İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Paidverts Detaylı Video Sizler İçin Hazırladım.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar hisselerle ilgili bişeyler var ama çözemedim tam :D siteye hisse mi eklicekler ne olacaksa sanırım kurallarla ilgili bikaç şeyde değiştirecekler :)

muratser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi akşamlar arkadaşlar paidverts sitesine giremeyen sadece benmiyim site donuyor 80 tane reklam var tıklayamıyorum donuyor 20 bilgisayardan denedim olmuyor

KANASCI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende bir sorun yok bugün hiç sorun olmadan girdim Şuan da giriyor

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu aralar hisselerle ilgili bişeyler var ama çözemedim tam :D siteye hisse mi eklicekler ne olacaksa sanırım kurallarla ilgili bikaç şeyde değiştirecekler :)

hisseleri bölecekler. 1 hisse 10 hisse olacak. mesela 10 hissen var diyelim. hisseler bölününce 100 hisssen olmuş olacak. tabi değeride bölünmüş olacak. 40 centlik hisse bölününce tanesi 4 cent olacak. böylece hisselerin değerinin daha hızlı artacağı planlanıyor. bence iyi fikir :) 500 hissem var şu an :)

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben yazdım onu ama bilinçsizce yazdım hisse ile ilgili ben mi bişey göremedim ya dabu aldığımız reklamlar mı hissemiz oluyor biraz detaylı açıklarsan sevinirim üstad :D

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:32 --

dream2invest 500 0.0013 $76.74012
Emiz 500 0.0013 $3.24495
Evilmonkey 500 0.0013 $3.24495

adamların sanırım 500 hissesi var ama karlar farklı bu sistem nasıl işler uzun vadeli yatırım tarzı bi şey midir ya da kendi reklamlarına tıklatınca artan bi şey midir. Biraz anlatsan getirisi nedir götürüsü nedir bizde anlasak üstad :)

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben yazdım onu ama bilinçsizce yazdım hisse ile ilgili ben mi bişey göremedim ya dabu aldığımız reklamlar mı hissemiz oluyor biraz detaylı açıklarsan sevinirim üstad :D

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 01:32 --

dream2invest 500 0.0013 $76.74012
Emiz 500 0.0013 $3.24495
Evilmonkey 500 0.0013 $3.24495

adamların sanırım 500 hissesi var ama karlar farklı bu sistem nasıl işler uzun vadeli yatırım tarzı bi şey midir ya da kendi reklamlarına tıklatınca artan bi şey midir. Biraz anlatsan getirisi nedir götürüsü nedir bizde anlasak üstad :)

hisseyi mytrafficvalue dan alabiliyorsun. 1 hisse fiyatı şu an 0.44 cent. bap ilede hisse alabiliyorsun. bap karşılığı 1 hissenin 1500 bap şu an. reklama tıklayınca hisse falan vermiyor site. hisse tamamen ayrı birşey. paidverts ve mytrafficvalue ya ortak olmuş oluyorsun bir nebze. hisselerin değeri artarsa sende karlı olmuş olursun. değeri düşerse sende zarar etmiş olursun. hani kesin bir kazanç durumu olmadığı için çok bahsetmedim açıkçası bir nevi qumar sayılır.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitcoin kullanan var mı aramızda paypalda çok kesinti oluyor 8. seviyeye atlamak için biraz reklam almak istiyorum. Kullanmadım daha önce çok karışık birşey heryerde ayrı bitcoin hesapları var . Perfect money de de hesap açtım pin kodu diyor yolla diyorm yollamıyor hesabıma nasıl iş anlamadım :D

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 17:18 -->-> Daha önceki mesaj 17:12 --

Perfect money de kimlik adresi doğrulanmadı olarak yazıyor bundan kaynaklı mı acaba ?

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitcoin ben kullanıyorum dostum.hesapta para yok şu anda.para yatırıldığı zamanda 17 den sonra geçiyor.her gece 10 Euro kadarda bitcoin geliyor.yardımcı olurum sana

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paidverts te reklam alırken hemen düşüyor mu hesaba BAP lar bekletmiyor demi yani.Ya şunun orjinal yerini versen her yerde ayrı bi bitcoin var anlayamadım vallahi şimdi hallolsa çekicem 100 reklam ama hangi yer gerçek çözemedim :D

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer kendin almak istersende btcturk.com dan hesap aç ama tatil günleri geçmiyor söylediğim gibi saat 17:00 dan önce yatırılanlar aynı gün geçiyor.hesap açıp senin bitcoin adresin olacak.ben gece 00:10 da yollayabilirim sana 10 Euro kadar o kadar geçiyor hergün çünkü

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

btcturkten aldıklarım sorunsuz geçti hesaba ama crypaydan aldığım halen geçmedi uğraşıyorum.btcturkteki bitcoin hesabı ptcturke kayıtlı onun için hemen geçti sanırım

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mesela 115 reklam almak istiyorum burdan zaten hesap yok diye bi deneyim dedim
Please send 0.29421992 BTC to bitcoin istedi o siteye gittim 265 TL ye 0,30308577 bitcoin veriyor kesinti ne yapar kurtarır mı bu arada farkla bitcoinin alacağı vergi _?

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bugünün reklamları yarına ertelendi. site aşırı yavaş olduğu için kayıp vermemek için reklamlar yarına dağıtılacak. normalde cumartesi günleri büyük reklam gelmiyordu bildiğiniz gibi o yüzden bir kaybımız yok sadece 1 gün ertelenmiş olacak. bu hafta cumartesi reklam var yani.

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abartıyorum 370 reklam alıcaz 370 dolar ediyor biz bunun bitcoin karşılığını hesaplamak için illa paidvertten purchase ads diyip te ne kadar BTC ettiğini ordan mı görücez bi de btc türkten virgülden sonra 2 haneli yolluyor sistem virgülden sonra 8 hane koyuyor sanırım bunu nasıl yapıcaz bir üst rakamam mı atıcaz Please send 0.98078197 BTC to diyor 370 reklama o da 858 lira ediyor (hesapyalana kadar canım çıktı :D )normalde 370 $ 815 TL ediyor burdan bi kesinti oluyor , sitenin verdiği hesaba para atarken de %0,05 lik bi kesinti oluyor sanırım :D hesaba para atarken de bi 5 TL kesiyor çektiğimiz paranın üstünden mi alıyor onu ekstradan mı alıyor tam anlamadım ama yine de .
Ne kadar anlattım anlamadım ama düz hesap 860 lira bitcoin de ediyor 920 TL paypal da ediyor 60 TL var aslında o da 60 reklamda 10 TL bi kaç 4 $ gibi o da 12400 BAP eder :D büyük düşünenler için karlı ama hiç bitcoininiz yoksa uğraşmayın :D büyük reklam alacağım derseniz hafta içi halledin biraz çözün sistemi :D

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitcoin ile yatırımın tam olarak oturmadığını düşünüyorum. o yüzden paypal tavsiye ederim. evet kesintisi malesef fazla ama en azından bekleme yapmıyor.

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
btcturk virgülden sonra 2 hane koymuyor yanlış yazmışsındır.ben btcturkten almıyorum zaten çektiğim bitcoinler oraya geliyor onları kullanıyorum.btcturkte bitcoin alımı ile satımı arasında büyük kar marjı var.ben oradakini kullandığım için zarar etmedim.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 22:12 --

eğer denemek istersen gece 0:10 da ben senin bitcoin hesabına yollayayım 1 euro .parasınıda göndermeyebilirsin bana

gaddars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhalde sanırım bitcoini tam bilmediğimizden kaynaklı ben size dönerim tekrar o konuda değilde yani sözde sitede eksta alım yok görünüyor ama hesaplarsak fark var o da alım satım arasındaki fark mı acaba. mesela paypal da sitenin kesimi var ordan yırttık bunda bitcoin le göndeyim yaparken ne keser bizden 100 $ için ? yani 100 reklam alırsak ya da hiç denediniz mi reklam almaya bitcoinden

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

ben 103 reklam aldım bana 116.8 $ a mal oldu mesela aynı şekilde bitcoinde neye mal olur bu ?

muratser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadslar merhaba ödemeyi aldım 16 saat içinde ödemem gönderildi 7 seviyeye cıktım darısı cıkamıyanlara mega paket alacam inşallah kazancım değişir

sertug84

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadslar merhaba ödemeyi aldım 16 saat içinde ödemem gönderildi 7 seviyeye cıktım darısı cıkamıyanlara mega paket alacam inşallah kazancım değişir

kardeşim ödemen hayırlı olsun. rica etsem ödeme kanıtını eklermisin sayfanın başına ekliyim güncel ödeme kanıtı olarak. bide mega upgrade almanı tavsiye etmiyorum zarar ettiriyor yüzde 80 ihtimalle.

affet11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhalde sanırım bitcoini tam bilmediğimizden kaynaklı ben size dönerim tekrar o konuda değilde yani sözde sitede eksta alım yok görünüyor ama hesaplarsak fark var o da alım satım arasındaki fark mı acaba. mesela paypal da sitenin kesimi var ordan yırttık bunda bitcoin le göndeyim yaparken ne keser bizden 100 $ için ? yani 100 reklam alırsak ya da hiç denediniz mi reklam almaya bitcoinden

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

ben 103 reklam aldım bana 116.8 $ a mal oldu mesela aynı şekilde bitcoinde neye mal olur bu ?

şu şekilde hesap et.şu anda hesabımda olan 0.0309 btc 26.61 tl bitcoin gönderirken birde 0.0001 kesiyor o çok az tutuyor sanırım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5