İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100 Kişilik Alexa Grubu Kendine Güvenen Herkes Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
14112.bmp

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
remsinay bugün son olarak sizin bannerınız listeye eklenmiştir.Gün içinde gelecek bannerlar gün sonunda listeye eklenecektir.
-Cutter arkadaşım bannerını lütfen diğer sitelerin bannerları gibi renklerde hazırlarmısın.

suatksk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
grup şimdi süper olmuş temizlik iyidir.. Dolaşıma Başlıyorum Bu hafta keyifli geçecek...

Ekleme: dolaşım lar tamamlanmıştır. access.net admini siten çok yararlı orada gördüğüm teknik servis programını indirdim fakat çalışıtıramadım yardımını bekliyorum..

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
günlük dolaşım başlamıştır..

Dün akşam gezinti yapamadım herkes hakkını helal etsin..

Bugün ve yarın fazlasıyla gezilecektir..

# Günlük Dolaşım Bitmiştir[13:00]

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
haydi şimdi 1 dolaşımda ben yapayım... başlanguç 13-45

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
berlin sms ; bannerlar 468*60 boyutlarında hazırlanacak... diğer arkadaşlarda o şekilde hazırladı. b irde artık listeye gün içinde banner eklemiyoruz.yeni bannerlar gün sonunda ekleniyor sonraki gün dolaşımlaya başlıyor....lütfen bu gece yarısına kadar bannerınızı 468*60 hazırlayıp bana özel mesajdan gönderiniz

berlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
35iaut2.jpg

nasıl yapılıyo kardesım ben bılmıyorum ki ! deli oldum

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
paintte yukarı menüde öz nitelikler ya da boyut diye bi bölüm vardır aç ordan boyutları 468*60 olarak ayarla ve yazını sonra yaz...

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1-Hewal adlı üye gruba katılıyorum demekle olmuyor.forumun takipçisi olacaksanız buyrun alalım gruba.Birde bugün içinde diğer arkadaşlar gibi 468*60 banner hazırlayıp bana gönderiniz.Sonra foruma gelip dolaşıma başlayacağınız vakit dolaşıma başlıyorum deyiniz...

Ekleme: Birde arkadaşlar sizce benim konveyör tv google reklam yerleşimlerim nasıl? Çok abartmışmıyım reklam yerleşimini yoksa gelen yer mi reklamları ?

karakral02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
1-Hewal adlı üye gruba katılıyorum demekle olmuyor.forumun takipçisi olacaksanız buyrun alalım gruba.Birde bugün içinde diğer arkadaşlar gibi 468*60 banner hazırlayıp bana gönderiniz.Sonra foruma gelip dolaşıma başlayacağınız vakit dolaşıma başlıyorum deyiniz...

Ekleme: Birde arkadaşlar sizce benim konveyör tv google reklam yerleşimlerim nasıl? Çok abartmışmıyım reklam yerleşimini yoksa gelen yer mi reklamları ?
muhakkak ki reklam tıklamalarından artış olacak ama bana göre sayfanın kalitesi düşer heryerde google reklamı var:)

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hemato arkadaşım bu soruyu sormadan önce keşke o bannerların üstüne yazdıklarımı okusaydın....birde artık forumu düzgün takip etmeyenler yaptığımız değişikliklerden haberdar olmuyor... artık katılımcıların hem konumuzu düzenli takip etmesi hemde düzenli dolaşım yapması için ani değşiklikler yapıyoruz... yeni uygulamamız 3 anahtar kelime ile yeni bir banner hazırlamak ve bu anahtar kelimelerden siteye girerek dolaşmak... bannerını hazırla gece koyayım listeye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5