İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay ve 12dailypro hakkinda genis aciklama

L

LibRa

Misafir
hile nasil yapiyorlar ki boyle bi sitede anlamadigim konu bu ?

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
LibRa' Alıntı:
hile nasil yapiyorlar ki boyle bi sitede anlamadigim konu bu ?
limit 6000 dolar olunca 3x3 sistemleride az kazandırıyor adamlara. daha fazlası için değişik hesaplarla alt üyelik açıyorlar 3-4 tane. böylece her hesaba 1080 dolar fazla getiri sağlıyorlar

L

LibRa

Misafir
e bu benim mantigimdi :D ben arkadaslarima actirip yapicaktim ? hileye mi giriyor simdi bu ?

B

blade1978

Misafir
hayır girmez hileye yeterki senin bağladğın internet ip si uymasın sakın reset atmayı deneme modeme çünkü yemiyorlar.arkadaşlarınıda aynı modemle bağlanmıyorsa bişey olmaz.kolay gele.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşalr 12daily kapandı açıldı hesapta bulunan para sıfırladı.. 12 gün de dolmuştu, ama halen aktarım olmadı. resimde de görüldüğü gibi 0$ şuan. 5 günlük süre içinde bu para 0'mı görünüyor? yoksa cidden sistem çöktü mü?

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
history bölümüne bak bakalım pending yazıyor mu?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas' Alıntı:
hayir kredi karti olmasada sol menuden stormclix yazan yere tikla sonra browse clix yazan yere tikla.linkler karsinda.

Aga işte o oLmuyor yani tıklasamda hep "0" gözüküyor :s Neyse bakalım irtibata geçerim seninle müsait zamanda hallederiz bu mevzuyu.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
Aga işte o oLmuyor yani tıklasamda hep "0" gözüküyor :s Neyse bakalım irtibata geçerim seninle müsait zamanda hallederiz bu mevzuyu.

sistem degismisse bilmiyorum.ben netiba almadan oncede o linkler cikiyordu.

H

HeeySen

Misafir
öncelikle merhaba, sanırım arkadaşımın parası şuan ödeme için onay bekliyor da ondan "0" gözüküyor. site kapandığında benim de 88dolarım ödeme bekliyordu hala yerinde duruyor yani bi problem yok. ödeme için onay bekleyen paralarınızı görebilmek için "History" e tıklayıp, "Cashout History" başlığı altında görebilirsiniz ayrıca onay 5-7 gün arasında verilir ve paranız sanal banka hesabınıza geçer. Küçük bir not: Hesabınızda para yokken yani "0" iken "Start Surf" yapsanız da herhangi bir sonuç (para) alamazsınız çünkü matematik kurallarına aykırı örn: 0 X %12 = 0 Saygılar. bkz imza

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tulas' Alıntı:
sistem degismisse bilmiyorum.ben netiba almadan oncede o linkler cikiyordu.

Yok aga veriyormuş ama ben nerden parayı verdiğini görememişim... Bence arasıra bakılabilecek güzel bi şey 0,01-0,02 veriyor ama zaten her gün 12dp ye girildiğine göre raya girilip 1er kez linkler tıklansa bence güzel paralar biriktirilir. stormpay'daki stormclix bölümünü esgeçmemenizi tavsiye ederim :)

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende topladim gecen 1$ canım sıkılınca takılıyorum

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar gercekten profosyenel son 2 gun surf yapamamistim sitedeki problemlerden dolayi.hata kendilerinden kaynaklandigi icin 2 gun icinde surfu yapmisim gibi degerlendirmisler.parami tam yatirmislar.tesekkurler 12dailypro...tabi sesimi duyuyorsaniz...

B

blade1978

Misafir
12dailypro da e-gold çıkarılmış birde ödemeler egoldla yapanların 3 aralığa kadar yapılmıyacakmış yani bugun benim bekleme sürem 7 gün oldu ama hala ödenmedim 3 aralığa kadar bekliceğiz malesef...

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Stormpay deki hesabıma 6$ yollayıp karşılığında Hesabınıza ytl havale yapabilirim yardımcı olabilecek varmı. Askere gidecem diye tum kartları kapatmıştım. Bende birsüre kullanmak istiyorum merak ettimde. Teşekkürler. eğer hesabınız yapıkredi deyse telewebten adında havale yaparım.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
calisko' Alıntı:
Stormpay deki hesabıma 6$ yollayıp karşılığında Hesabınıza ytl havale yapabilirim yardımcı olabilecek varmı. Askere gidecem diye tum kartları kapatmıştım. Bende birsüre kullanmak istiyorum merak ettimde. Teşekkürler. eğer hesabınız yapıkredi deyse telewebten adında havale yaparım.
iletişim bilgilerimde msn adresim mevcut ulaşabilirsin bana, yardımcı olurum.

B

blade1978

Misafir
bir sonraki ödememi gene e-gold a alıcağım ödeme bilgilerimi stormpay yapayımmı.ama ödemeyi e-gold la yaptım bir şey olurmu..

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet en iyi alt uyem 380$ lik odeme aldi...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5