İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ogame Oynayanlar Dikkat

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Buyur kardeş? Olayı biraz açsak..Beta da olsa sistemi incelesek (bu arada ogame oynamıyorum)

ya hani hotmailden teLsime mms gönderiLebiliyordu ya o sistemi kuLLandık :)

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahoodan yollanıyordu epey zamandır yollamadı şuan çalışıyor mu sistem?

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en son 2-3 hafta önce çaLışıyordu ama :) biLemiyorum şu an çaLışıyor mu, ben yahoodan deiL hotmaiLden yoLLuyordum.. deneyip yazarım..

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw ben beta tester olacaktım sizin scripte? nooldu daha çıkmadı mı? telefonda telsim ne güzel...

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok az kaLdı.. bu arada hotmaiLden teLsime haLen mms gönderiLebiliyor..

muratdicle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çocuk ogame oynuyorda olabilir. şöyleki, çocuğun filosunu ay'dan kilitlemişlerdir, ve çocuğa sadece bakmak kalmıştır. işte böyle bağıra bağıra filosu gümleyecektir.

ve bunun yanında da GAR saldırısıda gelmiş olabilir. ki benim başıma geldi, hem ay'dan kilitlediler, hem de savunmam için 10 larca GAR gönderdiler. ve çöküşümü sadece izledim.. :D

Ama ogame iyidir. sakin sakin oynarsın, fazlada herşeyi kafaya takmadan tabi ki.

Saygılar..

pascha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ogame güzeldir.. bende uzun zamandır oynuyorum :) tabi bazen insan kafayı yicek gibi oluyor ama normal seyler bunlar.

M

mcanli

Misafir
En son çocuğun içine "Hitler" kaçtı iyi bakın gözüküyor arkasından girişi :D

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son yillarda butur oyunlar gercekten cok kisinin psikolojisini bozdu. Turkiyede internet kafelere gidin. 30 bilgisayar varsa 29 u siddet icerikli oyun oynayan cocuklardir. Bu cocuklardan gelecek icin ne beklersin.
Eskiden bende fena dalardim oyunlara ozellikle Simcity ye saatlerce sehrin buyumesini beklerdim. Daha sonra baktim hayatta daha onemli seyler var. Fazla takilmiyorum artik.

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1998 de mi ne "Star_Wars_Rebellion" diye bir oyun vardı.. Ogame de bu oyundan esinlenerek yapılmış bir oyun. nerdeyse aynı mantık .

sistem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son yillarda butur oyunlar gercekten cok kisinin psikolojisini bozdu. Turkiyede internet kafelere gidin. 30 bilgisayar varsa 29 u siddet icerikli oyun oynayan cocuklardir. Bu cocuklardan gelecek icin ne beklersin.
Eskiden bende fena dalardim oyunlara ozellikle Simcity ye saatlerce sehrin buyumesini beklerdim. Daha sonra baktim hayatta daha onemli seyler var. Fazla takilmiyorum artik.

sorma ya.. 2003 te bir arkadaşıma merak edip soruyoruz
anlatıyor .

* dostum dukkanını neden geç açıyorsun ?
- abi bir oyun var dünya üzerinde oynanıyor ona dalıyorum.
* alaa yav iyide neden okadar uzun tutyorsun ki
- ya hastalık gerçekten bak inanmıyacaksın Eroi... gibi bişey bırakamıyorum
hatta bilgisayarı kaldırdım gardrobun üstüne bidaha oynamıyım diye. yine 2 gün sonra daha bir fazla istekle oynamaya başladım. kurtulamıyorum.
* Allah sonunu hayır ettsin..

Arkadas 2003 te iflas etti.. şimdi birinin yanında çalışıyor...

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ciddi bir hastalık yanlız :) o kadar arkadaşım kendini bu oyuna kaptırmış durumdaki onları görünce oyuna geç başladım.. Çok şükür ben o kadar kaptırmadım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5