İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

satış hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Asıl sizin soru sormanız yanlış. Alacak olanlar sormuyorken siz soruyorsunuz. ki zaten alacak olan adam özelden sormuştur çoktan. Bunca parayı verecek adam birşeyler düşünmüştür herhalde dimi? Acayip olan nedir satışla çok ilgili olmam mı onu anlamadım. Siteyi emin olun ben kadar almak isteyen yoktur o yüzden böyle heycanlıyım ve konu ile ilgileniyorum.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu site sayesinde sümüklerini çekemeyen çok insan para kazandı , okuduklarıyla paylaşılanlarla daha düne kadar bu siteden müşteri bulmak için yırtınan post kasan hostcu,tostcu,domainci,reklamcı kim varsa şimdi site hiti düşdükce içlerinden oh çekiyor , Bazı kendini birşey sanan ama real hayatda hiç bir işe yaramayan 3,5 kişi laf olsun diye hala şekil içeren saçma sapan mesaj yazıp ortamı akllarınca şekillendiriyolar...

Bu siteyi almaya niyetin varsa site sahibinne özel mesaj atar sorunu sorar cevapını alırsın...

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
İyinet zamanında gelmiş geçmiş en iyi toplist ve webmaster forumuydu, yıllarca böyle sürdü. r10.net bu forumlar üzerinden doğdu, ilk üyelerini buradan çektiler. Hatta o dönem rica üzerine r10'a kayıt olmuştum. r10'un başarısını çok büyük, şüphesiz ancak...

İyinet büyük babadır, diğerleri ise aile bireyi.

Babayı alan, alayını götürür.

Elbette, doğru bir yönetim ile.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuya yazan arkadaşlar ; Lütfen ilk mesaj ile bağlantılı sorular sorunuz. Kişisel sorunlarınızı konuya yansıtmayınız çünkü bu konuda kişisel bir tartışma yaratmak en son istediğimiz durumdur.

Gereksiz görülen mesajlar silinmiştir. DamaR27 rumuzlu üye 1 gün süre ile uzaklaştırıldı. Konu dışı yazmamaya özen gösteriniz.

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
suan bir teklif gelmis zaten 40 bin tl..

ama en yuksek teklif 39 bin tl oldugu icin gittigidiyor aliciyi korudugu icin 39 bin teklif devrede sahisi tanimiyorum ama r10 da ben verdim diye yazmis ..

T

trgy

Misafir
Teklifimi 30 bin TL'ye düşürüyorum. Hesaplarıma göre bulamayacağım 35 bin TL. Yani ilk teklifime geri dönüyorum. Eğer satış gerçekleşmez ise bana ulaşırsanız sevinirim. 2-3 günlük şehir dışına gidiyorum o yüzden yazma gereği duydum.

Herkese iyi geceler.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Şimdi en yüksek teklif ney? Artık bizde teklifimizi verelim. O kadar okudum ama resmi ağızdan teklifleri duymak istiyorum. En iyi 2-3 teklifi öğrenebilirmiyim ? Mümkünse teklifi verenleride.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sanırım bir sorun var.

39.000 TL teklif veren Trgylmz, teklifini 30.000 TL'ye düşürdü.
Doğal olarak şu anki en yüksek teklif 30.000 TL.
Gittgidiyor'daki o sayfada yazan 39.000 TL'yi 30.000 TL'ye birinin düşürmesi lazım.
Çünkü 30.000 TL'den fazla teklif verecek olanlar 39.000 TL'yi görüp vazgeçebilirler.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanırım bir sorun var.

39.000 TL teklif veren Trgylmz, teklifini 30.000 TL'ye düşürdü.
Doğal olarak şu anki en yüksek teklif 30.000 TL.
Gittgidiyor'daki o sayfada yazan 39.000 TL'yi 30.000 TL'ye birinin düşürmesi lazım.
Çünkü 30.000 TL'den fazla teklif verecek olanlar 39.000 TL'yi görüp vazgeçebilirler.

İyinet-in bir üstteki mesajını dikkate alınız. Kişiler tekliflerini düşürmeleri kendi bireysel kararlarıdır. GG-deki satışı dikkate almanızı öneririm.

T

trgy

Misafir
Ben 39 bin TL telif etmedim. Benim teklifim 35 bin tl idi 30 bin TL ye düşürdüm. Şimdi ise teklifimi geri çekiyorum istediğim şeyler elime ulaşmadı. Gelir belgeleri ve gider belgeleri gibi şeyler. Lütfen biraz birşeyi satacaksanız ciddiye alalım bazı şeyleri. Biz ona göre par ayarlıyoruz işleri yoluna sokuyoruz.

Ayrıca gittigidiyordan teklif veren tanıdığım lamexx r10 daki nicki ile Dilsiz. Attığı özel mesajlara geri dönülmediği taktirde o da geri çekeceğini bildirdi.

Biraz sorumluluk alalım satışta bari olsa.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Çok pardon, 39.000 TL'lik teklifi sizin verdiğinizi sanıyordum.

ticaretim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merakl bekliyoruz bakalım satılcak mı
Alacak kişi gelirlerini iyice incelesin
Bide Günlük hitini öğrensin

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vay be insan uzak kalınca gelişmeleri/değişmeleri toplu sindiremiyormuş :)

hayırlısı olsun.. ilgilenildiği taktirde şimdiki gelirlerin hiçbir anlamı yok bence.. yeni gelir kaynakları ilgiye bağlı olarak oluşacaktır..

nacizane öneri: farklı veya paralel alanlarda iki ayrı site oluşturulabilir iyi.net ve iyinet.com olarak..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Ben 39 bin TL telif etmedim. Benim teklifim 35 bin tl idi 30 bin TL ye düşürdüm. Şimdi ise teklifimi geri çekiyorum istediğim şeyler elime ulaşmadı. Gelir belgeleri ve gider belgeleri gibi şeyler. Lütfen biraz birşeyi satacaksanız ciddiye alalım bazı şeyleri. Biz ona göre par ayarlıyoruz işleri yoluna sokuyoruz.

Ayrıca gittigidiyordan teklif veren tanıdığım lamexx r10 daki nicki ile Dilsiz. Attığı özel mesajlara geri dönülmediği taktirde o da geri çekeceğini bildirdi.

Biraz sorumluluk alalım satışta bari olsa.

Sayın TrgYlmz, en son vermiş olduğunuz 30 bin TL teklifiniz en yüksek teklif olmadığı için size herhangi bir belge gönderme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz.
Zaten siz de ciddi bir alıcı olsaydınız teklifinizi burada çocuk oyuncağı gibi bir aşağı bir yukarı değiştirmek yerine GG da yapardınız.
Buradaki satış GG a taşınmıştır ve buraya yazılan teklifleri GG da yapmanız gerekmektedir.

Sayın TrgYlmz, tarafima lamex yada dilsiz nickli kisiden herhangi bir bilgi istegi ulasmamistir.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Zaten siz de ciddi bir alıcı olsaydınız teklifinizi burada çocuk oyuncağı gibi bir aşağı bir yukarı değiştirmek yerine GG da yapardınız.

+rep
inşallah hak ettiği tutarda satarsın iyinet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5