daha fazla söze gerek yoktur. kendisine el sallıyor ve ileriki hayatında başarılıyor diliyorum. (umarım düşündüğüm olur)

Nacizane sitenle ben sana başarılar dilerim kendini ispat etmeye çalışan kod acizi. istedigi BAN hadi kukla yokmu? bu adamın istedigini yapacak. ploop a söylemiştin banlasın diye gelir banlar. Grupcular!.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Ploop Juzy ödeme yapıyor bunuda burada yazan var sen ne hakla gelip dersinki sahtekarsın. senin buradaki görevin dopdolu ya olan kinini kusarak ön yargılı olmakmı yoksa 2*3 arkadaş burada altından kalkamayacagı sözler etti diye gelip konuda haklı olmamıza ragmen ahkam kesmekmi?

senin haklı olmadığını tüm forum söyledi hala haklı olduğunu mu iddia ediyorsun. yemin ederim yeğenimi çağırıp okutacam konuyu ne düşünecek çok merak ediyorum. 6 yaşında daha ama eminim senin hala anlamadığın şeyi o anlayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5