İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

siyahkan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi kaç site kapatılmış sanıyom yada ben giremedım ayazforum siirler bölümünüz güzell gezintiye devamm

dusesmoda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Banner eklendi gezmeye başlıyorum. Bide bi önerim olacak. gezmeyi bitiren arkadaşlar gezinti yaptıkları ip adreslerini guruba pm atsalar incelesek nasıl olur??

duses.jpg

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
düşes moda ; arkadaşım banner diğer arkadaşların banneri gibi olmalı sayfanın en başındaki bannerları inceledinmi bilmiyorum.neyse ben yapıp koyayım bari bannerını. ip numaralarının paylaşımı üyeler açısından sıkıntı olabilir çünkü webde kendi ip numarasını vermek baş ağrıtabilir kötü niyetli insan çok... onun yerine herkes sitesinde iyi birer sayaç kullanıp takip ederse daha iyi olu.birtek banner uygulamasıyla bile çok kişiyi listeden çıkardık zaten.zaman zaman yapacağımız değişikliklerin farkına varılmasıyla grubu devam ettireceğiz ve dolaşım yapmayanları eleyeceğiz. bu arada senin banneri hazırladıktan sonra ilk dolaşıma başlıyorum bende. tahminen 15 dakika sonra dolaşım başlıyor en az yarım saat dolaşımdayım.. iyi çalışmlar herkese.

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
çiğdem öğretmen admini ; sanırım sitenizde hostingle ilgili bir probleminiz var.sitenizde ilerlemek çok zor sayfalar açılmak bilmiyor

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar bannerlara googledan aranacak kelimeleri süs diye koymadık.Lütfen anahatar kelimeleri aratarak giriş yapalım sitelere.Kolayınıza geliyor diye site adresini,aratırıp girerseniz bu dolaşım işinin hiç anlamı kalmaz.Az önce baktımda en son giren arkadaş siteme konveyör kelimesini aratıp girmemişte konveyör.tv olarak aratıp girmiş.Bu işten sıkılan bunalan varsa söylesin çıkartalım listeden.Hayır ben yapıyorum işimi dürüst ve düzgünce diyorsa kural neyse ona göre dolaşım yapsın...ZATEN BUNDAN SONRA HER ÖNÜNE GELENİ EKİBE ALMIYCAZ.SAVSAK ÇALIŞACAKLAR GİTSİN KENDİNE BAŞKA EKİP BULSUN... İYİ ÇALIŞMALAR....

Muratt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Keşifler Tamamlanmıştır Yaklaşık 50 Dakika Gezildi ilerleyen saatlerde yine gezecem Kolay gelsin arkadaşlar

yaramaz62

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaslar gruptta kendını akıllı hıssedenler war 3gundur sadece 9kısı googlede beat indir diyerek benım sıteye gırmıs yanı 3kişi sadece dolasım yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5