İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

*ücretsiz* RoketDownload.com Scripti ve 1540 Program DB

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Umarım bu iyi niyetli tavrın yeni nesile örnek teşkil eder. Gerçekten güzel script, lakin paylaşman daha güzel. Tebrikler.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe karekter sorununa çözüm bulabilen biri var mı ?

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
latin_5_turkish olarak localde çözmüştüm ben ama nette ayarlayamadım çözende 1 kişiden başkada çözen görmedim :)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
birde sorun olmayanlar var, birçok sunucuda sorunsuz çalışıyor :)

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işin ilginc yanı bütün programları silip tek tek eklediğimde gene sorun veriyor, çözemeyecez sanırım.. sağlık olsun teşekkürler

sunupcuyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe karekter sorununa çözüm bulabilen biri var mı ?

arkadaşlar phpmyadminde sqlu yuklerken latin 1 i seçiyorsunuz ve yukluyorsunuz hiç bir turkce karakter proglemi olmuyor ama sakın program eklemeyin sqlu kurup ekldiyseniz o sqlu silin içinden çıkan sqlu latin 1 olarak yukleyin. ve ayrıca admin panelinde verdiği bazı hataları buldum ve onlarıda düzenledim. adminpaneli klasörünün içine

includes isminde bi klasör açın ve adminpanli klaösründeki dosyaların aynılarını includesin içinede atın. unutmadan ana dizindeki fonksiyonlarıda includes in içine atıyosuunuz. yoksa kategori silmek isterseniz hata verir.
ve bu scripti kuupta çalıştırmak isteyenler ana dizin harici çalıştırmak isterlerse script kendini bozuyor.
direk ana dizine atip ayar.inc.php nin içinde bulunan Burayla oynama!!! kısımlarına ikisinede

/home/kullaniciadihostun/domains/siteniz.com/public_html/ olra değiştirin ve script canavar gibi çalışıyor ben biraz edit yaptım ama site ismi yazmak sanırım yasak..

ejder e teşekkürler siteyi kkurudm ve toplam 5000 program yaptım ve 3. gün google da aramadan gelenler olmaya başladı

yardım isteyenlet olursa [email protected] msn adresim yardımcı olurum

xccdark

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
powerdosya.com

merhaba ejder abim başka bir eyrde biraz tartışması oldu ama olsun emeğini görmezlikten gelemem heralde!
bende birşeyler yapmaya çalıştım editledim düzenliyorum şimdi siteyi umarım beğenirsiniz arkadaşlar! ejder abim özellikle senden geçer not almak lazım :p

www.powerdosya.com

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
merhaba ejder abim başka bir eyrde biraz tartışması oldu ama olsun emeğini görmezlikten gelemem heralde!
bende birşeyler yapmaya çalıştım editledim düzenliyorum şimdi siteyi umarım beğenirsiniz arkadaşlar! ejder abim özellikle senden geçer not almak lazım :p

www.powerdosya.com

üstteki header photo dışında çok güzel olmuş..

Özelde sorduğun soruya yanıt:
kategori dosyalarında include("../alt.inc.php"); gibi bir alt dizinden almasını sağlayabilirsin.

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu hortlatsam umarım kızmazsınız bana :)

Arkadaşlar ben dosyaları indirdim, türkçe karekter sorununu http://forum.iyinet.com/php/46415-ucretsiz-roketdownload-com-scripti-ve-1540-program-db-9.html burda anlatıldıgı gibi yaptım düzeldi sorun yok. Yalnız kategori ekliyemiyorum silemiyorum düzenliyemiyorum v.s hepsinden önemlisi admin paneline "test" "test" ile giremiyorum. @sunupcuyuz arkadaşın dedigi gibi "includes" klasörü oluşturma v.s gibi işlemleride denememe ragmen bir sonuç alamadım. DB önemli değil ben programları tek tek eklemeyi düşünüyorum aynı programı yüzlerce sitede görmekten daha iyidir. yardım edebilecek arkadaş varsa yada en azıdnan admin paneli düzenlenmiş bir şekilde dosyalar verebilecek varsa mekbule geçer.

@ejder tşkler usta, olabilecek en güsel paylaşım ;)

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu hortlatsam umarım kızmazsınız bana :)

Arkadaşlar ben dosyaları indirdim, türkçe karekter sorununu http://forum.iyinet.com/php/46415-ucretsiz-roketdownload-com-scripti-ve-1540-program-db-9.html burda anlatıldıgı gibi yaptım düzeldi sorun yok. Yalnız kategori ekliyemiyorum silemiyorum düzenliyemiyorum v.s hepsinden önemlisi admin paneline "test" "test" ile giremiyorum. @sunupcuyuz arkadaşın dedigi gibi "includes" klasörü oluşturma v.s gibi işlemleride denememe ragmen bir sonuç alamadım. DB önemli değil ben programları tek tek eklemeyi düşünüyorum aynı programı yüzlerce sitede görmekten daha iyidir. yardım edebilecek arkadaş varsa yada en azıdnan admin paneli düzenlenmiş bir şekilde dosyalar verebilecek varsa mekbule geçer.

@ejder tşkler usta, olabilecek en güsel paylaşım ;)

klasörlerin chmodlarını 777 yaparsan olur. Büyük olasılık yazma izni yoktur. :)

Bide @ejder bey
Sadece download linkini yenilemeniz nası olur acaba çok iyi olur kaçırdık :p

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@cbagdatlı hayır yine olmadı :S neyse kalsın 2 gündür uğraşıyorum yapamadım falla :S kod bilgim yok nerelerde düzenleme yapacagımı bulamıyorum tşkler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5