İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve yargı karar verdi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Denize düşen yılana sarılır diyorsun Zanza. Ama yüzmesini bilmiyorsa. Siz yüzmesini bilmiyorsunuz gidin peşinden.Biz allaha şükür yüzmesini biliyoruz, yılanı da görüyoruz. Şehitlere kelle diyenlere verin oy 400 değil 500 olsun milletvekili, herkes hakettiği şekilde yönetilir, sizin hakettiğiniz de bunlar işte.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sandık kanaatini demi sorgulaycak hatta aşalayacaksınız?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten çıkan haberin hepsi balon onlara göre..Yüzüne tükürsen yarabbi şükür..
Çirkef siyaset diye buna denir işte.
Yargı kararına saygı duyalım ve seçim sonucuna bakalım
Türk halkı kararını verecektir. Bundan ötesini konuşmak " şu an yersiz "..

Bu ülke sahipsiz değildir. sandıkta bunu göreceksiniz.
ve inanıyorumki sağda ve solda birleşme olacaktır. Artık olay " siyaset "konusundan çıkıp, Bağımsız Türkiye mücadelesine girmiştir..
Abartı değil..gerçek...

Sağ sol birlesse ustune birde DEHAP eklense alacaklari oy AKP nin iktidarina engel olamaz bunu hala goremiyorsunuz . Öldürmeyen her darbe güce güc katar . CHP kendi ellleriyle AKP yi iktidara tasiyor farkinda degil .

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sandık kanaatini demi sorgulaycak hatta aşalayacaksınız?

Sen şehitlere kelle denmesini sindiriyor musun içine, sadece Evet ya da Hayır de, yok söylemiştir söylemememiştir fotomontajdıra girme, Evet ya da hayır istiyorum.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cevabımı biliyorsun. Ben biraz daha işlere genel bakıyorum çünkü ince eleyip sık dokursan oy verecek bir parti bulamazsın.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bak basitti EVET ya da HAYIR. Ama neyse partizanı olduğun yer gibi kaçamak cevaplar normal. İnce eleyip sık dokumuyorum ben kardeşim, 30.000 bu vatan için ölmüş şehitten bahsediyorum, onu da elemeyeceksem dokumayacaksam neyi dokuyacağım, neyi dokuyorsunuz siz ya, hayatınızda neye önem veriyorsunuz?

Bu lafı sindirmek şerefsizliktir, haysiyetsizliktir, vatansızlıktır, milletsizliktir ve hatta kitapsızlıktır. İşte o kadar, kime oy verirseniz verin benim umurumda değil, önce değerleri kaybetmeyin.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hayırlısı olsun hükümet 1. uru yeniden yapıcak falan diyosonrada rlar daha erken seçimi düşünüceklermiş. Bu arada CHP niye diğer partilere baskı yapıyor yada nasıl yapabiliyor böyle birşey normal mi :R

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Kim seçilecekse seçilsin artık bitsin bu tartışmalar. Yok Deniz Baykal, eğer Abdullah Gül seçilirse geçmişte yaptığı hataları ortaya dökecekmiş. Yok Abdullah Gül kesinlikle seçilirmiş. Gündemi direk bunlar meşgûl edilyor. Hep aynı şeyleri defalarca yayınlıyolar :S

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Denize düşen yılana sarılır diyorsun Zanza. Ama yüzmesini bilmiyorsa. Siz yüzmesini bilmiyorsunuz gidin peşinden.Biz allaha şükür yüzmesini biliyoruz, yılanı da görüyoruz. Şehitlere kelle diyenlere verin oy 400 değil 500 olsun milletvekili, herkes hakettiği şekilde yönetilir, sizin hakettiğiniz de bunlar işte.

Demokrasi söylemlerinden sonra düstügünüz demokrasi denizinde BASKI yılanına sarılarak yüzme kabiliyetinizi gösterdiniz

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen şehitlere kelle denmesini sindiriyor musun içine, sadece Evet ya da Hayır de, yok söylemiştir söylemememiştir fotomontajdıra girme, Evet ya da hayır istiyorum.

+ "ananıda al git" lafını kim hazmedebilir !

bunu söyleyen bu ülkenin başbakanıdır.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4.5 Sene boyunca yatan Deniz Baykal ve İşbilikçileri. Cumhurbaşlığı seçimleri ile beraber konuşmaya başladılar onda da Borsayı altüst ettiler Doları fırlattılar. Sizlerde bu partilere oy verirken iki kere düşünün. Ülkeye faydaları yoktu zaten bari zarar verebilecekleri konumlara getirmeyelim.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bana ne demokrasiden kardeşim, ben totaliterim, ben nasyonalistim. Benim demokrasiyle işim olmaz, demokrasi demokrasi diye inleyen başkalarıydı, ben onlarla dalgamı geçtim. Sen tanımadığın kişiye yazıyorsun heralde? Ben demokrasiden anlamam, ben şerefsiz haysiyetleri bir yerlere demokrasi taşıyacaksa, o demokrasiyi dörde katlar camdan aşağı atarım. Siz içinize sindirdiklerinizi kusun başkasınıza nefret kusacağınıza.

Şehitler, borsayla mı karşılaştırılıyor ya, haysiyetsizliğe bak. Bu ülke bu duruma işte getirildi, herşeyi içine sindiren, yok borsa oynadı yok dolar. Dolara bir borsaya iki, biraz gururlu bir toplum olun, sizin için ölen insanlara sizin için üreten insanlara saygı duyun. Kelleyi sindiriyor musun diyorum takmışsın at gözlüğünü Deniz Baykal borsayı düşürdü diyorsun, içime sindirdim bir güzel yuttum şimdi de gazını çıkarıyorum yazsana yahu şuna.

Onursuz toplumlar için hiçbirşey yoktur, sadece karanlık vardır.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4.5 Sene boyunca yatan Deniz Baykal ve İşbilikçileri. Cumhurbaşlığı seçimleri ile beraber konuşmaya başladılar onda da Borsayı altüst ettiler Doları fırlattılar. Sizlerde bu partilere oy verirken iki kere düşünün. Ülkeye faydaları yoktu zaten bari zarar verebilecekleri konumlara getirmeyelim.

bir kaç gün önce forumda belirtmiştim yinelemekte zarar görmüyorum
Akp nin bir gece içinde tam 41 milyon dolar götürdügü ankaa kulislerinde geziyor.
bundan fayda gören sadece chp degil akp de karlı çıkmıştır

ama tek zarara uğrayan biziz.

bence AKP ne ise CHP de aynı . uç noktalar her zaman siyasette pirim yapmış ama hep zarar vermiştir.
60 lar 70 ler 80 ler güzel olmayan ama gerçek örneklerle doludur.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Angelo sen neden bahsediyorsun ya?
Kime neyi anlatmaya çalışıyorsun?
Amaç zaten budur. vatanı parçalamak, insanları bölmek, ayrım yapmak, sen-ben diye ayırmak, Cumhuriyet rejimini değiştirmek, hain emellere ulaşmak. Olay budur..sen hala yok şehit yok asker vs..bahsediyorsun..
Kime ne askerden?...aşağı " kasımpaşa ( !) "
cık cık cık..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ne borsası ya? Borsadan banene ne? bu forumda kaç kişinin borsa ile işi olurki?
Bırakın bu " piyasa analizcisi " modlarını.
Millet aç, perişan, huzursuz..neymiş borsaymış..komik:)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önce the guardion mu herneyse o gazetenin yazisi sonra kelle sonra ananida al git saldirma politikanız sadece belden asagi vurma . Biz onursuz degiliz Angelo bizim Onurumuza laf soyleyecek kadar cesur olan adami biz senin o demokrasiyi katlayip attigin gibi atariz . birakacaksin bu KELLE diyen adamdan basbakan olmaz bu halk onursuzdur soylemlerini seçim için çabaladınız simdide sandıktaki hazin sonu gorup 500 millet vekili bu memleketi temsil etmez laflari .

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
anayasa mahkemesi en doğru kararı vermiştir umarım erken seçim olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5