İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ogame Oynayanlar Dikkat

O

oyunkurucu

Misafir
yok, - rep falan sorun degil, aylarca bunun kinini güdecek degilim

Ben 21. evrendeyim, nickim de firati, ittifak adi da HIBS

anlami hayirli isler, bol....... :)

O

oyunkurucu

Misafir
Saat falan kurdugum hikaye, geceleri filolari ucurmak zaten yeterli. Degisik stratejiler var oyunda, düzenli oilöarka internete girdikten sonra gece saat kurmana gerek yok. Yalniz filonu, internet basindayken uzun süre yerde birakmaman lazim, bu kadar. Su an icin, okulu ya da hayati etkileyecek bir oyun oldugunu düsünnmüyorum.

G

gibigibiyim

Misafir
Ben sana her zaman söylüyorum ogame basina bela olucak :D Valla mühendis olayim derken duvara carpma sevgili kardesimde : P
Ben neden isinamadim bu oyuna anlamiyorum.Ama deniycem bakalim,ittifak filan kurmama da gerek kalmiycak ,tek basima yeterim : )))

-13 firat ugursuz sayi valla bence bu gece senin filoyu yerle bir edecekler gibime geliyor hehe

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
valla başlığı görür görmez atladım hemen kayıt oldum güzel bi oyuna benziyo ama cafeden giriyom normalde 5 saat buna da başlarsam cafe açarım bir tane :D valla öss de var 15 gün sonra ben eve gideyim biraz edebiyat sosyal çalışayım yoksa kazanamıcaz bu sende

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu çocuk yanımda çıldırsa bu kadar , onu ancak okkalı bir tokat paklar ..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dreamz' Alıntı:
Bu çocuk yanımda çıldırsa bu kadar , onu ancak okkalı bir tokat paklar ..

eğer bunu yaptıgın yerde amerika olursa sosyal hizmetler çocuğuna el koyar ve 100 mt yanına yaklaşmana izin verilmeden bakılır veya bi aileye verilir...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ogamede, iyi bir konuma gelmenin olcusu nedir?
Yani kac ufak kac buyuk savas gemisi olmasi lazim?
Shieldlerin, Gemi hizinin falan gelismis olmasi sartmi?
Baska bir kullaniciya saldirmadan once kazanacaginizi nasil garanti edersiniz?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu Ogame'in yeni oyunu Bitefight'ı baya sardım .. (imzada) :)

C

chemeng

Misafir
bana pek inandırıcı gelmedi sanki numaradan çekilmiş bir kayıt gibi. çünkü ogame'i 1 yıl oynadım ve ağır bir oyun yani herşeyde belli bir sürenin geçmesi lazım. çocuk bir seviniyor bir sinirleniyor bu kadar kısa sürede bunlar mümkün değl.

B

bedafocb

Misafir
harbiden bende bir senen oynadım ogame böyle anlık tepkiler verilecek bir oyun değil...
Dipnot: ogame oynamayı düşünenlere kesinlikle tavsiye olunmaz... gecelerim ziyan oldu onun yüüzünden... yok saldırından önce çöpçüleri yolla, yok filoyu evde yakala. geceleri uyuyamıyordum valla... bir de oyunun sonu yok 2. evrende kral olduk. ittifakımız aylarca liderdi.. 100 lerce komuta gemimiz vardı. ölüm yıldızına gidiyorduk... sonuç 0. boş iş yani :D

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu benim kardeşim falan olsa varya, buna bir sopa atarım. Değil ogame, tetris bile oynayamaz bidaa.

canerpro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok abartılı eğer gerçek ise sonumuz hiç iyi değil bilgisayarı parçaladı kendini parçaladı, altta yazan yazıların çevirisi olsa anlardık tamamen ama OGame olması imkansız web üzerinden oynanan oyun bu kadar etki gösteriyorsa KO, UO düşünemiyorum.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık bunLara gerenk yok. ogame'de gezegeninize saLdırı oLduğunda hem msnden hem de cepten sms iLe haber veren script yazdık :D

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
edit: çift post attı.. ajax'ın oLduğu siteLerde oLuyor hep bu yahu :(

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ee script adresi var mı? nası deneyecez? bide refresh edip duruyosun büyük ihtimalle ana ekranı ama sonucta ogamer gibi kullananlar banlanmasın?

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaLLa doğrusu scripti reLease etmedik henüz beta aşamasında ama 1 aydır kuLLanıyoruz probLem çıkmadı.. tabi çok yayıLınca çakıp banLarlar mı orası meçhuL :) yakın zamanda yayınLanacak, sms modüLü buLmaya çaLışıyoruz iLk ekLediğimiz sistem kapandı maLum bedava sms siteLerinin ömrü pek uzun oLmuyor :/ teLsime sorunsuz gönderim yapıyor sms sistemine gerek duymadan ama diğer operatörLer için sistem lazım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5