İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

M

malatyasporlu

Misafir
bir site var t-shirt kazandım şimdi söylemeyeceğim reklam olur diye t-shirt ümü gönderdikleri zaman siteyi yazacağım

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
eğer tişörtü sivilcelerim.com dan kazandıysa orası tişört göndermiyor artık
eğer başka bir yerden kazanmışsan tebrikler!

cumartesi günü www.kampanya.avcisi.com adresinde "Ericsson t230 cep telefonu kazanın" başlıklı haberi mutlaka okuyun.

T

tikkyboy

Misafir
ya ibrahim o site diğer ark.ın adanademirspor sitesi olmuş yine sen en iyisi burdan yazmaya devam et benceeee

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
valla bu oyunda kendini yırtsan 2500 puan yapamazsınız gibi geliyor ama oyunun püf noktası varsa orasını bilemem ben şuana kadar 500 yaptım
haaa gayret az kalmış :)

valla en son 1130 yaptım ama pes etmem devam :)

en son 1530 yaptım valla daha uğraşmam ya çok zor :(

T

tikkyboy

Misafir
silenceofdarkness kardeş nerden yazdın ya yapılmıyor resmen sinir olduk hepimiz :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
uzun bir aradan sonra kampanyalardan güzel bir hediye kazandık ya şansım açıldı heralde :)
shubuo'dan beşiktaş yeni açık tribün kombine kartı

500 kişiye kombine kartı verdiler çekilişe sadece 2793 kişi katılmış Allaha şükür en sonunda bize de şans güldü :)

H

hibrahim

Misafir
ibrahimkoknar' Alıntı:
valla bu oyunda kendini yırtsan 2500 puan yapamazsınız gibi geliyor ama oyunun püf noktası varsa orasını bilemem ben şuana kadar 500 yaptım
haaa gayret az kalmış :)

ya arkadaşlar hiç bi tane kaçırmadım 400 oldu ne iş:) benim bilmediğim bişe mi var

H

hibrahim

Misafir
he yavaş yavaş :) süreleri almıyormuşum:) niye söylemiyorsunuz şimdi 700 oldu :)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
gelen zamanlara da tıklarsan +10 veya +5 olarak zaman eklenir.
valla gerçekten o oyun çok zor ya 1530 dan yukarı çıkamadım bakalım ne olacak

Z

zeynelkoc

Misafir
bu cardfinansı olduğu gibi hile

sonlara doğru saniye bi hızlanıyor göreceksiniz 3 kere oynadım 1600 ü geçemedim sahtekar herifler

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
valla ben hile olduğunu zannetmiyorum ama eğer öyle birşey yapıyorlarsa yakışmaz cardfinansa

H

hibrahim

Misafir
en son 850 yaptım ben bunu bu gece oynıyım bakalım ne olcak :) hiç kaçırmadan alabilirsek o zaman finans a söyleriz:)

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
arkadaşlar yaa bı tıkla kazan servisleri sizleri çok para kazandırıyormu
bu servislerden çok para kazanabiliyormusunuz..
tıkla tıkla hesabında para çoğaldıktan sonra hesabını siliyorlar. tıklamalar güme gitti oluyor.
ben bu gün bjk kombine kartı kazandım fiyatı 212,500,000 TL valla bu parayı kazanmak için binlerce tıklama yapmak lazım değili hele birde üyeliğini iptal ederlerse o zaman çabalar boşa gidiyor. Bence kampanyalara katılmak en iyisi.
Hem hediyeyi göndermeme gibi bir şansları yok hemde bana göre daha karlı
ama yine de siz bilirsiniz.

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar o oyunun hızlı olmakla pek alakasi yok. şanslı olmak gerek. Bir nevi şans oyunu yani, ne kadar çok süre gelirse o kadar şanslısınız. eğer süre gelmezse ne kadar yırtınsanizda, her köpeğe tıklasanizda boş.. 2 defa oynadim ilkinde 850 ikincide 1600 yaptim.. ikincide baya bi şanslıyım yani :)) ama 3. olmayacak sanirim :)

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya bunu kazanmak icin bide cardfinansimiz olmasi llzm mis. hay allahim ya...

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
bugün kazandığım beşiktaş yeni açık kombine kartımı aynı gün içinde teslim aldım teşekkürler shubuo :)

bridgestone formula1 kampanyası 1.etabından kazandığım bridgestone hediye setini bugün teslim aldım. bugünde şansım açıldı ya :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:)
arkadaşlar beni deli etti bu cardfinans köpekleri bence bir pislik war bu oyunda lutfen herkes bir mail atsın bu cardfinanscilarada lavuklar bir daha vatandaşı dolndırmaya kalkmasınlar::)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi