İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Yeni Tema, Yeni İyinet !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
bu nasıl bir tema yahu uzay üssünemi geldik :D

metadige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Uzun süredir nete giremiyordum. Foruma girince şaşırdım. Elinize sağlık çok güzel olmuş. Umarım içerik ve ortam olarak da daha güzel olur.

Yalnız tek beğenmediğim şey üye avatarlarında ki maskot ikonu. Belki gözümüz alışmadığındandır diyeceğim ama sanmıyorum. Yeni konulara bakıyorum ama baktığım konularda hep aynı üye eklemiş gibi geliyor avatar nedeniyle.
Uzun lafın kısası avatar olmayanlarda hiç bişey görünmese daha iyi olur gibi.

artcrimes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hoş bir tema ancak birşeyler eksik gibi. Ne olduğunu bende bulamadım inanın. Unutmadan söylemek istiyorum avatar kısımları çok büyük sanki.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
güzelde ne bileyim ya iyinet eskisi kadar pek çekici gelmiyor artık. yinede iyineti ben seviyorum isterse default tema olsun yani farketmez.

artcrimes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Avatar boyutları max 100x100 şeklindedir.Bu standart boyuttur.Neden büyük dediniz anlayamadım :)

Sayın Crowley merhaba,

Sanırım 80x80 boyutları daha sağlıklı olacaktır. Elbette siz bilirsiniz fakat bu avatar alanı mesaj alanını gölgeliyor gibi. Yani userpostbit dediğimiz kısımlar biraz daha daraltılabilir.

Brky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyinet'in geçmiş zamanlarını bilen birisi olarak daha önemli bir konu olan yardımlaşmadan bahsetmek istiyorum.Türkiye'de şuanda weble ilgilenen yeni nesil bizim gördüğümüz yardımı malesef göremiyorlar.Birşeyler öğrenmeye çalışanlarla alay eden,dalga geçenleri forumdan uzak tutmak sizin faydanıza olacaktır.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Siz değerli iyinet forum kullanıcılarımıza elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Yeniliklerimiz devam edecektir.

Bizlere göstermiş oldugunuz sabrınız ve azminiz için teşekkür ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5