İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Juzy Ödemeleri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Caesar, ben bu saat'ten sonra yorum yapmıyorum. Yanlız, sizin ayan ve beyan hazımsızlık sorununuz var. Temcit pilavı gibi mac sistemini ortaya koyuyorsunuz. size tavsiyem böyle bir sistem kurup, bizi ve bize benziyenleri mahçup etmeniz. Ben 2 tane herşeye muhalefet insan gördüm hayatımda, Biri siz biri deniz baykal. Allah bildiği gibi yapsın sizi.

Hak edenlerin ödemeleri, hayırlısıyla yarın yapılacaktır, sizde bende bu dertten insallah kurtulacağız. Boş konuşanlar ve hazımsızlığı olanlarla çalışmamak dileği ile iyi günler dilerim.

ne yazarsanız yazın ödeme işlemi dışında yorum yapmıyacağım..

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Merhaba,
Siz arkadaşlarınız ile geyik yaparken juzy yazısını renkli belirgin mi yaparsınız? + bu benim az önce buldugum kanıt daha sistem yöneticileri ile konuşmadım belkide forumda başka yerlerde tıklayın gibi ibareler vardı bilmiyorum. Ancak bu yeterli bir kanıt Adsense reklamı koyunuz böyle geyik yapın bakım google size ne yapıyor. Lütfen arkadaşlar lütfen az tarafsız olun bukadar. Nefret ettirdiniz bu işe girdigime haklı olana haklı demeyi bile beceremeyen bir zihniyet olamaz. bari haklı olunan yerde hak sahibine hakkını teslim ediniz. Ne diyeyim.

Koptum gulmekten yaaa :) bu qdin kac yasinda yaa? Iyinetden rica ediyorum lutfen su mesajlari okusun lutfen. Hem yorum yapmayin diyor, kendisi yaziyorda yaziyor. Yazdigi seylerde dogru durust biseyler olsa bari. Adamin biri forumda geyik yapmis bunuda forumda yazmis diye BAN! Guluyorum sadece!

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Caesar, ben bu saat'ten sonra yorum yapmıyorum. Yanlız, sizin ayan ve beyan hazımsızlık sorununuz var. Temcit pilavı gibi mac sistemini ortaya koyuyorsunuz. size tavsiyem böyle bir sistem kurup, bizi ve bize benziyenleri mahçup etmeniz. Ben 2 tane herşeye muhalefet insan gördüm hayatımda, Biri siz biri deniz baykal. Allah bildiği gibi yapsın sizi.

Hak edenlerin ödemeleri, hayırlısıyla yarın yapılacaktır, sizde bende bu dertten insallah kurtulacağız. Boş konuşanlar ve hazımsızlığı olanlarla çalışmamak dileği ile iyi günler dilerim.

ne yazarsanız yazın ödeme işlemi dışında yorum yapmıyacağım..
Evet sizin yalanlarınız artık hazımsızlık yaratıyor bende.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Koptum gulmekten yaaa :) bu qdin kac yasinda yaa? Iyinetden rica ediyorum lutfen su mesajlari okusun lutfen. Hem yorum yapmayin diyor, kendisi yaziyorda yaziyor. Yazdigi seylerde dogru durust biseyler olsa bari. Adamin biri forumda geyik yapmis bunuda forumda yazmis diye BAN! Guluyorum sadece!

Merhaba,
Konuya ne kadar alakasız olduğunuz buradan belli. Burada copy/paste edilen olay, neden banlandığını merak eden bir üyenin forumun'da reklamlara tıklamayı teşfik için yaptığı olay anlatılmakta -ki bu sadece bir örnek'tir. Bu konunun sizin mizah anlayışınız ile hiçbir alakası olmadığı belli olmakta. Zaten yorumlarımdada sizin gibi her konuya ilgili ilgisiz, müdahil olmadığım görülecektir. Burada, hizmet verenler ve hizmeti baltalamaya çalışanlar ayan beyan ortadadır. Yaşıma gelince, 33 Yaşındayım ve internet ortamında geçimimi sağlıyan interneti sizin gibi farazi kullanmayan, en azından bu ortama birşeyler katmaya çalışan bir insanım.

Ne yazıkki, bu ortaklık sistemi dolayısıyla arada sizin gibi amacı sıfatı belli olmayan insanlarla uğraşmaktan duyduğum rahatsızlık, o kadar hat saffa'ya çıktıki yaptığım işten nefret eder oldum. Tarafsız düşünen insanlar bu yorumları okuduğunda, ya sistemle alakadar olmayan insanların yada sistemle alakadar olupta üç beş ytl daha fazla kazanmak için interneti kirleten insaların yorumlarını göreceksiniz. Bakacak olursanız, ya Rep puanı düşük yada çeşitli konularda sorun yaşamış insanların "Yok ödeme alamadım", "Yok Mac Adresi" gibi konularda yorum yaptığını göreceksiniz.

Birkere müşterimiz olmadan burada yorum yazanlar kesinlikle ve kesinlikle belli bir amaca hizmet etmektedirler. Bu kısım insanların işi gücü başarıyı kovalıyan insanların, başarısını lekelemektir.

Zaten Google, Mynet, Randevum.com, Argonik, Bgroom, Sedo vb. ortaklık sistemleri hep sahtekar, hep hileci, biz doğruyuz. Biz işimizi dört dörtlük yapıyoruz ama banlanıyoruz. Yani bir insanın sinir kat sayısı bu kadar yükselir. Ayıp kardeşim ayıp. Hem suçlu hem güçlü olupta ortalıkta ahkam kesmek buna denir. Juzy ortaklık sisteminden bahsediyoruz, 2 -3 aydır ödemeler sorunsuz yapılıyor, buna rağmen birileri yok dopdolu, yok işte bilmem ne sitesi'nin sahibinin sitesimi sahtekârdır deniliyor. Arkadaşlar, Sahtekâr insanlar ödeme yapmaz, 2 - 3 aydır ödeme alıyorsunuz ve hala Juzy'i karalıyorsunuz. Juzy reklam müdürü benim. Juzy, Dopdolu veya başka bir site değildir. Her site kendi çerçevesinde değerlendirilmeli.

Yeter arkadaşım yeter. Kuyruk acınız varsa bunu burada değil, o kuyruk acısını yaşadığınız yerde tartışın. Biz iş yapmaya çalışıyoruz, para kazanmaya para KAZANDIRMAYA çalışıyoruz. Gidin Counter Strike, Knight Online gibi oyunları oynayın Stres atın. Zira stres atma yeri bura değildir.

M

MasterTR

Misafir
qdin avukatmisin? avukatsan eger kac paraya cali$iyorsun? bikac i$im varda kimse avukat olmayi kabul etmiyor ama senin edecegine eminim $erefsizlikleri savumada ustune yok ustelik sacma sapan yazilarla savunuyorsun milletin kafasini allak bullak ediyosun tebrikler

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Evet hakılısınız bu konuda sistemin menfeatlerini düşünerek kişilerin hile yapmaması için bunu yazmışlardı sonra uyardım ve sildirdim. 2 aydır bu ibare yok sanırım. bu ibare yazarken banlanan birinin parasını ödemek zorunda Juzy. ancak 2 ay oldu sanırsam bu ibare kaldıralı. + bu sistem mac adresi ile alakalı kural dahilinde degil teşvik kuralları dahilinde.

1. o sayfadaki juzy yazısı renkli değil ancak siz arama yapıp bulduğunuz için (http://www.hepbiri.com/index.php?showtopic=1403&hl=juzy&st=60 bkz adresteki hl=juzy) renkli çıkıyor. mesela şu şekilde tıklarsanız http://www.hepbiri.com/index.php?showtopic=1403&hl=printscreen&st=60 printscreen yazısı renkşi çıkar.

2. ben sitemde juzy reklamlarını sadece hata sayfalarında kullandım. yani üstte zaten juzy reklamı yok. user hatalı bir linke tıkladığında (mesela üye olmadığı halde karma linkine tıkladığında, foruma mesaj atmaya çalıştığında vs...) juzy reklamı çıkıyordu.

3. mizah forumunda yapılan bir espriyi zorunlu tıklama yapmaya çalışma olarak görmeniz sadece bir bahane aracı. zaten foruma girip juzy aramasını yapmanızdan belli ki foruma bugün üye olmuşsunuz arama yapabilmek için. yani daha önce böyle bir sebep yoktu.

4. hadi diyelim zorunlu tıklama yaptırdım. diğer hesabım neden banlandı? zorunlu tıklama yaptırdığınız için demeyin çünkü diğer sitem daha önce banlanmıştı. hepbiri daha sonra banlandı.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
qdin avukatmisin? avukatsan eger kac paraya cali$iyorsun? bikac i$im varda kimse avukat olmayi kabul etmiyor ama senin edecegine eminim $erefsizlikleri savumada ustune yok ustelik sacma sapan yazilarla savunuyorsun milletin kafasini allak bullak ediyosun tebrikler

Merhaba,
Yazınızdan anladıgım kadarı ile ben " şerefsizim " diyorsunuz bu şerefsizlik içeren işimde banada avukatım olurmusunuz diyorsanız özür dilerim şerefsizler ile iş yapmam.

M

MasterTR

Misafir
Merhaba,
Yazınızdan anladıgım kadarı ile ben " şerefsizim " diyorsunuz bu şerefsizlik içeren işimde banada avukatım olurmusunuz diyorsanız özür dilerim şerefsizler ile iş yapmam.
yok sizin gibi $erefsizleri forumlara gonderip sorunsuz odeme aliyorum dedirtip aslinda odeme yapmayan bikac tanidigim varda ;) bunlardan biri de efe - recep yuksel karaktersizleri

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Oho ben böyle kapagı Time dergisinde görmedim :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yahu ne kadar kalitesiz insanlar olduğunuzu belli ettiniz bir daha bu konuya birşey yazmıyorum birden yandaşlar toplanıp konuyu değiştirme takdiğine bak.

M

MasterTR

Misafir
dikkat ediyorumda hep 5-10 mesaji olan adamlar bunlari pohpohluyor. yonetim $unlarin ip lerini gozden gecirir umarim

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oho ben böyle kapagı Time dergisinde görmedim :)

Ben Kimseye Kapak olsun diye yazmadım . Sadece Şeref hasiyet gibi kutsal degerleri ayaklar altına alan ve yazımı eleştirip kendisine kendi yazdıgı yazıda " Şerefsiz " nitelemesini yükleyen insana şerefin ne kadar degerli oldugunu ifade ettim.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu ne kadar kalitesiz insanlar olduğunuzu belli ettiniz bir daha bu konuya birşey yazmıyorum birden yandaşlar toplanıp konuyu değiştirme takdiğine bak.

Bu yandaş toplama eylemini sanırım sizden ögrenmişler. neden diye soracak olursanız Juzy ile alakanız olmadıgı halde Juzy ile ilgili yorumlar ve MSN listenizdeki 1-2 sizin gibi arkadaşınızı buraya davet ederek sende yorum yaz diyecek kadat ISO9001 kalitesine sahipsiniz.

sertac82

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siz arkadaşlarınız ile geyik yaparken juzy yazısını renkli belirgin mi yaparsınız?

ancak bu yeterli bir kanıt Adsense reklamı koyunuz böyle geyik yapın bakım google size ne yapıyor.

ee bunlar havada kaldı?
renkli yazmadım siz arama yağtığınız için highlight gördünüz.
adsense 18 aydır toplam 2500 dolar ödeme yaptı. hala da kullanıyoruz.

ayrıca banlanan diğer hesabım hala açıklığa kavuşmadı?

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ee bunlar havada kaldı?
renkli yazmadım siz arama yağtığınız için highlight gördünüz.
adsense 18 aydır toplam 2500 dolar ödeme yaptı. hala da kullanıyoruz.

ayrıca banlanan diğer hesabım hala açıklığa kavuşmadı?

Merhaba,
Fıkranızda keşke ali baba ve kırk haremileri kullansa idiniz. Juzy fıkra konusu olacak bir geçmişe sahip degildir. bundanda şu ders çıkıyor siz üyelerinizin aklında juzy reklamlarına zoraki tıklatmak için yer yapıyorsunuz demek.

Geçmiş olsun.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhaba,
Fıkranızda keşke ali baba ve kırk haremileri kullansa idiniz. Juzy fıkra konusu olacak bir geçmişe sahip degildir. bundanda şu ders çıkıyor siz üyelerinizin aklında juzy reklamlarına zoraki tıklatmak için yer yapıyorsunuz demek.

Geçmiş olsun.

Yahu kimse sizin 3 kuruşunuza ihtiyacı yok o kadar insanları sinirlendiriyorsunuz ki gerçekten şurada yazdığınız yorumlarıda anlama özürlüler gibi davranarak yapıyorsunuz.

Hala sizin ortaklık sisteminizi kullanıyorlarsa zaten bu kişilerin ilerideki şikayetlerini zerre kadar umursamiyorum ve onlar adınada üzülmüyorum. 6 yaşındaki yeğenim şu konuyu okusa eminim sizden daha iyi cevap verecektir. Çünkü insanların dediklerini ısrarla anlamaktan kaçınıyorsunuz. kaçınıyorsunuz diyorum çünkü anlamıyorsunuz demek istemiyorum ki anlamıyorsanız durumunuz çok vahim, acilen destek almanız gerekiyor.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu kimse sizin 3 kuruşunuza ihtiyacı yok o kadar insanları sinirlendiriyorsunuz ki gerçekten şurada yazdığınız yorumlarıda anlama özürlüler gibi davranarak yapıyorsunuz.

Hala sizin ortaklık sisteminizi kullanıyorlarsa zaten bu kişilerin ilerideki şikayetlerini zerre kadar umursamiyorum ve onlar adınada üzülmüyorum. 6 yaşındaki yeğenim şu konuyu okusa eminim sizden daha iyi cevap verecektir. Çünkü insanların dediklerini ısrarla anlamaktan kaçınıyorsunuz. kaçınıyorsunuz diyorum çünkü anlamıyorsunuz demek istemiyorum ki anlamıyorsanız durumunuz çok vahim, acilen destek almanız gerekiyor.

Kedi kardeş
Ocak Juzy Ödemeleri Hk. 2007-02-25 16:40 Caesar asıl bu kapağa bak
asıl grupcu sizsiniz senlik olmayan bir mesajda -Rep kullanmıssınız bana saol domatesi severim kırmızıdır. en azından senin gibi utanc verici bir kırmızılık taşımıyor.

Ben sadece okuyorum :) bazende yazıyorum hem okudum hem yazdım az bişi sana kızdım repci kardeş sen pop oku sesine iyi gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5