İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

T

tikkyboy

Misafir
hayırlı olsun ısıtıcın :) bu arada

"Oylamaya katılıp, sorularımızı eksiksiz cevaplayan, üyelik bilgilerini doğru veren 1000. üyemiz
Cihan Coşkun ile 2000. üyemiz Ülker Yılga oylamamızın büyük ödülünü kazandılar.
Üyelerimiz birer adet Kameralı Sony Ericsson T610 cep telefonunun sahibi oldular."

Reklamoyu sonuçlanmışta!

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
reklam oyun kampanyasını hatırlattığın için teşekkür ederiz kardeş
bizde nerde o şans 1000.kişi olalım :(
ogrenciclub internetten para kazanma işini bana sorma bana kampanyaları sor :)
ayrıca kazandığın su ısıtıcısı sitene para kazanma amacı ile koyacağın bannerin 3 ayda kazandırdığına eşit belki de daha fazla bence
bana kalırsa internetten para işine hiç girme sen kampanyalara devam et :)

T

tikkyboy

Misafir
bende unutmuştum reklamoyu'nu ama bookmark'a atmışım bugün farkettim :) ne 1000. ne de 2000. olamamışız ama napalım kampanyalar devam ediyor :) bugün migros'Ta gördüm migros club kardıyla powerade alanlar çekilişe katılıyorlarmış ilgilenenlere...

O

ogrenciclub

Misafir
Ya çok kampanyalar yazın ibrahim abi büyük söz dinliyecem :)Kampanyaları eski kampanyaları yeniden olursa bir daha yazın..Çok kampanyayazın ya.

M

malatyasporlu

Misafir
süper ibrahim kardeş....(veya abi bilemiyorum :))

yaklaşık 1 aydır forumlara dadanıyorum ilk defa gördüm bu hediye işini süper sana teşk ediyorum...

fakat esasen hediye işinde bu güne kadar 10 lu yaşlarda bir palyaçodan kazandığım balon haricinde hediye geçmişim sıfır..

inşallah senin sayende köşeyi dönecem

bide toyota çekilişle araba veriyodu hala veriyo mu bilmiyorum ?

sevgi ve saygılar..

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
toyotasa nın düzenlediği araba kampanyası hala devam ediyor kardeş haberin olsun

M

malatyasporlu

Misafir
sağol kardeş üye oldum

araba çıkarsa seni alıp bi malatya gezisi yaptıracam :)

O

ogrenciclub

Misafir
vallahi bende babamın şansına katıldım bir kazansak varya o arabanın 18 yaşında üzerime alacam.

O

ogrenciclub

Misafir
bir de ibrahim abi daha kampanyalar yok mu yaww..Eski kampanyalar yenilendiyse bir daha yazarsan seviniriz..

T

tikkyboy

Misafir
bu kadar da hazıra konmayın ark.lar!!! bu başlık altındaki 9-10 sayfaya bakıp tüm kampanyaları bulabilirsiniz... biraz yoracağız sizleri ama :)) herkese bol kazançlar!!

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
adını soyadını yaşını ve yaşadığın ili aralarda birer boşluk bırakarak yaz, 7675'e gönder, YAMAHA CYBNUS SCOOTER kazanma şansını yakala!

Katılan herkese dileği bir Shubuo paketi hediye

kampanya katılım bedeli 4 kontördür.

herkese bol şanslar...

cep telefonu kazanmak isteyenlere duyuruulur

http://www.shubuo.com/mod/cnpg/1010/anketgiris.jsp

Hemen şimdi Chat Meydanı'na üye ol, fotoğrafını bırakmayı unutmayıp bir an önce muhabbete başla, SIEMENS MC60 cep telefonu, NIVEA BAKIM SETİ ve 30'LUK CHAT PAKETİ kazan!
Muhabbetin bol, hediyen hayırlı olsun ;-)

http://www.chatmeydani.com/kampanya4.aspx

1.ye tam 1,5 milyar

http://www.shubuo.com/servisler.do?id=195

muhteşem fotoğraf makinaları ve cep telefonları kazanmak için tıklayın

http://www.chatmeydani.com/#

size bir sürü kampanya yazdık artık birinden bişey kazanırsınız :)

artık kampanyalarımı başka bir sitede yazacağım haberiniz olsun

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde yazicaksin bilelim senin yazdiğin kampanyalardan birşeyler kazanmam lazim ;)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
www.kampanya.avcisi.com da yazacağım 1 hafta sonra

benim kampanyalarımdan bir hediye kazanmak istiyorsanız cumartesi günü iyinet forumlarında duyuracağım kampanyaya katılın derim. Bu sayede bir cep telefonu kazanabilirsiniz.

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
c.tesi günü yazacağım inşallah şu anda ben katılıyorum hedefim 2 telefon birden kazanmak inş kazanırım. ama kazanamazsam ne yapalım :(

yaklaşık bir sene önce bu benzer bir kampanya vardı ericson t300 cep telefonu veriyordu. 2 kişiye söyledim kesin kazanacaksınız diye onlar katıldılar ve kazandılar ama ben kazanamadım :( çok büyük bir hayal kırıklığı olmuşru benim için :(
ondan sonra kimseye birşey söylemiyeceğim dedim ama dayanamıyorum :)

arianın buna benzer kampanyaları oluyordu 6 defa üst üste cep telefonu kazanmıştım ama şimdi taraftaria programı
yok tabiki telefonda kazanamıyoruz :(

E

Eseryucel

Misafir
Evet arkadaşlar artık İbrahim arkadaşımızla birlikte www.kampanya.avcisi.com'da sizlerle birlikte olacağız. Duyurulur . Şimdiden üye olun derim !!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi