İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

100% onaylanan Adsense basvurusu

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar biraz ilginç olucak ama onaylandım bile..:)

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Selamlar Öncelikle Arkadaşım Benim Bugun Hesabım Sebebsiz Suçsuz Yere Banlandı Uyarı Budur,

Kod:
Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Fakat Ben Değilde Başka Bir, Kişi Tıklamış Olabilir. Herneyse Buraya Abone V.s Oldum Ama Email'e İlgili Bir Bilgi Gelmedi Hemen Gelmesi Gerekli Değilmidir Acaba ?

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
süper anlatim

Öncelikle vermiş oldugunuz bilgilerden ötürü teşekkürler ve bnde sayenizde adsense yeniden hsap alabildim. Şimdi bir sorum olcak sizlere. Google Adsense yi farkli isim ve adreste alsak sonradan değiştirebiliriz değil mi sorun olmaz değilmi? Çünkü hep aynı adres ve isimle alip iptal edildiginden artık alınmıyor adsense hesabi? İnşallah anlatabilmişimdir ;)

upsidedown

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, paylaşım için çok teşekkürler. öncelikle bu işlerden anlamadığımı söyleyeyim daha önce başkası için makale yazmıştım.şimdi başkasına yazmak yerine kendim bu işi yapmak istiyorum ama dediğim gibi bilgim yok. şunu merak ediyorum; blogspot üzerinden yazılarımızı yayınlarsak adsense kabul edilme durumu ne olur? veya kabul edilse bile verimli olur mu sizce?şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için.....

dayensss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense

arkadaşım aynen dediğin gibi yaptım beceremedim benmi çok beceriksizim acaba?:(

Sihirlaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Hesap aldım

Emeğinize sağlık 4 saat içinde 2 hesap aldım sağolun..

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
umutsuzca şöyle hesap alayım dedim. 1 saat içinde onaylanmış Teşekkürler.

ultranet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce banlananlar da yeniden hesap alıyor ancak asıl mesele şu ki, uzun vadede ödeme alabilecekler mi? İnşallah burada kimsenin başına gelmez ama Google önce başvuruyu kabul eder, adamı aylarca uğraştırır, tam ödeme limitine girince de tekrar hesabı kapatıverir.:eek:lmadı:

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
bu yazıyı başka bir yerde görüp aylar önce başvurmuştum şimdi aklıma geldi bakım dedim hala cevap yok dogrulamayı yapmışım cevap gelmemiş =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5