İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ocak Juzy Ödemeleri Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
keşke firewall ile olabilecek bir durum olsa biryerde o bile yetersiz kalıyor. siz saldırıları çok basit düşünüyorsunuz sanırım.

dsgnr Sen Juzy.net avukatimisin bilader? Saldiri gormemismisiz sen kim zannediyorsunki beni, saldiri gorup gormedigimi tartisiyorsun yada bunun basit oldugunu dusundugumu?

Qdin sana gelince,
SoftLayerla calisinca mi profesyonel hizmet vermiş oluyorsunuz, firewall'a rule atamayi bilmeyen adamlar bunlar.

Bir firewall fiziksel olarak serverin onune koyulmasiyla o server saldirilardan korunmaz, yazdiklariniza bakanda sizi muazzam bir datacenter ile calisitiginizi dusunecek, yok oyle bisey. Hem hizmet veremiyorsun, hem reklam alanlarin sitelerinin gec acilmasina neden oluyorsun hemde yayinlanabildigi kadar kazanilan parayi verdigin icin kendini övüyorsun, bide vermeseydinnn!

Ceasar sana gelincede, gorende adamlarin scriptini yazanin sen oldugunu sanacak, oradan buradan almis olabilirler kendilerine gore guvenli bir sekilde modify etmislerse mesele bitmistir.

Son olarak Juzy.net!;
Ben sana para kazandiran biri olarak benimle duzgun konusmalisin!
Ozur dilemen gereken yerde ukalalik etmemelisin!

En son yazdigin, LAFTA mutavazi cumlelerini basta samimi sekilde soylesen burada tonlarca iyi niyetli insan var birisi sana kesin cozumu sunacaktir zaten..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr Sen Juzy.net avukatimisin bilader? Saldiri gormemismisiz sen kim zannediyorsunki beni, saldiri gorup gormedigimi tartisiyorsun yada bunun basit oldugunu dusundugumu?

Qdin sana gelince,
SoftLayerla calisinca mi profesyonel hizmet vermiş oluyorsunuz, firewall'a rule atamayi bilmeyen adamlar bunlar.

Bir firewall fiziksel olarak serverin onune koyulmasiyla o server saldirilardan korunmaz, yazdiklariniza bakanda sizi muazzam bir datacenter ile calisitiginizi dusunecek, yok oyle bisey. Hem hizmet veremiyorsun, hem reklam alanlarin sitelerinin gec acilmasina neden oluyorsun hemde yayinlanabildigi kadar kazanilan parayi verdigin icin kendini övüyorsun, bide vermeseydinnn!

Ceasar sana gelincede, gorende adamlarin scriptini yazanin sen oldugunu sanacak, oradan buradan almis olabilirler kendilerine gore guvenli bir sekilde modify etmislerse mesele bitmistir.

Son olarak Juzy.net!;
Ben sana para kazandiran biri olarak benimle duzgun konusmalisin!
Ozur dilemen gereken yerde ukalalik etmemelisin!

En son yazdigin, LAFTA mutavazi cumlelerini basta samimi sekilde soylesen burada tonlarca iyi niyetli insan var birisi sana kesin cozumu sunacaktir zaten..
evet ben qdin ve Juzy.net in avukatıyım.

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba qdin

Reklam programınızı kullanıyorum ve hiç bir problemim yok ödemelerimide sorunsuz alıyorum.Fakat size şunu sormak istiyorum scriptinizin içeriğini merak ettiğim için sitenize üye olup biraz inceledim ne profile yazı ne resim nede başka bir şey koymamama ramen bir çok mail geliyor yeni bir mesajınız var diye bu mesajları atanda hep kızlar şimdi soruyorum hiç bir resim profil v.s hiç bir şey olmadan o kadar üye arasından bu kızlar bana neden mesaj atıyor nickimi beğendikleri için mi ? :) Eğer bunun bir açıklaması yoksa bu tamamen üç kağıtçılığa giriyor yada abazaları kandırmak için güzel bir oyun. 2. Sorum gerçekten merak ettim http://uyelik.juzy.net/ burdaki kişileri gerçekten üye ettiğinizi kanıtlıyabilir misiniz?

Reklam programında her hangi bir problemim yok bu ayki ödemeler bu gün yapılacak sanırım 2 ayrı sitem için 2 ayrı hesaptan ödeme bekliyorum sizden bu gün.

Sorularıma bir açıklık getirebilirseniz bunu açıklıyabilirseniz sevinceğim.

Kolay gelsin.

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, reklam sistemine bir üyeliğim yok ama site ilk açıldığında üye olmuştum arkadaşlık bölümüne ve banada hergün kızlardan msj. gelmeye başladı mesajları okumak isteyincede sistem şu anda çok yoğun sadece gold üyeler sisteme giriş yapabilir, gold üye olmak için tıklayın diye bir mesaj geliyordu bu günün her saatinde aynıydı kanımca üye olanları paralı üye yapmak için fake kız üyelikleriyle üyelere mesaj atılıyordu ve tasarımda yonja nın tasarımıyla birebirdi, üyeliğimi fake mesajlar gelince iptal ettirmiştim şimdiki tasarımını bilmiyorum yine mesaj geliyormu bilmiyorum ama tüm gelen mesajlar üyeleri kandırmak için gelen fake lerdi, başka bir mail ile üye oldum her iki mailimede aynı kişilerden mesajlar geliyordu, :)))

bazı insanlarda işe yarıyor sanırımki bu yolu seçmişler:)

Not: Amacım Polemik yaratmak değildir,

Saygılar.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Zaten kaldircaktim reklamlari, bunlari soylediginiz iyi oldu arkadaslar. Insanları kandıran şebekelere meydan bırakmamalıyız.

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende ödeme alamadım hala bekliyorum ödeme alan var mı?

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
11 Ocaka girdik ben hala ödeme alamadım :) Ödeme alan arkadaş var mı?

Murky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazar günleri eft yapılmaz ama havale yapılabilir arkadaşlar garanti kullanıyor garanti kullanan arkadaşlara haveler yolu ile ödemelerini yapabilerler.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pazar günleri havale yapılır ancak muhasebeler işlemez bu nedenle havale ve EFT ler p.tesiye kalır.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yahu bi sabir ya bi sabir ne bu para aski? Her zaman aksilikler ve buna benzer seyler cikabilir, kendinize hedef belirleyin 15 inden once para beklemeyin.. Germeyin kendinizi gereksiz yere adamlar burada yaziyor surekli zaten..

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,Şehir dışında oldugum için internete pek girme imkanı bulamadım. yine ayak üstü bilgilendirme yapayım hesaplar kontrol ediliyor ve incelemeler yapılarak ödemeler çıkılmaya başladı. hafta sonu banka problemi oldugundan hasabımıza para aktarılamamış. bu hafta içerisinde ödemeler tamamlanmış olacaktır. lütfen biraz sabırlı olalım. diger bir yandan bazı insanlar sürekli karalama politikası sürdürmekte biz yarin juzy ortaklıgı kapatırsak 1700 webmaster arkadaşın ek gelirini kesmiş oluruz farazi boş şeyler yazılacagına lütfen yapıcı ve kırıcı olmadan düşüncelerinizi yazınız. Saygı ve Sevgi ile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5