İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo kasım kazancı ödeme onayı

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
evet bu akşam bende ödeme onayı aldım hayırlı olsun herkeze

masterdolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında hiçbi parkingi sevmiorum
tembelliğe alıştırdığını düşünüorum
ama bi ay daha bekleyebilirim =)
November 2006 €371.03

onurcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yine bir saşma soru ile sizlerleyim umarım özlemişsinizdir :)

benim bir hesapta 2 tane domain vardı o hesap banladı bunu başka bir hesap açıp aynı domainleri kullanabilirmiyim

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
normal panelde mail harici odeme onayı gorebiliyormuyuz sayfa ismini yazabilirmisiniz oyle bişi varsa

Nescafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 domain kullanirsan sedo tabiki süphelenir.

Çok saçma bi tez. Ne alakası var ?

Her domain için ayrı hesap mı acacak adam ? Diyelim ki, 10 tane domaini var. Hepsi için ayrı hesapmı acacak ? Hepsi icin ayrı hesap açtıgını farzedelim, hepsinin ödemesini aynı banka hesabına istese, sedo yine suphelenir. Aynı pp adresine istese, yine süphelenir.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
paypale para alan var mı? benim panelde ödenmis gözüküyor (havale istedim)

November 2006 €xx 12/12/06

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'dan xx euro aldığımı düsünmüyorsun insallah :)

4 x ten sonra arada virgül var ya ondan sonrada xx var ordan bahsediyor :d

kuruş cent olayları yani xxxx,xx :p

gene banladı bu sedo beni. ya o inatçı ya ben o banladıkça ben ısrar ediyorum. ama bu sefer spam yapanların kulaklarını çınlatmak istiyorum. linkimi yerleştir desem kimse tutup eklemez sitesine ama spamcı mahlukatlar tutup siteleri kopyalıyor sonrada bide ordan link veriyor utanmadan bide ordan ziyaretçi gönderiyor, sonrada sedo banlıyor. şimdi sövsem anasının bacısının bi günahı yok, sövmesem içim rahat etmicek en güzeli susayım çalışmaya devam.

bu arada ploop özledim seni, doktorlar kesti beni bide 25 dikiş yedim :( off offf

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 x ten sonra arada virgül var ya ondan sonrada xx var ordan bahsediyor

kuruş cent olayları yani xxxx,xx

gene banladı bu sedo beni. ya o inatçı ya ben o banladıkça ben ısrar ediyorum. ama bu sefer spam yapanların kulaklarını çınlatmak istiyorum. linkimi yerleştir desem kimse tutup eklemez sitesine ama spamcı mahlukatlar tutup siteleri kopyalıyor sonrada bide ordan link veriyor utanmadan bide ordan ziyaretçi gönderiyor, sonrada sedo banlıyor. şimdi sövsem anasının bacısının bi günahı yok, sövmesem içim rahat etmicek en güzeli susayım çalışmaya devam.

bu arada ploop özledim seni, doktorlar kesti beni bide 25 dikiş yedim :( off offf

hadi ya geçmis olsun :( yani her türlü geçmis olsun hem sedo açısından hem dikis açısından. spam yapanlarla alakası yok banlanmanın. sedo'nun görüsleri doğrultusunda banlandın: türk hiti.
selimciğim :)p) sölememmmmmmmmmm

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi ya geçmis olsun :( yani her türlü geçmis olsun hem sedo açısından hem dikis açısından. spam yapanlarla alakası yok banlanmanın. sedo'nun görüsleri doğrultusunda banlandın: türk hiti.
selimciğim :)p) sölememmmmmmmmmm

saol dostum geçti zaten. spam konusundaki şikayetim spam sayfalarda linkler oluşuyor. tutup bide ordan hit gönderiyorlar.

yani istesem olmaz. ama bu sefer çoğul hit yabancıydı gene takla olduk nabalım kısmette yokmuş.

qdin abi iyi günlerde harca..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5