İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Wordpress Seo Desteği

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam kalıcı bağlantı ayarlarınız güzel, sitemap eklentinizde tamam ancak sitemape anasayfadan link vermemişsiniz yada ben göremedim. Site haritanıza anasayfadan link verin, eğer kullanmıyorsanız ping servislerini admin panelinden ekleyin daha önce ping servisi adresleri konu içinde verilmiti sanırım. Son olarak site haritasında konuların önem derecesini %80 den %20 ye düşürmenizi öneririm, ayrıca konulara çok fazla etiket girmişsiniz spam olarak algılanabilir.

Kolay gelsin..

Öncelikle teşekkür ediyorum hocam. Sitemapı ekledim dediğiniz gibi fakat şimdi konuların önem derecesini anlamadım nasıl yapılıyor yada benı bu konuda bilgilendirirmisiniz hocam iyi çalışmalar.

X

Xman

Misafir
Site haritanıza bakarsanız konu başlıklarının karşısında %8o rakamını göreceksiniz, admin panelinden sitemap eklentisine girerek oradaki 80 olan değeri 20 olarak düzeltip kaydedin, yeterli olacaktır.

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site haritanıza bakarsanız konu başlıklarının karşısında %8o rakamını göreceksiniz, admin panelinden sitemap eklentisine girerek oradaki 80 olan değeri 20 olarak düzeltip kaydedin, yeterli olacaktır.

Teşekkür ederim %10 yaptım herhangı bır zararı olur mu hocam %20 iyimidir taglar %60 hocam.

T

trgy

Misafir
Spam yapmak istiyorsan etiketlere yüksek değer vereceksin, spam yapmayı sevmem diyorsan anasayfa kategori ve konulara yüksek değer vereceksin. Olay bundan ibaret.

Armandos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Spam yapmak istiyorsan etiketlere yüksek değer vereceksin, spam yapmayı sevmem diyorsan anasayfa kategori ve konulara yüksek değer vereceksin. Olay bundan ibaret.

spam yapmak istemiyorum ben sımdı konulara değer verip nasıl yukseltecegız turgay bey.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
evet benimdi o site malesef kaptırdık. onu nasıl düzeltebilirm. sanırım yeni bir hesap açmam gerekir çünkü hesap adını değiştiremiyorum. tşkler
site gitmiş olabilir ama adsense hesabı senin ben aynı arama kutusunu 3 sitemde kullandım zamanında bi problem olmadı zaten google o site üzerinde arama yapmaması lazım, sen oynadınmı kodlamalarıyla

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
size tuhaf gelecek ama ben hiç spam yapmadım. wpde hangi kodu keyword tagına eklersem spam olur :eek: genelde özgünüm o yüzden hep olması gerekeni yaparım ama spamı bilmiyorum.öğrenirsem iyi olur. spam yapacağımdan değil.merak..

sdtsonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site gitmiş olabilir ama adsense hesabı senin ben aynı arama kutusunu 3 sitemde kullandım zamanında bi problem olmadı zaten google o site üzerinde arama yapmaması lazım, sen oynadınmı kodlamalarıyla

evet yeni hesap açtım. Google Analytics eklentisine de yeni aldığım kodu girdim.

X

Xman

Misafir
Ben kendi blogumda google sitemap eklentisi haricinde hiçbir seo eklentisi kullanmıyorum, all in seo da dahil... Elle yapılan title, description ve keywords ayarlamalarının daha verimli olduğuna inanıyorum.

sdtsonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. linkerini seo dostu yapabilmen için admin panelinden seçenekler yada ayarlar menüsüne girerek kalıcı bağlantılara tıkla, açılan sayfada özel yapı seçeneğini karşısına [ /%postname%.html ] kodunu, kategori temeli kısmınada [ kategori ] yazısını ekle ve kaydet. Bu işlemi yaparken httacces dosyanın izinlerini 777 olarak değişemelisin işlem bitiminde ayarları tekrar 644 e çevirmeyi unutma.

kategori temeline [ kategori ] yazınca kategoriler açılmıyor silince açılıyor ne yapmamız gerekir. tşkler

sdtsonmez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
HTML önerileri

Yinelenen başlık etiketleri

Başlığınız, kullanıcılara ve arama motorlarına siteniz hakkında yararlı bilgiler sağlar. Başlık etiketlerinde bulunan metin arama sonuçları sayfalarında görülebilir ve alakalı, tanımlayıcı metnin üzerine tıklanma olasılığı artar. Listenin gözden geçirilmesini ve başlık etiketlerinin mümkün olduğunca güncellenmesini öneriyoruz.

metne bakarak ne yapmam gerektiği konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

seo.jpg

X

Xman

Misafir
Yinelenen başlık etiketlerini dert etmenize gerek yok, sorun gibi görünsede hiçbir olumsuz etkisi olmayacaktır sitenize..

X

Xman

Misafir
Sistemde bir sorun odu sanırım Pm bana ulaşmadı tekrar gönderebilirmisiniz site adresini.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5