İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Tüm Kampanyalar Burada!!!

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hemen 50 Tane Uyelik Acip Dolduruyorum :/
Fatih Oyle Bir Imkanimizin Oldugunu Sanmiyorum.Sayet Bir Odul Kazanmis isek Bize Mail Telefon vs ile Hber Weriyorlar..Mantiken Boyledir..

R

Reignman

Misafir
Formu doldurup göndere tıkladığımda "lütfen geçerli bir cep telefon numarası girin" yazıyor, fakat ben telefon numarası yazılacak kutuyu göremiyorum her nedense.

C

Cyber Coder

Misafir
Cep telefonu numaranı ekran kartının modeli bölümüne yaz ben öle yazdım oldu :D

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
sms ile cola turka kapaklarından çıkan 8 haneli şifreyi ardından AD SOYAD YAŞ ADRES aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 0532 7523001'e yollayın...

2 ayrı çekilişte 2*250 kişi Digiturk EKO-SPOR paketi kazanacak. Teneke kutu kola haricindeki diğer ürünlerden 4 büyükler forması ve top çıkma ihtimalide var...

ilk çekiliş dönemi:1 mart - 30 nisan
çekiliş 5 mayısda DENİZ Ajansda
sonucu: 10 mayıs çarşamba Akşam gazetesinde

ikinci çekiliş dönemi:1 mayıs - 4 haziran
çekiliş 9 haziranda DENİZ Ajansda
sonucu: 14 haziran çarşamba Akşam gazetesinde

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
DIGITURK LİG TV üyesi mekanlarda,

Maç sırasında ekrana çıkan şifreyi, mekanın dijital kart numarasını, kendi adını, soyadını ve adresini aralarında boşluk bırakarak yaz, Turkcell 3577’ye yolla. Chevrolet Spark otomobil veya motorola cep telefonu kazanma şansını yakala.

Ayrıca mekanından en çok mesaj gönderilen mekan sahibi BenQ projeksiyon kazanıyor.

Bir Turkcell hizmetidir. 3577’ye gönderilen her mesaj Turkcell faturalı hatlar için 2 SMS; Hazır Kart ve Muhabbet Kart hatlılar için 4 kontör olarak ücretlendirilir.

Ticari Üyelere SMS ile Hediye Kampanyası

Maç sırasında ekrana çıkan şifreyi
Mekanın dijital kart numarasını
Adını,soyadını,yaşını ve şehrini

Aralarında boşluk bırakarak Turkcell 3577 ‘ye yolla !
Çekilişe Katıl !
Sen de Kazan !

K

kampanyaseverlerdernegi

Misafir
Yeni yarışmamız başladı! Annene hitaben en güzel ‘Anneler Günü’ mesajını sen yaz, Alpella'dan Webcam kazanma şansını yakala!

En beğendiğin mesajlara oy vermeyi de sakın unutma!
Diğer kullanıcılardan en fazla oyu alan mesajın sahibi birinci olacak ve
bu harika hediyemizi kazanacak!

Haydi gösterin hünerlerinizi!

Nasıl Katılabilirim?

* Önce aşağıdaki Tıkla Paylaş! linkine tıklayıp, üye değilsen üye olup oturum açmalısın.
* Sonra Anneler Günü'nün en güzel mesajını yazmalısın.
* Diğer adayların yazdıklarını okuyup puan vermelisin.
* Mayıs 2006'da en çok puan alanı belirleyeceğiz ve Philips SPC900NC Webcam'ini kendisine göndereceğiz.

İyi eğlenceler!

http://www.alpella.com/kulup/kampanya/ayin_yarismasi.cfm

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5