İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve Sonunda EFT Ödemeleri GEldi

L

LaneT CoCuK

Misafir
Ah Bi Sabit Olsam .. Ailem Aydında Ben Hatayda yım VE Biz Taşındık Yarın Bende Gidiyorum Bu Adrese Yollamışlar :D Bense Başka Yere Gidicek Orada İkametgah Edicez Artık.. Peki Ne Olacak ? 20 Gün Sonra yeni pin ? Yeni Pin de 25 Gün sonra etti 45 Bide Paranın Gelmesi... E Peki Yılda kaç defa alabilcez Ben 4-5 Günde 100 $ Kazanıyorum Ne Olacak Yani Zaman .. Çok Zaman Geçiyor

Ve Hesap Rumuzu: Neyin nesi ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ve bir dip not :

Google hesap ismi: Aliye
eft gönderilen hesap ismi : Müco

:D

yani ikisi farklı olsa bile ödeme geliyor..

Bilginize sunarım:)

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sabah para yapıkredi hesabıma gelmiş...

gerçekten googleyi kutlamak lazım bizleri bir sürü dertten kurtardılar bukadar kolaylık pes doğrusu :)

I

IRCForum

Misafir
keşke bende işbank yerine ykb hesabımı verseydim hala ödeme yok ortalarda :(

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
panik yapmana gerek yok bu kdr pin geliyse ödemede gelir yakında benimde isbank hesabım var daha yok ..

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İş bankası olan arkadaşma gelmiş, ykb olan offline soramadım ama onada gelmiştir sanırım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyide ödeme işlemde diyor ödeme gelmiş kura nasıl bakıcam ödeme.. yazmasını beklicem kuru kaçtan hesapladılar diye :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
iyide ödeme işlemde diyor ödeme gelmiş kura nasıl bakıcam ödeme.. yazmasını beklicem kuru kaçtan hesapladılar diye :)
Banada öyle olmuştu. Yarın ya da ertesi gün falan düzelir.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Permission' Alıntı:

aldığın ytl miktarını , kazancına böl bul kaçtan hesaplamışlar ne kadar üşengeçsin :p

snake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geldi

4 Arkadaşıma sordum 2 Garanti Bankası yatmış , 1 İş Bankası yatmamış, 1 YKB yatmamış. Üstelik 4 üde doğrulanmış hesaplar. İşbankası & YKB ile ilgili bir problem olabilir mi acaba? Belkide geç geçiyordu buranın personelleri hesaba..

iş bankası saat 9:30 da geldi...

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herhangi bir problem olacağını sanmıyorum... Bugun ve yarın bütün herkesin ödemesi yapılacak...Bankayla alakalı birşey değil google belili sıraya göre yapıor ödemeleri.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi