İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Pagerank Güncellemeleri Topiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hitiniz google'dan değil de uzaydan geliyorsa bilemem ama pagerank veya yerine gelecek sınıflandırma halen çok önemli.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
eğer google bu pagerank'ı çıkarmışsa, bu konu hakkında bir bilgilendirme yapmalıydı. neden gecikme oldu, bundan sonra ne kadar zaman aralıklarında güncelleme olacak veya pr kalkacak mı? sonuçta bu güncellemeyi bir tek biz değil, tüm dünya'da bekleyenler vardır elbet.. empati yapmayı bilmiyor bu google :p

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
2011' in ilk pr güncellemesini bekliyokk..önümüzdeki pazartesiye kadar bi süpriz çıkar bence..:aşık:

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
1 senedir pr yüzü göremiyorum :ağla:

zevkisefa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son 6 aydir,ha bugün ha yarin derken ben ümidi kestim..Aslinda pekde umurumda degil,böyle ziyaretci göndersin dilerse pr mi 0 yapsin.

oquzhan20

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
sanırım genel güncelleme yapılıyor. çünkü blogspot ve blogcu gibi sitelerin pagerank değeri 0 görünüyor biraz önce baktım. umarım güncelleme yapılır. pr0 aylardır sitem. artık pr1 bari olsun. çok fazla pr önemsemiyorum ama olsun pr0 sitem olcağına pr1 sitem var diyebilmek daha iyi :) umarım ki yanılmıyorumdur ve google pr güncellemesini yapıyordur.

Akyıldız

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
sanırım genel güncelleme yapılıyor. çünkü blogspot ve blogcu gibi sitelerin pagerank değeri 0 görünüyor biraz önce baktım. umarım güncelleme yapılır. pr0 aylardır sitem. artık pr1 bari olsun. çok fazla pr önemsemiyorum ama olsun pr0 sitem olcağına pr1 sitem var diyebilmek daha iyi :) umarım ki yanılmıyorumdur ve google pr güncellemesini yapıyordur.

Allah korusun inşallah doğru değildir :S

jekymark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar sitelerimde acayip dalgalanmalar var 3-4k iken 400 civarına düştü sitelerim.İnşallah bu hafta içinde olur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
nerden tanıdık şu googleı ya? keşke yahoo googleı dövse:harika:

Starturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bazı blog ve sitelerde 20 Ocak 2011 için Google Pagerank Güncellemesi yapıldı diye konular açılmış ? yapıldı mı haberi olan var mı benim sitelerde bir değişiklik olmamış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5