İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve yargı karar verdi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şehitler, borsayla mı karşılaştırılıyor ya, haysiyetsizliğe bak. Bu ülke bu duruma işte getirildi, herşeyi içine sindiren, yok borsa oynadı yok dolar. Dolara bir borsaya iki, biraz gururlu bir toplum olun, sizin için ölen insanlara sizin için üreten insanlara saygı duyun. Kelleyi sindiriyor musun diyorum takmışsın at gözlüğünü Deniz Baykal borsayı düşürdü diyorsun, içime sindirdim bir güzel yuttum şimdi de gazını çıkarıyorum yazsana yahu şuna.

Onursuz toplumlar için hiçbirşey yoktur, sadece karanlık vardır.

Sehitleri ağzına alma bence sen. Başka bir yazımda da benzer birşeyden bahsetmiştim. Kapalı olduğu için evladının ödül törenine sokulmayan anneleri hazmedin siz önce. Saçlarına Kınalar yakarak oğullarını askere gönderen Anneleri ve başörtüleri hazmedin.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=sindirim+sistemi

Ben sana soru sordum sen cevap vermedin evet ya da hayır diye, çok merak edip sorsaydın görüşümü ben söylerdim alınmayan anne ile ilgili görüşümü. Sormadığın için yargılama hakkında değilsin. İstediğimi ağzıma alırım, şehit deyince borsadan bahseden mi bana öğüt veriyor? Gülünç

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hakem Tokatlayan Tribunden Futbolculara Petşişeler atan CHP'li milletvekillerini de hazmettin sanırım....

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstiklal Marşını okuyamayan bir CHP il teşkilatını ben hazmedemedim. Eğer bunu hazmedip CHP 'ye oy verecekler varsa... 2 kere düşünsünler. Mevzu hazım diye yazıyorum

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
http://forum.iyinet.com/geyik/49052-cem-uzan-fena-yakalandi-4.html#post387348

Genellemeye bayılıyorsun ben belden aşağı vurmam, benim görüşlerim var, her zaman da yazdım buraya. Kör ideoloji veya adam peşinde koşmam. Düşüncelerimi yazarım. Senin de düşüncen varsa yazarsın, yoksa belden aşağı vuruyor yazıp kenara çekilirsin. Neyse sizinle diyaloga girmek istemiyorum daha fazla.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kör ideoloji ile adam pesinden kosmadigini iyi biliyorum Angelo ama kör ideoloji ile dusuncenin kesismedigi birilerine saldirdigini gorebiliyorum .

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarihten sonra 184 milletvekiline sahip olacak herpartinin Cumhurbaşkanını sectirmeme lüksüne sahip olacak bir kararı tartısıyoruz biz oruc namaz kelle yada anani al git soylemlerini degil

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben o kararı yanlış bulduğumu, programcı esprisi yaparak sonsuz bir döngüye girdik diye de yazdım en başta. Neden bu kadar alındın winsock sen şusun yazdım mı? Kelle diyeni sindirenler hakkında yazı yazdım. Sen neden üstüne alındın? Ben kelle diyeni sindirenlere saldırdım, bunu da kör açıkgöz her türlü yazarım.

Düşüncelerim hakkında tartışmak istersen düşüncelerimden alıntılar yaparak yanlışları ortaya dökebilrisin. Belden aşağı vuruyorsun demek tartışma şekli değildir.

Bu laf hakkında ne düşünüyorsunuz yazdım, kimseden ses seda yok. Bunu yapan onursuzdur yazdım birden herkes rahatsız oldu. Biraz anormal bir durum var galiba. Madem siz tasvip etmiyorsunuz, benimle aynı fikirde olmanız gerekirdi, ben sadece bunu ölçtüm.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu tarihten sonra 184 milletvekiline sahip olacak herpartinin Cumhurbaşkanını sectirmeme lüksüne sahip olacak bir kararı tartısıyoruz biz oruc namaz kelle yada anani al git soylemlerini degil

tek yol uzlaşmalı çözüm olacaktır. bundan sonra hiç bir parti dayatma ile son dakikada cumhurbaşkanı seçilemeyeceğini öğrenmiş oldu.

egitimsart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anayasa mahkemesi siyasi karar vermiştir. Akp bu % 50 ile gelmezse şaşırmayın:)

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o kararı yanlış bulduğumu, programcı esprisi yaparak sonsuz bir döngüye girdik diye de yazdım en başta. Neden bu kadar alındın winsock sen şusun yazdım mı? Kelle diyeni sindirenler hakkında yazı yazdım. Sen neden üstüne alındın? Ben kelle diyeni sindirenlere saldırdım, bunu da kör açıkgöz her türlü yazarım.

Düşüncelerim hakkında tartışmak istersen düşüncelerimden alıntılar yaparak yanlışları ortaya dökebilrisin. Belden aşağı vuruyorsun demek tartışma şekli değildir.

Bu laf hakkında ne düşünüyorsunuz yazdım, kimseden ses seda yok. Bunu yapan onursuzdur yazdım birden herkes rahatsız oldu. Biraz anormal bir durum var galiba.

ben senin sonsuz döngü yazını gördüm ve gercekten en dogru cevap olarak gördüm konuda Kelle soyleminide sindirmiyorum sindiremem ama gazete yazisindan sonra KELLE tartismasi daha sonrasinda ananı al git soyleminin yazilmasi hatta mactan bahsedilmesi tartistigimiz konunun özüne kesinlikle aykırı seyler .

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek yol uzlaşmalı çözüm olacaktır. bundan sonra hiç bir parti dayatma ile son dakikada cumhurbaşkanı seçilemeyeceğini öğrenmiş oldu.

bu sekilde bir sosyal yapinin oldugu Ülkede herkesin hemfikir olacagi bir Cumhurbaskani bulunamaz . benim anlatmak istedigim sey sadece ama sadece Meclisin üstünlügü . AKP sempatizani degilim ama oyumu AKP ye verecegim . Secim zamaninda birileri AKP ye oy verirken 2007 Mayısta Cumhurbaskanini sececegini bile bile oy verdi Halk Meclisi Meclis CUmhurbaskanini secer . Meclise cumhurbaskani sectirmemek Halka yapılan en büyük hakarettir. CHP "Sayın Recep Tayyip Erdogan Sana Oy veren Kelleleri ve O Kellerin verdigi oylari alda git " Demiştir

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Kusura bakmayın ama bu bana çok komik geliyor.
AKP mi geçen cumhurbaşkanını seçti ? Haliyle bu seçimin tarihini belirledi?
Yada bulundukları dönemde Süresini kısalttılar yada erkene aldılar?

Bu tarz yazı yazan arkadaşların her cumhurbaşlığı seçimi öncesi Genel seçim istemeleri gerekiyor.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim yol haritam bu üzgünüm. Benim için en önemli en kutsal şey odur. %99 oy alarak da gelse bunu söylerim, çünkü benim bundan canım yandı. Canı yanmayan insanların pervasızlığına sinirlenmem de en doğal hakkım. Ben insanlar hizmet ettikten sonra istersen Beylerbeyi sarayına halife oturtsun ben islam bayrağını çekmesine razıyım Türkiye'nin diye de söyledim bu forumda. Ama yanlış olunca da söylerim, siz parçanın bir bölümünü alıp başkalarını yargılamak yerine tüm düşünce yapısını anlayıp yargılasanız iyi olacak. Ben sizi yargılamadım, ortaya bir laf attım siz alındınız. Bu çok basit insani bir deneme. Ben siyasetten bağımsız bir laf söyledim, bana CHP borsa diye laf atarsanız canım sıkılır, sinirlenirim. Benim CHP'yi sevdiğimi veya borsa ile olan ilişkimi nereden bilebilirsiniz ki..

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo sen neden bahsediyorsun ya?
Kime neyi anlatmaya çalışıyorsun?
Amaç zaten budur. vatanı parçalamak, insanları bölmek, ayrım yapmak, sen-ben diye ayırmak, Cumhuriyet rejimini değiştirmek, hain emellere ulaşmak. Olay budur..sen hala yok şehit yok asker vs..bahsediyorsun..
Kime ne askerden?...aşağı " kasımpaşa ( !) "
cık cık cık..

kimsenin bir şey yaptığı yok ! bu tartışmaları sandığa gömülmekten korkan muhalefet yapıyor. 4.5 yıldır huzurlu hızla büyüyen bir türkiye ekonomisiyle itibaryla kısacası herşeyiyle dört dörtlük bir yönetimi karalamak isteyenler böyle abuk subuk bahaneler bulup ülkeyi kriz çatışma ortamına çekmek isteyenler en başta bu hareketin başında duran deniz baykal ve kukla haline komik hale düşen diğer muhalefet partileridir.

iran rehin alınanlarda o kriz de ingilizler ilk kimi aradı tabi türkiyeyi aradılar.
çünkü bu hükümet uzlaşmacı olarak bilirler. gücü var etkisi var.
bir sürü çözüm elternetifi var ama bu ülkede bazıları henüz bu hükümetin itibarını gücünü inkar edenler var!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5