İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

turkticaret.net Hakkında.

cevirmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hic bir sey almadim, bir info domain alayim dedim, kayit ettirmistim sonra vazgectim ama maalesef onlar vazgecmedi benden, surekli spam emailler aliyorum.Spam email atan bir firma bana gore ciddi calisilabilecek bir firma degildir.

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Amma turk ticaret kuranı olmuş haa.. Bidaha başlık açarken parantezi çinde turkticaret yazcam hit olsun die :D

Uzun zamandır markumla çalışıyorum çok memnunum... Tel destekleri ve mail destekleri son derece güzel... Artı Domainide artık şeker parasına satıyorlar:D

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 yıla yaklastı ve 6-7 tane dominim var turkticaret.nette. faturaları dahi duruyor sanırım diploma ve sertifikalarımın yanında :D gönderdiler bana faturalarını. 1 yıllık olarak almıstım ozamanlar domainleri ve sonra uzattırdıgımda fatura gelmedi yada geldide bize ulasmadı.

bir sorun yok turkticaret tarafından. telefonla herdakka yardımcı oluyorlar sagolsunlar.

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aşağıda Türkticaret ile ilgili benzer konu başlıkları var, ilginç :D

sanırım bunları diyosun :

TurkTicaret Nesin Sen?
TurkTicaret Rezilligi...
Turkticaret Fiyaskosu
turkticaret.net DOWN
turkticaret ilgisiz......

:D bu baslıkları görenler kesinlikle almaz burdan birşey ama ben memnunum kendi adıma domain konusunda.

HostUzman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim amca oglu internetle ilgili her şeyi oradan alıyordu. hosting aldıgında bi panel bile vermiyorlar. DB açmak için telefon açman gerekiyor :)

TaMAvRa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim amca oglu internetle ilgili her şeyi oradan alıyordu. hosting aldıgında bi panel bile vermiyorlar. DB açmak için telefon açman gerekiyor :)

Host Sahibi : Beyefendi Bana Bi db açabilirmisiniz ?

TT: Tabiki beyefendi hemen açıyorum...

Host Sahibi : Teşkler bekliyorum...

TT : DB niz açıldı... Bilgileriniz şu şekildedir..

Username : test_abcde
mysqlname: test_edcba
password: 156432165498

Host Sahibi : Teşekkürler der ama Kafası dalgındır yanlışlıkla bilgileri kaydettigi yerden siler... Hafızasını yoklar hatırlıyodum sanırım der ve başlar sitesini kurmaya... Sonuç

test_abcde@localhost using password yes :D

Gerçekten komiğime gitti... Ciddenmi böyle merak ettim:) Umarım bana sayanlar olmaz ama cahillik kötü hiç kullanmadımda:p

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sunucularda kontrol paneli kullanmıyorlar. Belki şimdi kullanıyorlardır, son bir kaç yıldır ne yaptıkları hakkında bir bilgim yok.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
2 alan adım kaldı kendilerinde aldığımda en mutlu kişilerden biri ben olucam =). Nameserver tanımlama paralıydı önceden. IP değiştirmesi bedava.
Şimdi Nameserver tanımlama paralı , IP değişikligide 3 kere değiştikten sonra paralı , Türkiye'de Müşteri memnuniyeti bu değildir , bu olmayacaktır!

En iyi reklamıda yapsanız gideceğiniz yeri görebilmek zor değil!

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müşterinin her şeyinden faydalanıyorlar, etin sütünden, suyundan vs. Yakın zaman da sorduğunuz soruların veya müşteri hizmetleri de paralı olursa şaşırmayın. :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar abartmışsınız öyle... Bir yeri bu kadar kötülemek ne kadar dogru bilemiyorum.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir domainim vardı başka yere taşıdım şükür. bir dahada bulaşmam.

sayfamız yapım aşamasındadır. yazısı için yani basit bir .html için 16 ytl ücret talep eden bir firmadan uzak durmakta fayda var. müşteriyi yolma niyetinde olan ticarethanelerden uzak durmakta fayda vardır. bitanem bende günün birinde senin gibi düşünüyordum. 2 gün sonra başına bir hal gelirse daha iyi anlarsın sorun yaşıyanları.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangisi abartı gösterebilir misiniz ?

rica ediyorum.

Hosbank24 burda bilenden bilmiyende birden yüklenme yapılmış... Dogrumu sizce? Hatırlıyormusun bi ara senin içinde bilen, bilmiyen sana yüklenmişti forumda...Ben yukarda kendi fikrimdir dedim. Bana göre abartma var. Ben 5 6 yıldır orayla çalışıyorum, bir istek, sorun, konu olunca hemen yardım edilyor. Spam mail demişsiniz neden bende yok hiç? Kimse 4 4 lük olmaz asla...
Sorunun çözümü sizce forummu, yoksa şahızların kendilerimi?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bilen bilmeyen değil burada bilenler yazıyor.

bilmeyen de gidip alıyor zaten :)

ben senden bir tane yanlış yorum göstermeni istiyorum.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alıntılar ederek yorum yapmak istiyorum fakat edemiyorum:) Konuyu açan arkadaş telefonla sohbeti yazmış nerden biliyorsun dogru? Şekil a silmiş konusunu... örnekleri şu yanlışı etti diyemiyorsunuz... Ancak pahalı, kaçırdım, ilgilenmiyolarlar diyorsunuz. Hayır çokda iyi ilgileniyorlar arayın konuşun. Yukarıda belirttim yeni yasalara göre suç böyle şeyler... Düşün turkticaretten bir yetkili okusa burayı, sorun teşkil eder. Fatura olayına gelince her işlemimde faturamı verdiler. Gelmiyenler varsa posta kodu, adres yanlıştır. Sizler, kendinize göre yanlışı dediniz. Bende kendime göre dogruları dedim. Tartışılcak birşey yok...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5