İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ogame Oynayanlar Dikkat

E

echo

Misafir
keşke hiç bulaşmasaydın admin

ben şahsen çok üzülmüştüm başında geçen zamana :(

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Bitefighti sakin deneme admin. Ben o kadar sacma oyun görmedim. Oyunda ilk 10 'da idim ama av ve adama saldirmak disinda bir etkinligi yok. 2 secenegin var birincisi av digeri saldiri. Ogamede yine bir sürü özellik var ama benim gecen banlandi. Cok güclü olanlari cekemiyorlar sanirim.

GrafikMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Bitefighti sakin deneme admin. Ben o kadar sacma oyun görmedim. Oyunda ilk 10 'da idim ama av ve adama saldirmak disinda bir etkinligi yok. 2 secenegin var birincisi av digeri saldiri. Ogamede yine bir sürü özellik var ama benim gecen banlandi. Cok güclü olanlari cekemiyorlar sanirim.

Evet orda çok olaylar dönüyor.
çünkü yöneticilerde o oyunu oynuyor ve dereceye girdiğinde banlayıp duruyorlar.
Ayrıca çok fazla hile yapılıyor.Çok soğumuştum oyundan bu yüzden ondan bıraktım.

E

echo

Misafir
GrafikMedya' Alıntı:
Evet orda çok olaylar dönüyor.
çünkü yöneticilerde o oyunu oynuyor ve dereceye girdiğinde banlayıp duruyorlar.
Ayrıca çok fazla hile yapılıyor.Çok soğumuştum oyundan bu yüzden ondan bıraktım.

bi kaç sırf bu yüzden bıraktılar

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabii dünya yıkılıyo onun yerinde olsam tepkim farklı olmazdı :)
kaldi ki 500 komutam gittiği zaman bile acayip sinirlenmiştim.Onun yerinde olmak hiç istemezdim.Kendini kaptırmak bi yana o oyunu oynuyosun uzun süre oyun olduğunu bildiğin halde bi emek veriyosun.Bi anda hepsinin gitmesini siz düşünün.BENCE EN İYİSİ HİÇ BULAŞMAMAK : )

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
500den daha çok komutam ve buna ek olarak da 2k küsür ha ve bnlerim artı sondalarım gittiğinde böyle tepki vermedim. hatta saldırana mesaj atıp ay için teşekkür ettim. bence bu kişiyle alakalı bişey.

bilirsiniz bazıları saldırı yer ağza alınmicak küfürler eder. bazıları hiç bişey demez sessiz kalır ve devam eder. bazıları hırs yapar bi süre sonra size geri saldırır bazıları oyunu bırakır.

olayı ogame olarak görmek mantıklı değil bence. yalnız oyun için böyle tepki veren bi insanın da ruh sağlığının hiç iyi olduğnu düşünmüyorum açıkçası o da ayrı. başka şeyler için nasıl tepki veriyodur acaba çocuk? evde süt bitmiş mesela? herkesi doğrar heralde..

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu lafları üzerime alarak söyleyeyim ;
tepkim aynı olur derken kalkıp ortalığı yıkacak değiliz heralde bir kere arada yaş farkı var o genç çocukla.Ama tabiiki bu kişiye göre değişir.Bu her ne kadar oyunda olsa burda bi emek söz konusu ve bu oyun öyle hafife alınacak bi oyun deil en azından çok emek ister,zaman ve uğraş ister.Öyle günde bir kere girip çıkmakla olan bir oyun değil.Kalkıpta bu kadar emek vererek oynanılan oyunun bi anda en başa dönmesi kadar kötü bişi olamaz ve bu olaylar karşısında tepki bile vermeyen bi insan düşünemiyorum

G

gibigibiyim

Misafir
Bana bu oyunu ilk kardesim haber verdi,ben duyuyordum alman medyasindan ogame hastaligini ,kardesime diyorum bak sende kafayi yersin!!yok cok güzel oyun öyle basinda beklemeyede gerek yok DIYORDU.Arada 4-5 ay geciyor tabi bu filolar kurmus sömürgeler almis,bir sabah kalkiyor ay olusmus :) neyse yine devam ediyor ogame e suan baya büyük imparatorluklardan birisi 21. evrenmiydi neydi,geceler saati kuruyor 3-4 saatde bir kontrol ediyor gezegenlerini HAHAA Kafayi yemek üzere,bir daha paramparca olursam diyor birakirim oyunu,21. evrende olupda güclü olan varsa ben Sizin icin ajanlik yapabilirim sunu bir dagitinda kopsun oyundan üniversiteye gidiyor sinavlar filan gümbürtüye gitmesin : )

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben eğitim sitemde ,aile ve eğitimcilerin dikkatini çekmek için haber yapmak istiyorum bu videoyu,sakıncası var mı..Olabilir..Çünkü ben izlerken dehşete kapıldım..ve daha dikkatli lacağım çocuğum için..FELAKET!

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ara Ogame'de bende çok iyiydim Evren1'in ilk kurulduğu zamanlar. Bir gece ne var ne yok bütün gezegenlerimi duman ettiler. Aynı duruma getirmem için ayralarca çalışmam gerekecekti; sinirlendim oyunu bıraktım kendimi kod yazmaya adadım ve bu şelilde kendimi kurtardım.

Aman ha, merak ederek ne olduğuna bile bakmanızı tavsiye etmem.

R

reisabi

Misafir
En İyi Oyun Age Of Bana Basit Geldi Bitince ama bu oyunun her sürümnü severim hele 2.sini

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
ilk saldiriyi yaptim, metal kristal falan topladi geldi.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Soylemem valla, - rep verdim diye sen bana saldirirsin :D
Sen kacinci evrendesin, nick adin ne?
Ben baslayali daha 1 hafta oldu, acemiyim...

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tam anlamıyla oynayamadım, ısınamadım gitti oyuna. Biraz oynasam alışırım belki.

arada bir bitefight yapıyorum, sonra kapatıyorum :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5