İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Öneri Sitenin Canliligi Gitti...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Bu konu bence anlamsız olmuş,

Bu forumda Geyikhane bölümü varsa orada milletin geyik yapmasından doğal bir durum olamaz.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Bu konu bence anlamsız olmuş,

Bu forumda Geyikhane bölümü varsa orada milletin geyik yapmasından doğal bir durum olamaz.

Tabii böyle bir konu olacak ve isteyen geyik yapacak fakat bir webmaster forumu olarak webmaster'a verdiğimiz değer daha fazla olmalı...

• Like
Reactions: Eif
R

RadoyNet

Misafir
Bir söz vardır arkadaşlar:

Karanlığa küfür edeceğine bir mumda sen yak diye...

Burada yazan en az 10 farklı üye var, 10 u 10 paylaşım yapsa?

Olmaz mı?

Bal gibi olur. İşte o zaman olur...

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Gereken desteği zaten veriyoruzda, sitede birazda geyik yapmak suç olmamalı :)

Zaten burada hiç kimse geyik yapmayı suç olarak söylemiyorki hepimiz geyik yapacağız tadımızı çıkaracağız tabii ki,fakat benim bahsettiğim şu;
Ben buraya başkası tavsiyesiyle üye olurken bana;
Bu sitede kendini geliştirip yeteri bilgi alacaksın kardeşim.
Demişti hatırladığım kadarıyla,birde şöyle düşünelim;
Kardeşim bu site webmaster forumu fakat geyiğe daha fazla önem veriyorlar gel muhabbet edelim geyik kısmında.
derse ben bu siteye ne sebeple geleceğim?
Webmasterlık alanında kendimi geliştirmek için mi? yoksa Geyik yapmak için mi?
Cevap: Her ikisi. (Daha mantıklı olur.)
Ama her ikisinede yeteri kadarıyla ilgileneceğiz.
Webmaster kısmına; 10 konu açacaksak.
Geyik kısmına; 3 konu açmamız daha iyi olur.
Ben burada siteyi kötülemiyorum aksine çok büyük beklenti istiyorum nedeni belli zaten çünkü bu site bunu yapar diyorum... Tabii beklenti bekleyip durmayacağım kendimde katkıda bulunacağım.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
benim geyik ten kastim gidin geyikhanede yapin her konunun icinde degil....EkolNetin yukarda soledigi soz mesela cok guzel herkes 10 paylasim yapsa ne kadar iyi olur..
canlilik demek istedigim paylasim yok bilgisini alan gidiyor..herkes cikar icin ugrasiyor..burada kimse o cikar saglamasin bu cikar saglamasin diyor ama burada kimse cikar saglamicak iyinet cikar saglicak herkes kendisinin ve iyinetin cikari icin ugrassa kendisi daha cok kazanacaktir eminim..bir webmaster forumunda ticaret yoksa o site bence webmaster sitesi degildir.webmaster ticari bir istir.......bilgimi bilgi var da ne oluyor herkes cikarini dusunuyor....

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yapıcak birşey yok kardeşim,ilk webmaster forumu olmasına karşın geride kalmışsa bunun sebebi yönetimdir tabiikide...bence iyinet reklam yerine foruma yatırım yapmalı.

iyineti zaten bilmeyen yok iyinetin reklama ihtiyacı yok.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Forumda canlilik gitti mi? Bence siz yanlis yerden bakiyorsunuz olaya. İstatistiklerde goze carpanlar mutlaka geyikhane falan oluyor ama forumu genel olarak rastgele kategoriye girip gezin anlarsiniz demek istediğimi..

Ticaret konusunda da canlilik konusunda da forum %200 büyüme gösterdi şu zamana kadar, istatistiklerde de bunu görüyoruz biz zaten. Geçen seneye nazaran %200 daha fazla konu açılıyor, daha fazla cevap yazılıyor. Gerçek istatistiktir bunlar. :)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kendimi de soyutlamadan şöyle bir soru sorayım canlılık konusunda: burada herşeyi herkes çok mu iyi biliyor ki hiç soru sorulmuyor?
konular farklı cevaplarla olgunlaşır. sorulara yanıt hemen geliyor ama bu anlamda soru gelmiyor sanki.

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
canlılık için neler yapmalı,beyin fırtınası yapmak lazım bence

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
kendimi de soyutlamadan şöyle bir soru sorayım canlılık konusunda: burada herşeyi herkes çok mu iyi biliyor ki hiç soru sorulmuyor?
konular farklı cevaplarla olgunlaşır. sorulara yanıt hemen geliyor ama bu anlamda soru gelmiyor sanki.
Üzgünüm arkadaşım ama sorularıma cevap alamıyorum maalesef. bazı eski üyeler sağolsunlar pm atıp yardımcı olmaya çalışıyorlar o kadar.

canlılık için neler yapmalı,beyin fırtınası yapmak lazım bence

Ben seviyeyi yükseltelim demiştim hala arkasındayım. Nasıl ki upper intermediate seviyesindeki birisini elementary grubuna koyunca bocalıyorsa ve sonunda ya grubu kendine yada kendi gruba uymaya çalışıyorsa, ben şu anda aynı durumdayım.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Her iki ayda bir açılan bir konu bu.
Çok yazılıp çok çizildi. Bana sorarsanız; sonuç itibariyle üyelerin bilinçlenmesi ve bir yerden ekmek yiyorsan yada bilgi alıyorsan, bir şeyler vermeyi bilmenin bilincine varmak gerekli. Yoksa bu yüzyıl bile kalsa aynı olur. Bilinçlenmeni vakti gelsiysede öncelikle kendimizden başlamamız gerekli.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Forum Demiyorum Cünkü Forum eglence yeridir burasi webmaster sitesi olarak goruyordum ama son zamanlarda herkes eglence olarak kullaniyor...

sizde benim gibi dusunmuyormusunuz??? sitenin (forumun) canliligi gitmedimi bir konu aciyoruz hic kimse yokdaha dogrusu webmaster sitesinde webmaster kalmamis...herkes isim yapmak icin geliyor...geyik bolumunden cikmiyor...

Hocam anlamadım hem forum eğlence yeri demişsiniz hemde geyik bölümüne laf söylemişsiniz. Ayrıca geyik bölümüne atılan mesajlar sayılmıyor, bilginize. Benim bildiğim forum paylaşım yeridir.

Diğer yazdıklarınızda haklı olabilirsiniz, ben yeni sayılırım hala forumda, 6. ayım yeni doluyor ve webmaster değilim, olabilirmiyiz bigün bilmiyorum onuda ama bişeyler yapıyosak iyinet sayesinde ve Eif üstadım sırtlıyor bence forumu şu sıralar, gerek paylaşım gerekse konularda yazdığı cevaplar ve özel mesajla sorduğum sorularıma bıkmadan usanmadan cevap veren tek kişi kendisidir :)

Saygılar...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
yapıcak birşey yok kardeşim,ilk webmaster forumu olmasına karşın geride kalmışsa bunun sebebi yönetimdir tabiikide...bence iyinet reklam yerine foruma yatırım yapmalı.

iyineti zaten bilmeyen yok iyinetin reklama ihtiyacı yok.

Yönetim gelen üyeleri kurşuna mı dizdi ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ben webmaster forumlarına giriyorum fakat yazacak/yapacak bir şey bulamıyorum.
Eskiden ticaret yapılabilir bir potansiyel olurdu, şimdi kalmadı, kalsa da bana yaramıyor.
5 TL'ye logo yapanlar, 100 liraya script yazanlar, 10 liraya host satanlar...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Ben webmaster forumlarına giriyorum fakat yazacak/yapacak bir şey bulamıyorum.
Eskiden ticaret yapılabilir bir potansiyel olurdu, şimdi kalmadı, kalsa da bana yaramıyor.
5 TL'ye logo yapanlar, 100 liraya script yazanlar, 10 liraya host satanlar...

Ara sıra uğraman bile ne kadar hoş. Seni tekrar gördüğüme çok sevindim.
Hoşgeldin NeFuSa.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
İyinet' ten ayrıldığım günden bu zamana kadar bir çok şey değişmiş ( kategoriler, logo, üyeler vs. ) fakat değişemyen birşey varki oda iyinetin canlılığı ile alakalı konular.

Bu konuları yıllar öncesinden hatırlar gibiyim, hani dejavu derler şuan aynen onu yaşıyor gibiyim. Bu foruma girmemek için büyük yeminim vardı, can sıkıntısından mı yoksa burada geçiridğim onca güzel günün anısınamıdır nedir bilinmez bu yeminimi bu mesajım ile bozmuş bulunmaktayım.

Konuya mesaj atan arkadaşların üyelik tarihine baktığım zaman % 70 lik bir bölümün 2009 senesi ve sonrasında üyelik açtığını gözlemledim. Bu arkadaşları bundan 3 sene önceki iyinet i bilmiş olsalardı eminim forumun şuanki halinde kendilerini içkiye vuuracak kadar derbeder bir halde olurlardı.

Bu forumun en hareketli en can alıcı bölümlerinde buradaydım, çok güzel günler yaşadım çok güzel kavgalarım, tartışmalarım ve akabinde güzel dostluklarım oldu ve kaybettiğim dostlarımda oldu.

Şu bir gerçek ki futbol hayatının en güzel çağlarında bir futbolcunun ayağı bir kaç yerden kırıldığı vakit nasıl bir daha dikiş tutması zor ise bu durum iyinet içinde aynıdır. Aylar süren botnet saldırıları, eski forum sahibi iyinet in tutumsuz davranışları ve hatta dün gibi hatırladığım iyinet in şu meşhur satış konusu ve benimde forumdaki son günlerim.

Hayal kurmak güzeldir, ama esas olan gerçeklerle yaşayabilmektir. İyinet gerçeği budur, şuan ki durumunu tam olarak bilmesemde açılmış olan bu konu üç yıl öncesinin bir dejavusudur.

Tanıyan tanımayan herkese selam olsun.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Para kazanmak için insanların web aleminin içine ettiklerini düşünüyorum.A veya B platformu farketmez artık pekte dikiş tutacakmış gibi durmuyo sanal alem.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
PetscHe iyi ki konuyu açmış. Bu şekilde eski üyelerden haber almış olduk.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5