İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Parked com - Yeni parking Sistemi

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Airborne' Alıntı:
Senin gibi lüzumsuz kisiler dimi muhahahahaa
// Konu Disi //
Ögrenim seviyen ne? Okuman yazman olduguna göre en azindan ilkokul mezunusun. Hic yoktan iyidir
Bana avatarini söyle sana kim oldugunu söyleyeyim Seni cok iyi anlatiyor. Yakismis :D

//

Yüksekokul Mezunuyum 1 şirket sahibiyim ve master yapiyorum yeterli mi ?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanan arkadaşlara geçmiş olsun :( peki ödemeler onaylandıktan soramı banladılar

Kalpsiz.Net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim ödeme onaylanmıştı...

eft bilgilerini girdim seviniyordum sözde 22 de ödeme var diye ama benide mucuxladılar adiler.. :)

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten daha ödemeler onaylanmadı. geçen sefer " Payment, Sent to accounting to be paid via PayPal " böyle yazıyordu. şimdi sadece " domain income " yazıyo.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepimiz sırayla banlanacağız gibime geliyor hadi hayırlısı :( çok lazımdu bu 1xx para bana

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banlanınca panele girmiyormu? Yoksa sadece mailemi atıyorlar banlandığımızı. Bende şu an panel açılıyor normal.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ya okadar çok banlanma mesajı geldili arkadaşlarda paranoyak oldum dakkada bi hesaba bakıyorum

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ya okadar çok banlanma mesajı geldili arkadaşlarda paranoyak oldum dakkada bi hesaba bakıyorum

panik yapmana gerek yok banlandığında banlanırsın :D üstüne bi soğuk si içer bişeyin kalmaz ben sedoda öle yapıyordum banlandığımda yani alışkınım :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo saolsun banlamıştı beni insafsızlar :) soğuk su içe içe birhal olduk :)

war

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypala para gelmemis ama sanirim 1-2 güne gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5