İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ve yargı karar verdi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hicbir yargi organi meclisin aldigi karara itiraz edemez . tamamiyle Emrinde oldugu hukumete MUHTIRA cekme cesaretini gosteren bir ORDUNUN oldugu bir ulkede bir gurup siyasi partinin baskısı sonucu verilmis HUKUKTAN UZAK TAMAMEN SİYASİ BİR KARAR'dır

Longgg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdiye kadar aranmayan 367 nedense bu seçimde aranmaktadır insan ister istemez altında birşeyler arıyor, verilen karar tamamen siyasidir ama herkesin saygı durması gerekir. En iyi cevabı yine halkımız sandıkta verecektir.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ben birşeyi anlayamadım. gerekli çoğunluk yok iken Fırsattan faydalanıp içeri girip selam verenleri bile yazan bir gurubun aldığı kararın doğruluğunu mu konuşuyoruz ?
yoksa bir hukuk mercii nin bu tavrı hatalı bulup geri getirmesini mi ?

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon ben birşeyi anlayamadım. gerekli çoğunluk yok iken Fırsattan faydalanıp içeri girip selam verenleri bile yazan bir gurubun aldığı kararın doğruluğunu mu konuşuyoruz ?

Hukuk Mercii Hukuk yönünde karar verir siyasi yönde degil

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bügüne kadar seçilen cumhurbaşkanlarında mecliste 367 millet vekili varmıydı ?
böyle bir durumda itiraz meydana geldi anayasaya gitti

Bu arada Cumhuriyet Halk Partisine teşekkürler. Sonuna kadar kovaladığı için bu " hovarda girişimi"...

Burası TARLA değil baylar..açın kulaklarınızı..Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte..
Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına göre işler herşey. Anayasa var Hukuk Var..
hadi bakalım..asıl süreç şimdi başlıyor..
Vatanını ülkesini seven herkes bu seçimde " akıllı olacaktır " eblette..
Dev Uyandı artık..Kömüre, elbiseye oy verme devri kapandı..

Bu karar dediğin girişimin sonucu chp yapmadı. bunu etkileyen TSK yani genel kurmayın sert açıklaması ve bu açıklama yargının kararını etkilemeye yönelikti e nitekim öyle oldu.
buda % 100 ap açık ortada !

Amaaaa ben buna hiç üzülmedim. çünkü bu tartışaları yaratanlar hepsi yeni seçimin yapılmasıyla susacak ve akp inşallah bu haksızlıklardan dolayı mutlaka oyları 2 ye katlanıp tekrar iktidar olacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16

Kusura bakmayın, sizin mesajınıza alıntı yapıyorum, şahsınızı tanımam, fikirlerimiz yarışsın sadece..

Gerekli maddelerde belirtildiği üzere Cumhurbaşkanlığı seçiminde Genel Kurul Salonuna giren herkes kaydedilir. Bu Meclis tüzüğüdür. "Mecliste olup da meclisin tüzüğünü, anlayışını, çalışmasını bilmeyen kişilerin orada ne işi var?" diye sormadan da edemiyor insan bir yana...

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın, sizin mesajınıza alıntı yapıyorum, şahsınızı tanımam, fikirlerimiz yarışsın sadece..

Gerekli maddelerde belirtildiği üzere Genel Kurul Salonuna giren herkes kaydedilir. Bu Meclis tüzüğüdür. "Mecliste olup da meclisin tüzüğünü, anlayışını, çalışmasını bilmeyen kişilerin orada ne işi var?" diye sormadan da edemiyor insan bir yana...

Estf. bende sizi tanımam ve elbette alını yapabilirsiniz.
Fakat sizin mesajınızdan önce yadığım bir cümle vardı şaka ile karışık
kimsenin kırılmasını istemem sadece şaka idi.
Fakat bu kadar komik duruma düşürmemeli kendisini ciddi bir noktada oturan insan.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Estf. bende sizi tanımam ve elbette alını yapabilirsiniz.
Fakat sizin mesajınızdan önce yadığım bir cümle vardı şaka ile karışık
kimsenin kırılmasını istemem sadece şaka idi.
Fakat bu kadar komik duruma düşürmemeli kendisini ciddi bir noktada oturan insan.

yoklama talebi icin 20 vekil sarti varken Sayın Kemal Anadol'un toplanti salonuna girerek tek basina sayım istiyorum demesinden komik olacagini sanmiyorum

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoklama talebi icin 20 vekil sarti varken Sayın Kemal Anadol'un toplanti salonuna girerek tek basina sayım istiyorum demesinden komik olacagini sanmiyorum

tek geldiginde bunlar oldu peki 20 kişi girselerdi sizce ne olurdu ?
yani "hoppaaa bu 19 unuda yazın ahanda sayı tamam , hatta geçtik bile" denmeyecekmiydi ?

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynen katılıyorum yoklama talebinde 20 kişi olması gerekmiyormuydu ama ne yazıkki böyle komik bir durum.

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
karara ne kadar karsi ciksamda anayasa mahkemesinin "Cumhurbaskanini sadece CHP secer " seklinde bir karar cikmadigi icin mutluyum yarinlardan umutluyum :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya zaten akp nin siyasi oyunlarını müthiş zekice ve kıvrak buluyorum. fakat yaptıklarını asla tasvib etmiyorum.
siyasete girersem (ki hala inat ediyorum) bu tür yaklaşımlar yüzünden olacaktır eminim
solcular rakı masasındaki konusmalarının %1'ini aralarında anlasarak halletseler adam olacaklar da, hiç ümidim yok. hele baslarındaki insanlar deniz baykal ve zeki sezer ise. mhp ve akp'nin oyu artar seçimde, solcu partiler yine dibe vurur. baykal da insallah istifa eder. ha bir de, bir kaç ay sonra cem uzan mecliste olacak. haberiniz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5