İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

UltraSponsor'a Ne Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buğün 0yna65 den sedat ile sohbet ediyorduk. dedim tık başına kampanyanız varmış ultrasponsor panelinde gördüm cevap olarak bizim böyle bir kampanyamiz yok dedi araştiracak bana dönecek. birde sizler sponsor anlaşması yaptık diyorsunuz sakın bu anlaşma alt hesap açma olmasin? 0.5 den gold üyeliginiz var sanirim 0.4 den veriyorsunuz bundanda şu anlaşiliyor siz banlanirsaniz yada ödeme alamazsanız diğer kullanıcılarda bundan etkilencektir. Bence çalışma prensiplerinizi gözden gecirinizi haberleriniz veya kampanyalarınızın gerçekleri yansitması gerekli diye düşünüyorum. Gelişmeleri alinca buraya konum ile ilgili eklentiyi yapacağım.

Arkadaşım ben nerede söylemişim bul getir. Oyna 65 ile anlaşma yaptığımı söylemedim. Benim Türkiye de tek anlaşma yaparak sisteme aldığım sponsor Ringofon.com dur. Diğer Türk sponsorlar için bir anlaşmamız yok. Yurt dışından ise Cpa Empire, Bgroom ile özel sponsorluk anlaşmamız var.

Sedat kim ya, banlasın bende onu banlarım sistemden.

Bizim sistemdeki kazançlar sponsordan para gelmez ise, banlanırsak ödemeyiz esasına göre değildir. Sistemde KABUL EDİLEN KAZANÇ artık webmasterındır. Tüm sponsor risklerini, para transfer maliyetlerini, EFT maliyetlerini BİZ ÜSTLENİYORUZ

Buradan çığırtkanlık yaapan arkadaşlara sesleniyorum. Hala buradayız, çalışıyoruz ve ödemelerimizide yapıyoruz.

Sayfa dizaynını da beğenmeyebilirsiniz, istediğiniz kadarda karalayabilirsiniz.
bir alternatif sponsor olarak HEP VAR OLACAGIZ, AMACIMIZ BU. DÜŞMALARIMIZ VE BİZİ ÇEKEMEYENLER HER ZAMAN OLACAKTIR.

Burada bu konu olduğu ve bende burada cevap yazdığım her yeni gün için bu mesajı yazacağım.

"Sistem 60 gündür çalışıyor, ödemelerimizide zamanında yapıyoruz. Var mı bundan gerisi"

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım ben nerede söylemişim bul getir. Oyna 65 ile anlaşma yaptığımı söylemedim. Benim Türkiye de tek anlaşma yaparak sisteme aldığım sponsor Ringofon.com dur. Diğer Türk sponsorlar için bir anlaşmamız yok. Yurt dışından ise Cpa Empire, Bgroom ile özel sponsorluk anlaşmamız var.

Sedat kim ya, banlasın bende onu banlarım sistemden.

Bizim sistemdeki kazançlar sponsordan para gelmez ise, banlanırsak ödemeyiz esasına göre değildir. Sistemde KABUL EDİLEN KAZANÇ artık webmasterındır. Tüm sponsor risklerini, para transfer maliyetlerini, EFT maliyetlerini BİZ ÜSTLENİYORUZ

Buradan çığırtkanlık yaapan arkadaşlara sesleniyorum. Hala buradayız, çalışıyoruz ve ödemelerimizide yapıyoruz.

Sayfa dizaynını da beğenmeyebilirsiniz, istediğiniz kadarda karalayabilirsiniz.
bir alternatif sponsor olarak HEP VAR OLACAGIZ, AMACIMIZ BU. DÜŞMALARIMIZ VE BİZİ ÇEKEMEYENLER HER ZAMAN OLACAKTIR.

Burada bu konu olduğu ve bende burada cevap yazdığım her yeni gün için bu mesajı yazacağım.

"Sistem 60 gündür çalışıyor, ödemelerimizide zamanında yapıyoruz. Var mı bundan gerisi"

Amatör olduğunuzu ifade ettiğiniz için teşekkür ederim.

A

Argonik

Misafir
Çerez dediğin firma hakkında 1 tane kötü yorum yok. Birde kendi başlığına bak 7 sayfalık şikayet. İyi iş yapki şikayet eden olmasın. Bizde kimsenin hakkı kalmaz allaha şükür ŞEREFLİYİZ. . .

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sistem 61 gündür çalışıyor, ödemelerimizi de zamanında yapıyoruz. Var mı bundan ötesi"

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan da onay bekleyen üyelik bulunmamakta. Sitedeki irtibattan e-mail ile destek isteyebilrisiniz. Ya da buradan özelden...

"Sistem 66 gündür çalışıyor, ödemelerimizi de zamanında yapıyoruz. Var mı bundan ötesi"

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Şuan da onay bekleyen üyelik bulunmamakta. Sitedeki irtibattan e-mail ile destek isteyebilrisiniz. Ya da buradan özelden...

"Sistem 66 gündür çalışıyor, ödemelerimizi de zamanında yapıyoruz. Var mı bundan ötesi"

bu 7 sayfa yazıyı lütfen bana okutmayında.. kısa bir özet geçin lütfen.. varmı ötesi varmı ötesi diyorsunuz iyi güzel tamam lafım yokta madem öyleyse neden burda 7 sayfa yazı yazılmış... bir kişinin garezi olur iki kişinin olur tamam eyvallahta herkesinmi garezi olur... ¿¿¿¿

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkesin diyorsanız bir sayarmısınız kaç kişi var toplam sistemi yerden yere vuran. Söyleyeyim 5-6 kişi. 1.300 kez bu mesajlar okunduğu halde.

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler zamanında yapılıyor :D buna katılıyorum

sata

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoksa ultra sponsor genemi db sini kaybetti :Ddaha oncede olmustu bu webmasterlar acısında tarihi bir gercek bircok kişinin parası yandı malum olayda ben ultrasponsara guvenmeyin derim

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizden reklam anlaşması yaptığımız güne oranla verim alınamamıştır. Şuan kadar ödenmesi gereken meblayı hesaplayın onu çıkaralım ve reklamı sonaerdirelim.

İyi çalışmalar.

bunu yazmaya utanmıyorsunuz dimi bana sponsorluk anlaşmasında vaad ettiğiniz 130 un geri kalan 65 ytlsini ödemek zorundasınız konuşma loglarımızı buraya koyarım verim artarsa meblağı artırırız verim düşersede bu rakam sabittir demiştiniz neden şimdi böyle bir kıvırma pozisyonuna giriyorsunuz yoksa paranızmı çıkışmadı sizden alacağım 65 ytl dir ve bunun ödenmesini istiyorum. çünkü anlaşmamız buydu

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bilmiyorum arkadaşlar bana vaad ettiği parayı yatırcağını tekrar vaad etti ödemesini yaparsa anlaştığımız sürenin sonuna kadar reklamını tutucam sonra herkez kendi yoluna

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bytuncay hiç yakışık alıyor mu?
Sistem 10 dak gidiyor geliyorsun buraya sistem çöktü yazıyorsun.
Sonra reklam anlaşmasında baktın reklamı sona erdiriyoruz gelip buraya bu yazıları yazıyorsun. Paranı bugün alacaksın. Dediğin gibi herkez kendi yoluna.

Sayın forum yöneticisi bu arkadaşın cezalandırılmasını istiyorum. SATA

"sata" new turk bunu paintlemi yaptın
http://www.ultrasponsor.com/bgroom-banner3134.gif
merak ettim güzel çalışma olmus.

Bu bana hakarettir.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Newturk " ultrasponsor " sanırım theplanet.com da host ediliyor. kolay kolay sektereye ugrayan datacenter degildir orası acaba serveriniz sitelerin ağırlıgını kaldırmıyormu? görünüşte bu tür bir sorun var gibi. Tavsiyemi kabul edersiniz bu tür işleri yapan firmaların server özelliklerini artırmaları gerekmektedir zaman gecirmeden seceneklerinizi değerlendirmeniz sizin ve müşterilerinizin verimliliği acısından iyi olacaktır.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir konuyu tartisirken, veya sorulariniza cevap ararken lutfen civimayin ya da birilerine karsi olagan gucunuzle alayci tavirlarinizla yuklenmeyin. Konu kapandi. Buradaki tartisma ile ilgili tekrar bir konu acilirsa acan ve tartisan kisilere minimum 2'ser gun dinlenme verecegim.

Not: Ultrasponsor ile ilgili tum problem, sikayet veya konular hakkinda dogal olarak konu acabilirsiniz, fakat lutfen bu konunun devami olmasin (bu konu = http://forum.iyinet.com/internetten-para/37623-ultrasponsora-ne-oldu-8.html)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5