İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay ve 12dailypro hakkinda genis aciklama

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ödemelerimin karsılığı geldi iki kez

12 dolar ve 18 dolarlık yaptığım yükseltmelerin karsılığı geldi ve
bunları tekrar yatırdım

teşekkür ederim t_ulas yardımların için

bu arada beyler stormpay deki stormclick i es geçmeyin çünkü orada bulunan bannerler de size kazandırıyor ben arada bir takılıyorum oraya 1,5 dolar olmus

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bişey sormak istiyorujm sizelere (daha önce ödeme alanlara); 6$ lık bi yatırımım oldu ve 12 gün sonunda 8,64 edecek bu. benim alacağım miktar 8,64mü yoksa 8,64+6=14,64$ mı?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
MuZikCalaR' Alıntı:
bişey sormak istiyorujm sizelere (daha önce ödeme alanlara); 6$ lık bi yatırımım oldu ve 12 gün sonunda 8,64 edecek bu. benim alacağım miktar 8,64mü yoksa 8,64+6=14,64$ mı?
$8.64 alacaksın

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekürler tr.st
Bugün son gündü ama 8.64$ ı bulamadım. Galiba tulasa gitti :)

Bişey sormak istiyorum 12dailypro hakkında. Kazandığımız kredilerin bize ne gibi bi getirisi var?
Ayrıca bi getirisi varsa ProclickArea linkinde bulunan bannerlardan banner tıklama başına 12 kredi veriyor.. 30sn-60sn arasında değişiyor sayfanın açık kalma süresi... Krediyi bu şekilde de arttırabiliyoruz yani. Ama faydası var mı bilmiyorum.

B

blade1978

Misafir
siteni reklam ediyorsun bu kredilerle.ama bir faydasını göremessin.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
MuZikCalaR' Alıntı:
Teşekürler tr.st

Bişey sormak istiyorum 12dailypro hakkında. Kazandığımız kredilerin bize ne gibi bi getirisi var?
Ayrıca bi getirisi varsa ProclickArea linkinde bulunan bannerlardan banner tıklama başına 12 kredi veriyor.. 30sn-60sn arasında değişiyor sayfanın açık kalma süresi... Krediyi bu şekilde de arttırabiliyoruz yani. Ama faydası var mı bilmiyorum.
sitene hit olarak dönüyor ama öyle kaliteli bir hit değil gelenler.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MuZikCalaR' Alıntı:
Teşekürler tr.st

sizin kazandiginiz para alt uyesi oldugunuz kisiye gitmez.onun aldigi %12 yi komisyonu 12dp extra dan verir.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel strateji uygulamış ufaktan büyüğe doğru... Bakalım kredi kartımı bekLiyorum yakında bizde bu furyaya katıLanLardan oLucaz... İnşallah bi aksiLik çıkmazda herkez gibi bizde kazanırız... BoL kazançLar...

H

HeeySen

Misafir
bence biz bu işlere geç bile kaldık. vala kafamı duvarlara vuruyom :D bkz imza

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
Güzel strateji uygulamış ufaktan büyüğe doğru... Bakalım kredi kartımı bekLiyorum yakında bizde bu furyaya katıLanLardan oLucaz... İnşallah bi aksiLik çıkmazda herkez gibi bizde kazanırız... BoL kazançLar...

istersen sana banaka havale karsiligi stormpay para yollayabilirim.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas' Alıntı:
istersen sana banaka havale karsiligi stormpay para yollayabilirim.

Dostum stormpay'a senin üzerinden üye olmuştum :) ama kredi kartını bekliyeceğim... Güvensizlikten değil yanlış anlama öle bir şeyi düşünmüş olsaydım senin referansınla üye olmazdım. 12dailypro'yada bladeden ref. olarak giricem. sanırım bayramdan sonra hepsi hallolur. herkez kazansın... şimdi tr.st kaldı bide onun referansından bi yerlere üye olmalıyım... nede olsa sayenizde bir çok şeyi öğreniyoruz...

Bu arada bir şey sorucam bu stormpay'da clix kısmından tıklamalar karşılığı 0,01-0,02 cent verdiği söleniyor ama bana öle bi kıyak yapmadı acaba kredi kartı girmedim diyemi stormpay faal durumda değil mi demeye çalışıyor...

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
Dostum stormpay'a senin üzerinden üye olmuştum :) ama kredi kartını bekliyeceğim... Güvensizlikten değil yanlış anlama öle bir şeyi düşünmüş olsaydım senin referansınla üye olmazdım. 12dailypro'yada bladeden ref. olarak giricem. sanırım bayramdan sonra hepsi hallolur. herkez kazansın... şimdi tr.st kaldı bide onun referansından bi yerlere üye olmalıyım... nede olsa sayenizde bir çok şeyi öğreniyoruz...

Bu arada bir şey sorucam bu stormpay'da clix kısmından tıklamalar karşılığı 0,01-0,02 cent verdiği söleniyor ama bana öle bi kıyak yapmadı acaba kredi kartı girmedim diyemi stormpay faal durumda değil mi demeye çalışıyor...

hayir kredi karti olmasada sol menuden stormclix yazan yere tikla sonra browse clix yazan yere tikla.linkler karsinda.

LibRa' Alıntı:
12dailypro.com ? = kapandı mı ?

hayir kapanmadi.sadece bakimda.kodlari yeniliyorlar.mail almadinizmi bu konuda?

B

blade1978

Misafir
bana mail gelmedi..
ama büyük olasılıkla hatayı gidermeye çalışıyorlar.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
12dp kapanmadı sadece bu ay hesapları suspend olan hilecilerin saldırısına uğradı. ilk başta sql yordular ardından atağa geçtiler. işin ilginç yanı aynı anda bir çok sitenin daha sql i çökmesi.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
12dp kapanmadı sadece bu ay hesapları suspend olan hilecilerin saldırısına uğradı. ilk başta sql yordular ardından atağa geçtiler. işin ilginç yanı aynı anda bir çok sitenin daha sql i çökmesi.

evet tr.st benzer bir durum 5dayfunds dada var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5