İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Rezilliğe bakın İndexservers

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon sen heryerde konuşuyorsun ama birde kendine bakta öyle konuş.ben kimseyi dolandırmadım kandırıldım ama dolandırılmadım.sende paranı vermedin hatırlarsan domaininede o yüzden el kuydum ama şuanda hiç kimsenin domaini bende değil bilgisi olsun çünkü domainlerde sitelerde serverlarda fesih benden aldı daha doğrusu ilk başta devralacaktı sonradan tüm domainleri serverları ordakii müşterileri benden aldı şuanda müşteri dediğin siteye o yazıları ben yazmadım fesih(netlojik.net in sahibi) o yazdı domainde bende değil.fesih kendi hatası yüzünden datacentere 800$ ödeme yaptı bunu bana mal etmek istiyor sorun değil istediği gibi kötülesin istediği lafı söylesin gün gelir cevabı burda herkesin önünde verecem.ama dediğim gibi kimsenin domaini ve bilgileri bende değil hatta indexservers.net domanide bende değil onlarda dediğim gibi benden devrelacaktı bende güvenip artık anlaşmıştık çünkü sitemede yazdım devrettiğimi ama sonrada bana oyun oynadı tüm müşterilerimi kendisine aldı ve beni saf dışı bıraktı bende zaten yorulmuştum artık host işinede tövbe ettim yanlız bir sözüm var ücreti olanlar kaydedildi en kısa sürede ücreti olanların paralarını geri verecem.Tekrar ediyorum ücreti olanlar bana [email protected] a mail göndersin bende bileyim ama şunuda söylüyeyim ücreti olmayıp ücretim var deyenler onlara ödeme yapılmıyacak bende kimin var biliyorum sadece bana isim tel hesap numaralarını göndersinler.

Not: domainleri bilgileri olanlar bana gelmesin elimde bişey yok ben güven yüzünden kaybettim iflas ettim.çok para kaybettim.
Bunuda belirteyim en çok kaybetmemin sebebide müşterilerin %90 sını son aylarda ödemelerini yapmamaları bunlardan biride akon çok iyi bilir bazen 3 ay sonra aldıgım oluyor sağlık olsun.ama şu başlıkta bişey dikkatimi çekti nasıl oluyorda adminler küfüre izin veriyor.

beni bilgeadamlarda aramayın memlekete gidiyorum birde bilgeadam gizlilik politikaları açısından bilgi vermez size onuda belirteyim verdiği anda güvenini kaybeder.

Sen hala utanmadan konuşuyomusun :) Pes vallahi. Sana 1 yıllık ücret gönderdim reseller için, daha 1 ay kullanmadan 1 hafta kesinti oldu ses çıkarmadım, düzeldi dedim aradan 1 hafta geçti tekrar 1 hafta boyunca kapalı kaldı server yine ses çıkarmadım, hadi olur böyle şeyler dedim tam server düzeldi bu sefer kalktın ben serverı kapatıyorum dedin, burda "bold" kullanarak yazdığın mail adresine "[email protected]"a mail attım cvp vermedin, msn'de şans eseri 1 kere denk geldin (ki yakalamak hakkaten marifet), 1 yıllık ücret yatırdım 2 ay ya kullandım ya kullanmadım, bu sürenin ücretini düşüp ödediğim parayı gönder dedim, aynen lafın şu oldu "geri ödeme yok" ve arkasından msnden engelledin. Şimdi burda kalkıp konuşma bari yüzsüz herif. İnsan olmayı beceremiyosan , İNSAN TAKLİDİ YAP.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamdan alacaklı olsam bilge adam bakırköy şubesine gidip alırdım. gerekli bilgileri arkadaş vermiş. bendede yüzlerce kişinin parası kaldı ama ben dürüstçe tatile çıkıp çatır çatır yedim paraları 2 haftada. kimsenin parasıyla geleceğime yönelik yatırım yapmadım.

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu adamdan alacaklı olsam bilge adam bakırköy şubesine gidip alırdım. gerekli bilgileri arkadaş vermiş. bendede yüzlerce kişinin parası kaldı ama ben dürüstçe tatile çıkıp çatır çatır yedim paraları 2 haftada. kimsenin parasıyla geleceğime yönelik yatırım yapmadım.

Çok dürüst davranmışsın tebrik ederim :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
utanamdan hala bu foruma geliyor adam ya vermediği hizmetin daha kötüsü içine ettiği bi hizmetin aprasını istiyor bide utanmaz

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne suç bendesi gerekirse bende buraada yazarım msn konuşmalarını sen memnun olmadıgın bi hizmetin parasını ödermisin? sürekli giden serverin günlerce kapalı kalan bi serverin 96 müşterine seni rezil eden bi serverin parasını ödermisin? kalkıp kimse bana onu savunmasın burada.Benim göndermediğim 50 ytl yüzündenmi nazım kaçtı iflas etti gitti ?bilge adama ödeyecek aprası vardıda server paralarınımı ödeyemedi okadar insanı madur etti ?

Madem beğenmiyorsun neden orada hâlâ sitelerini barındırmaya devam ettin?Sitelerini barındıracaksan parasını öde barındır, barındırmayacaksan ben kullanmayacağım artık de kapattır hesabını.

S

sasu

Misafir

sen ne tarz bı ınsansın sen ya ınanmıyorum tam bır rezalet.

utanmadan yazıyorsun ya helal olsun. senn gıbıler yuzunden pıyasa allak bullak oldu.

o 2 hafta tatıl obur tarafta uzayacaktır emınım :D

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem beğenmiyorsun neden orada hâlâ sitelerini barındırmaya devam ettin?Sitelerini barındıracaksan parasını öde barındır, barındırmayacaksan ben kullanmayacağım artık de kapattır hesabını.

hala sitede avukatları var heralde son aylarda olan şeyden bahsediyoruz kapalıserverdan sitelerini taşıyacak kabiliyetin varsa helal olsun sana ...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
bu enise bayılıyorum adam dolandırıcı ama sempatik:) ilahi enis , güldürdünya bizi yine allah da seni güldürsün... tabi bagirta bagirta güldürecek orası kesin

hostturka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

rezillik dizboyu eminim arkadaşın dediği gibi o tatil öbür tarafta fazlasıyla uzayacaktır ...

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bakın defalarca söylememe ragmen halen anlamadınız.kursa verdiğim bir kuruş bile hosttan kazandıgım para değil.kimin parası kaldıysa sonuna kadar verecem diye söz verdim.açıklamada yaptım her ne olduysa sorun yaşadık ve devam edemedik kapattık bu kadar.

akon sen diyorsunki ben sorun yaşadım ben seni zorlamı tuttum zorlamı hizmet verdim sorun yaşadıgın bir yerde neden devam ettin ha birde para diyorsun ben para istemiyorum vereceğin 2 kuruşta senin olsun bari dürüst ol ve fazlada konuşma buraya gelip gelmiyeceğimi sana soracak değilim.

tekrar belirtiyorum ödemesi olanlar mail atsın mail adresini bildirdim.ben kimseden haksız bir kazanc edip kimsenin hakkıda bende kalmasını istemem ve ödemelerini yapacam.

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemizde tek bir kelime duydunmu geri ödeme var diye.bize söyledin bizde sana söyledik ama şuanda ayrı hizmet kapatıldıgından geri ödeme yapıyoruz anlama özürlüysen o başka.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kimin nekadar özürlü oldugu ortada bence bu konuda kitlensin artık boşu boşuna uzayıp gidiyo.

Sana yeni iş hayatında başarılar dilerim seni tanıyan tanıdı son domainimide kurtardım 800 dolar kazık attıgın insandan saolsun çok yardımcı oldu.Artık seninle hiçbir işim kalmadı...

Konuyu Kitleyebilirsiniz Yönetici Arkadaşlar...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
sıktınız ama neden msn den konusmuyorsunuz?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzamasın diye kitlensin diyorum zaten birşeylerin çözüldüğü falan yok yönetim kitlerse çok daha güzel olacak nedenmi msn de konuşmuyoruz adam kaçtığı zaman silip bloke ettiği için herkezi.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hala sitede avukatları var heralde son aylarda olan şeyden bahsediyoruz kapalıserverdan sitelerini taşıyacak kabiliyetin varsa helal olsun sana ...

Avukatlıkla alakası yok adamı tanımam bile.Taşıyacak adam mazeret bulmaz taşır açıkken server bekler.

Kingdom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sıktınız ama neden msn den konusmuyorsunuz?

Caesar : Fikir güzel ama adam msnden bloke ettiği için msnden konuşamıyoruz, mail attık cvp gelmedi. Bu adamı bu forumda bulduk, hesabınıda burda sorarız başka yerde değil, yani sıkmasın böyle şeyler seni.

İndexServers: Sanada pm attım.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anlaşılan hepimizi silmiş msn den
Hostmaster server baya bi süre kapalı kaldı o arada yeterince madur olduk zaten ilk fırsattada taşıyabildiğimizi taşıdık derdimizi anlamıyorsun heralde.
O geçen kapalı kaldığı zamanda bisürü müşteri kaybettik adam domainlerimize el koydu bizim onun üzerinden oldugumuz domain bayiliklerini kendi üzerine geçirdi.daha ne yapalım?

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
indexserver ve nazım

selamlar

yazılanlara bakıyorumda hala bu dolandırıcı adayına ısrarla abi falan diyenler var...

arkadaşlar akıllı olun ..bu adam benim 200mlynumu 2 sene önce çaldı ..
size ispat ederim..
reseller aldım,1 hafta sonra kesintiler başladı..

10gün içinde site açılmaz oldu..

paramı geri almayı bırakın ,faturamı bile göndermedi...

bu dolandırıcı adayının yüzünden türkiyeden server almıyorum..

halbuki görüyorum ne kadar güzel çalışan bir sürü türk firması var..

yazık değilmi bu diğer türk firmalarına...

müşteri velinimetimizdir, deriz...

Fakat işi aldıktan sonra ,sallarız..

yapmayın..yabancı host firmalarına bakın...

adamlar güzel servis yapıyor..bana taaa abd den fatura gönderiyor adamlar yahu...

neyse bu dolandırıcı adayının firmasını(acaba firmamıydı) Hostbul.net 'e yazdım..benim gibi onlarca kişide yazmıştı...

sonra bana mail çekip hesabımın yanlışlıkla silindiğini yazdı...

sonra bir mail daha çekti...hesabın silinmediğini ,sadece server arıza yüzünden sitelerin açılmadığını..benim hostbul da yazdıklarımı değiştirmemi istedi...tabii değiştirmedim.

adam 3 gün sonra hostbul.net i tehdit etti yazıları kaldırttırdı...

ama ondan sonra bu siteden çıkartıldı...

sonrasını bilemiyorum...

yine bu pislikle burada karşılaştımm..üzüldüm...niye mi?

bu kadar nezih bir forumda böyle adamların işi ne yahuu...

...........................

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
İndexServers adresleri

sayın nazım ; senin için nette geçen cümleleler..bir tıklada bak

1-)http://forum.iyinet.com/web-hosting-sirket-tanitim-yorum-sikayet-tavsiye/35894-bir-indexservers-hikayesi.html?highlight=indexserver

2-)http://forum.donanimhaber.com/m_9009418/tm.htm

3-)http://www.r10.net/hosting-sirketleri/17962-indexservers-net-uctu.html?highlight=naz%FDm

4-)http://forum.iyinet.com/web-hosting...ndexservers-dikkat.html?highlight=indexserver

5-)http://forum.iyinet.com/web-hosting...2-indexservers-net.html?highlight=indexserver

6-)http://forum.iyinet.com/web-hosting...30497-indexservers-tan-haberi-olan-varmi.html

Bence herkesin faydalanması açısından bu bölüm sabit kalmalı..

Hatta bir kategori haline dönüşmeli.Herkes Faydalanabilmeli..

sadece bu şahıs ve firması için değil..bu tarzda çalışanlar ,bu güçlü forumda yayınlansın ,sonra da duymadım,görmedim,bilmiyordum deyip burada boşuna konu açılmasınında önüne geçmiş olabiliriz..

*Müşteriniz olmazsa, Sizde olmayacaksınız*

sitemizde tek bir kelime duydunmu geri ödeme var diye.bize söyledin bizde sana söyledik ama şuanda ayrı hizmet kapatıldıgından geri ödeme yapıyoruz anlama özürlüysen o başka.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki haklısınız, ama özellikle akon için konuşuyorum. Adam iyinet foruma yazmak için sürekli bir olumsuzluk arıyor gibi konuşuyor. Tamam indexservers kötü, dolandırıcı dediğiniz olsun. akon sürekli haklı oldugu olayda, antipati topluyor. En azından benden. indexservers hakkında konuşmaya bile gerek duymuyorum. ama yeter. bi domain alin indexservers i orada kötüleyin. madurlar forumlarda imzasına o sitenin adını yazsın. Ama harbiden yeter artık. nixcon dan daha fazla sıktı bu konu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5