İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sıkılanlar buraya-Üstümdeki Kullanıcı

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PRicon' Alıntı:
imzasındaki 2 kelimecikten california dreamin şarkısı aklıma gelen arkadaş ... dup çıs dup çıs !

avatarı iyinet admin uyardıgı için kullanmadıgım , fakat kimsede olmayan ( benim ark tan almıs veya burda 1 gün kullandım ordan almış ) en azından bi sorması gereken arkadaş !!!
avatar yüzünden her an banlanabilir :eek:

üstteki kullanıcı ise ;

edit ;

meslektaş bende önce davranmış , kadermidir nedir hep araya giriyor var bu işte bi iş " diyeceğim arkadaş :p

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında koyu Galatasaraylıyım. ama İlhan'ı severim. (severdim) Aslında gerçekleri söylemek gerekirse; O, bu aralar popüler değil ama bir ara revaçtaydı.
Tabi ben de öyleyimdir söylemesi ayıp. İkimiz de cool olduğumuz için beni temsilen oraya koydum resmini :p

Permission, imzası güzel ve BJK'li olduğunu anladığım biri. :p

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
linkkutusu nun sahibiydi galiba.az çok hit gönderiyor.en azından en çok hit gönderen toplist.:)

edit: ops, permission a yazmıştım.

gamend:gece gece forumda abuk sabuk mesajlarıma cevap veren kişi.

M

mavidusler

Misafir
Dizaynizm akımının taraftarlarından. Kod adı Lord Of The Mp3s olmasına rağmen takiyye yaparak mp3master nickini kullanmakta. Bir rivayete göre bu nicki kendisine "senin adın da Lord Of The Mp3, benim adım da Gandalf, bundan sonra sana mp3master diyelim" diyen birisi hediye etmiş.

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süper yaratıcı bir kişilik..
hoşuma gitti bu hikaye devamını da dinlemek isterim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi