İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz ( Legal ) hazır script istekleri için buraya mesaj atınız

ayhancan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sql i yoq...

sezgin' Alıntı:
Merhaba,

Arkadşalık sitesi isteyenler DEMO

Arkadaşlık sitesini üçretsiz indirmek isteyenler İNDİR

abi indirmiş olduğum scriptin. sql dosyasını bulamadım.
yardımcı olurmusunuz lütfen. saygılar...

M

murme

Misafir
benim rating sistemi olan ve alfabetik sıra yapabilen bir gallery scriptine ihtiyacim var elinde olan varmi veya bana isim verebilirmisiniz

birde dmoz indexliyen güzel bir link directory scripti gerekli

S

SaveTargetUs

Misafir
ayhancan' Alıntı:
abi indirmiş olduğum scriptin. sql dosyasını bulamadım.
yardımcı olurmusunuz lütfen. saygılar...

Sanırım içinde install.php dosyası var. onu çalıştırıp kendi oluşturduğun sql in yolunu dbname - dbpass ve host kısımlarını yazıyorsun otomatik sql oluşturuyor.

S

SaveTargetUs

Misafir
denyil mp3 scripti asp de hazırlanmış oldukça güzel mp3 scriptidir. Editor e katılıyorum. Bende dehset bi mp3 scripti yazdım asp'de. Piskopata bağladım. Ama açmıyorum bekliyorum şimdi. Toplistim açık. Link sitesi hazırlayıp free olarak dağıtacağım bittiği zaman. Çok istek var çok kişi istiyor. Ama ne zaman biter bilmiyorum.

S

SaveTargetUs

Misafir
murme' Alıntı:
dmoz indexliyen link scripti lazim

murme forumda dmoz yazıp aratınca çıkar. çünkü bu konuyu çok anlattılar. Ben kullanmıyorum fakat bir arkadaş mesajında hem download adresini vermişti hem kurulumunu anlatmıştı. hem kendi databasesinde tutuyordu. Hemde linkleri gösteriyordu. Böyle bir script söylemişti. Aramalardan ulaşabilirsin. Hatırlasam link yazarım bende ama hatırlamıyom. 1 ay önce okumuştum.

S

SaveTargetUs

Misafir
murme' Alıntı:
Bana güzel bi image gallery scripti lasim kategorize edebilen falan vs.. mysql ile calisan ücretsiz tavsiyeleriniz

www.phpkolik.com

4ngallery - my_egallery - compermine ( php )

istersen sql gerektirmedende resimleri klasör halinde atıyorsun otomatik olarak gallery oluşturan scriptler hem asp de hem php'de var.

hnm-webgallery diye bir program var. ufak birşey. bilgisayarınıza yüklüyorsunuz. örneğin 100 tane resim var. küçük resimlerin boyutlarını belirliyorsunuz, html nin ismini yazıyorsunuz, bir sayfada kaç tane resim olması gerektiğini yazıyorsunuz. Size otomatik sayfa halinde hazırlayıp veriyor. ftp ye atıyorsunuz herşey hazır.

php_coderr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada google gibi şöyle güzel bir arama motoru scripti lazım arama motoru sitesi açıcam php olursa sevinirim :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar bana

asp yada php klasörlerin içini okuyup resimleri listeleyecek script lazım. bilen varmı?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
resimli ilan scripti arıyorum çok feci acil elinde olan ya da kullanan gören duyan var mı arakdaşlar ya?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5