İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Gittigidiyor komisyon olarak yüzde 10 komisyon alıyor. Siteyi satan kişiden kesiliyor bu komisyon. yani biri 39.000 verse bile ancak iyinet bu satıştan 35.100 TL alabiliyor. Güven olarak iyi bir yer fakat komisyon çok fazla. Yüzde 10 gerçekten çok fazla. Sadece kredi kartı ile alışveriş yapılabiliyor bir de sanırım. Kredi kartları tek seferde max. 3 bin tl izin veriyor sanırım 3 bin 500 de olabilir. Eğer gerçekten orada satılacaksa biraz bilgi vermiş olayım.

dipnot: gelin anlaşalım satın bana siteyi. :)

9 gün sonra açık arttırma bitiyor.
O zamana kadar satış olmazsa ve teklifiniz de uygun olursa (şu anda 26 bin $ teklif var) sizinle anlaşmamam için bir sebep görmüyorum.

Bilmeyenler için tekrarlıyorum, sitenin satılma sebebi iş ve özel hayatımın yoğunluğu ve siteye zaman ayıramamdır.
Siteyi ve domaini alacak kişi ayıracağı zaman ve emek ile forumu ve siteyi çok daha iyi yerlere getirerek hali hazırda elde edilen geliri kolayca 2-3 katına çıkartabilir.

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
fazla takılmasamda webmasterlik alanında sanalda ilk göz agrım burası açıkçası inanamadım satılmak istendigine forumun allah herşeyin hayırlısını nasip etsin satanada alanada inşallah hayırlı daha üst seviyelere taşıyacak bi arkadaşımız alır forumu selametle

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İyinet'in satıldıktan sonra süper bir site olmasını o kadar çok istiyorum ki...

Umarım en iyisi olur.

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteden çok şey öğrendim, paylaşılanlardan.. ben de 4 yıl çok severek yürüttüğüm forum sitemi aynı nedenlerden dolayı kapatmıştım, o bile bana çok koymuştu.. iyinet yöneticilerini düşünmek bile istemiyorum
hayırlısı ne ise o olsun.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Merhaba,

Ben Enis Okur, eğer belirtilen teklif gerçekleşmez ise, $20.000 ciddi teklifimdir.

T

trgy

Misafir
Son gün son teklifi öğrenmem için bana pm atarsanız sevinirim. Teklif yapacağım son kez.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aylık 3K$ kazancınızı görmek istiyorum ona göre değerlendirme yapıcaz.
5k hitle okadar para nasıl kazanıyorsunuz onuda görmek istiyorum

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Pardon ama iyinet bir şey sorayım :

3500 dolar gelir nerede acaba ? En büyük gelir kaynağın olan sayaç resimin boş duruyor.

Dün saydığı hit Tekil/Unique hit : 524,225 . Bundan 4-5 ay önce sanırım 800,000 civarında idi.Düzenli olarak da düşüyor.

3500 dolar geliri üstteki metin reklamlardan mı kazanıyorsunuz ?

Alan kişi sayaca reklam mı alır diye hesapladınız yoksa ?

Tekili 500,000 olan sayaca 2000 dolarlık reklam mı alacaksınız ?

Bu sorularımı alacaklı arkadaşların adına sordum,bir zahmet cevaplayıverin.

T

trgy

Misafir
Pardon ama iyinet bir şey sorayım :

3500 dolar gelir nerede acaba ? En büyük gelir kaynağın olan sayaç resimin boş duruyor.

Dün saydığı hit Tekil/Unique hit : 524,225 . Bundan 4-5 ay önce sanırım 800,000 civarında idi.Düzenli olarak da düşüyor.

3500 dolar geliri üstteki metin reklamlardan mı kazanıyorsunuz ?

Alan kişi sayaca reklam mı alır diye hesapladınız yoksa ?

Tekili 500,000 olan sayaca 2000 dolarlık reklam mı alacaksınız ?

Bu sorularımı alacaklı arkadaşların adına sordum,bir zahmet cevaplayıverin.

Öncelikle şunu söyliyeyim bu soruları özelden sordum. Ben zaten siteyi alacaksam da 6 aylık gelirine bakar öyle alırım. Gerek ekran görüntüleriyle gerekse kanıtlayabileceği şeylerle. Böyle bir satışta zaten gelir garantisi alınmadan para gönderilmez. Sözleşme imzalanır para gönderilir ve de site devredilir. Şöyle örnek vereyim ben aylık geliri bin lira olan bir site aldım 6.500 TL'ye arkadaş bana 3 ay garantisini verdi öyle aldım yoksa almazdım. Şimdi diyelim ki ben iyinet.com u aldım iyinet ten de böyle bir garanti istemem lazım yani bizi düşündüğünüz için teşekkür ederim fakat ben bunları emin olun sizden çok fazla düşünüyorum. :)

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
TrgYlmaz sen neden acaba cevap veriyorsun sorularımıza biz satışı yapan arkadaşa sorduk tuhaf geldi bana senin cevap vermen

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
trgylmz bir acaip.
Burada ciddi alıcı zıpkın vardı bana göre onu da küstürdünüz sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5