İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ultrasponsor güven vermiyor gibi

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bide şunu soragım. yeni servera geçildi deniliyor ama sayfalar yarım saatte açılıyo. bence daha iyi bir server olmalıydı.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Server değiştirmemizinde sebebi buydu. Fakat 3 tane büyük site daha bugün sisteme dahil oldu. Şimdi aynı serverda kapasite artırımına gidiliyor. Bu kadar talep geleceğini düşünmemiştik.
Sorun Salı günü akşamı düzelecek, bana verilen bilgi bu yönde.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eski kayıtları görebilirsiniz tinax.net ten

Bildiginiz uzere server ve para birimi sistemi degıstirilirken, eski komisyon
bilgilerinizi yeni hesaba alamamistik. Eski bilgileriniz yeni sisteme elle
girilecektir.

Fakat, eski sistemdeki bilgilerinizi gormek istiyorsaniz:
http://www.tinax.net adresinden bu bilgileri istediginiz her zaman bakabilirsiniz.
(Sadece hesap kontrolu icin kullaniniz, giris icin eski uyelik bilgilerinizi
kullanabilirsiniz.)

benim görüşüm;

ultrasponsor iyi bir girşim ancak galiba sizede bir sponosr lazım mali açıdan :)

sistem talebe tam karşılık vermiyor sanırım. ben yavaş açılmasından şikayetçiyim.
hızlı ultrasponsor daha çok iş yapar!

tşk.

MuZikCalaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sponsor ödemelerini gerçekleştiriyor. server değişikliği sırasında ödeme istedim. cuma günü eft emri verildi. pzt sabahı da para elime geçti.
bence gönderdikleri maillerden bile anlaşılıyor ki güvenli bir sistem.

trichnosis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
denemek için siteme reklamlarını koydum ama siteleri göçmüş.

K

karakter

Misafir
Beyler benim ultrasponsora zerre kadar güvenim kalmadı şu saatten sonra agzıyla kus tutsa işim olmaz bi işi yapıyorsanız eşşegi sağlam kazıga baylamalısınız, yok bu kadar ilgi beklemiyorduk yok şöyle yok böyle hikaye bunlar ) sırtımdan ne kadar para kazandıysanda haram zıkkım olsun başka bişey demiyorum,

herkeze iyi çalışmalar

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün gelen yeni maillerinde eski üyeliklere başka bir site üzerinden girilebileceğini oradan kontrol yapılabileceğini söylemişler bu siteden yanlış gelmez gibi geliyo bana çünkü arada ciddi payları var. Böyle birşeyi riske etmezler

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
var var olmasınada hafta başı server degişti hesaplar sıfırlandı bugun gene hesaplar sıfır. bide demişlerki 10 YTL bonus yerine 5 YTL hibe. bu ne anlama geliyor anlamadım. yani 20 YTL ye ulaşınca 30 olarak alıyoduk şimdi 25 olarak mı alacas yoksa 35 mi anlamadım ama bakalım zaman ne gösterecek..

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20ytl olunca 30ytl olarak ödeniyordu. 10 ylt si avanstı bir sonraki ödemede düşülecekti. Son ortaya çıkan sorunalrı bir nebze olsun telafi etmek için 5ytl hibe olarak avansı değiştirdik.
20 ytl yerine 25ytl alacaksınız. 5ytl de bizden. Sonraki ödemeleriniz etkilenmeyecek.

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bütün reklamlarını kaldırdım sitemden

ben bütün reklamlarını kaldırdım sitemden

bu gidişle çok üye kaybedersiniz.

Y

yudt

Misafir
Bence gayet iyi.Ödeme istedim 3 günde geldi.Çokta iyi ilgileniyorlar.Siteler biraz kasıyor ama işe yeni başlayanlar için bu kadar kusur olur.gittigidiyordan sonra en iyi türk sponsor bence.zaten bu ikisinden başkada yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5