İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son saniyenin zamanını bilsem iyi olacak o teklif açısından:)
Satışın gidişatını takip ediyorum sadece...

Ayrıca nakit olarak değilde değerli bir veya birkaç domain olarak olarak takas da düşünürseniz belki teklifler artabilir diye düşünüyorum.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en son 21.500 usd teklif vermiştim ve son defa teklif veriyorum.
yeni teklifim 22.000 usd, teklifim pazar akşam 24.00 e kadar geçerli, ilgili tarihten sonra iyinet olayını unutuyorum, burası için ayırdığım bütçeyi başka alanlarda değerlendireceğim. satışı düşünürseniz bilgi verin lütfen.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
en son 21.500 usd teklif vermiştim ve son defa teklif veriyorum.
yeni teklifim 22.000 usd, teklifim pazar akşam 24.00 e kadar geçerli, ilgili tarihten sonra iyinet olayını unutuyorum, burası için ayırdığım bütçeyi başka alanlarda değerlendireceğim. satışı düşünürseniz bilgi verin lütfen.

PM atttım.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
bence hiç kimse o kadar parayı vermeyi göze alamadı :) hiç yazmamıştım ama her kes konuya yorum yazmaya başlamış. 21 bin$ a böyle bir site yapmak çok zor :). 50bin biraz fazla ama 20 bin eder diye düşünüyorum. Durumum iyi ve param olsaydı düşünmeden alırdım.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sayın ZIPKINN mesajlarıma dönmedi. Umarım herşey yolundadır.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Belki zamanı yoktur. Domainler alıcı tarafından istenildiği gibi işlenecekse satış sadece burayla sınırlanmamalı bence.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Satış sonlanma tarihi 31 temmuz cuma geceyarısıdır.
Bu tarihe kadar verilen teklifler değerlendirilecektir.
Satış için uygun teklif alınamazda iyinet satılmadan devam edecektir.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
http://www.r10.net/webmaster-genel-konular-sorunlar/413977-webmaster-forumu-iyinet-satiliyor-12.html

R10'a satışla alakalı fazlasıyla bilgi sızdırılmış, bilgi verenlerden biri Zizanet, diğerinin (Xman) buradaki üyeliği nedir bilemiyorum.

Sanıyorum, satış bilgisini artık vip forumda tutmanın pek bir anlamı kalmadı iyinet, istersen genele açabilirsin bu sayede dahada çok kişinin satıştan haberi olur. Iyinet'i almayı düşünebilecek fakat şu anda Iyinet'e çeşitli sebeplerle girmeyen/giremeyen birçok kişi mevcuttur.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İçimizdekiler :) Her zaman, her yerde var olmaya devam edenler..

Ben de meraklanmaya başladım şimdi ya satışla ilgili.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
1. R10da konu bir şekilde başlatılmış
2. Yanlış bilgilendirmeler olmasın diye R10a yazdım
3. iyinet adminin de saymadım ama bu kaçıncı satış isteğidir ve yine satabileceğine inanmıyorum artık (zaten iyinet vipde olması da biraz absürd idi).

Daha önceki pek çok mesajımda belirttiğim gibi, işime gelirse iyinet.com de ben de varım.

X

Xman

Misafir
İyinet i bu forum atlında sizlerin de yardımı ile satmayı planlıyorum.

Almayı düşünen yada alacak birilerini bilen arkadaşlar her türlü sorunuzu bu başlık altına yazınız.

İyinet konuda açıkça ''alacak birilerini bilen'' diyerek konudan eşinize dostunuza yada üye olduğunuz forumlardaki tanıdığınız webmasterlara iletin demek istemiş. O nedenle r10 da konu açılmasını bilgi sızdırılması olarak yorumlamak doğru olmaz.

Not: ben xmen yada ziza değilim.....

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
R10'da ki ilgili konuda bilgi veren arkadaşları suçlamadım, sadece onların orada bilgi vermesi gibi bende burada bilgi verdim. :)

@wpturkiye: eşe dosta iletmek ayrıdır, genele açık ziyaretçilerin dahi görebildiği bir forum konusunda bilgi vermek ayrıdır.

X

Xman

Misafir
Bu forumu kim alır? eş dost almaz alsa alsa bir webmaster alır, webmasterlara iletmeninde en güzel yolu webmaster platformlarında dillendirmek olur ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5