İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

BocekMedya.Com Satılıktır!

M

MasterTR

Misafir
adamin telefon numaralarini, okudugu okulu filan yazinca nasilda geldi konuya atladi.

seviyorum hepinizi ya :)

BocekMedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamin telefon numaralarini, okudugu okulu filan yazinca nasilda geldi konuya atladi.

seviyorum hepinizi ya :)

bak telefon numarasını istediğin kadar ara senden önce o da biliyordu zaten.okul meselesine gelince o Alişanı ilgilendirir.Beni değil.Ama delikanlı olan varsa gelsin 17 yasındaki cocukla değil benimle uğrassın.Onun işle ilgisi sadece serverı barıshosttan alıp bana vermek.Okuduğu okula da gelince 1.dönem borsa lisesinde okuyordu burası doğru.Ama yurt dısına gideceğinden ve öss okul puanının daha çok vermesinden dolayı başka okulu tercih etti.İsteyen arar öğrenir.Hadi bende seni ve hepinizi seviyorum:)

M

MasterTR

Misafir
sen delikanlilik ayaklarini birak! delikanli olsan dansoz gibi kivirip milleti oyalamaz BORCUN olan parayi veya hizmeti verirdin!

pabucumun delikanlisi

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
bana gevşek mi dedin ?

ne ayak yapıyorsun .al misin biber misin böcek misin ?

sensin işte.neyine yalan atıyorsun.

adresim sitede mevcut.oradan gevşek deme.gel burada de :)

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Plesk Paneli Kurmayı Bilmiyor Dedin?
Evet Bilmiyorum Ama Almadan Önce Konuştum Siz Kurcaksınız Sorun Çıkarsa Bakcaksınız Diye.Zaten Kurmayı Bilsem Senle Uğraşmam.
5 Günde Pleski Kuramadın.
tr Bileşenini Yüklemiş
Gerizekalı Aktif Etmeyi Bilmiyor Demişssin.Sensin Gerizekalı.
Nerden Biliyim Yüklediğini Telefonuna En Az 100 Çağrı Bıraktım.
5 Günde Teslim Edemedin.
Pleski Doğru Düzgün Yükleyemedin Al Hostbank Burda Şahit.

Zaten Bunları Kurmasan Vpsi Almazdım.
Nasıl Kurarsın Orası Beni İlgilendirmez Parayla Al. Crack Yap.

Gerizekalı Sensin Bu Arada.
Senle Akıl Yarıştırcak Halim Yok.

Seninle Uğraşmıyorum. Ben Kendi İşime Gücüme Bakarım Kimseyle Uğraşmam.
hek Sitesi Uzantılı Mail Adresi Verip Beni Korkutamazsın.

Sonuç : Parayı Geri Ödücenmi?
Ödemezsen Ne Olcak Ben 55 Ytlnin Peşinden Koşmucam.
Ama Diğer Tarafta Fitil Fitil Alırım.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha niye konusuyorsun

--------------------------------------------------------------------------------

bak herşey senin yüzünden oldu zaten.açtığım konuyu baltalamayıp adam gibi bekleseydin şu an VPS sorunsuz şekilde çalışıyordu.sen konuyu baltaladın teklif verenler de vazgeçti üstelik sahtekar dedin şimdi de geri iade istiyorsun.ha bir de yazmışsın oraya paramı geri gönder sahtekar damgası yeme diye:).cok komiksin.aferin sana bazı şeyleri öğrenmişsin ama öğrenemediğin şeyler var.mesela alişan konusu.ben serkan aydoğdu.alişan kişisel adresimde bulunan bir arkadasım.ben bu işe girerken abi gel VPS'yi ucuza verim benden al hem sen kazan hem de ben kazanırım diyince onun sayesinde barıshostla çalışmaya başladık.o VPS'lerin remote bilgilerini veriyordu bende ücreti onun hesabına yatırıyordum.o da ödeme günü hakkım olan parayı hesabıma yatırıyordu.sen böyle yapınca alişan da yurt dısına gidince beni de magdur ettin.benimle uğraşma bende seninle uğraşırım bir daha o bilgisayara dokunmamaya yemin edersin.kişisel adresim [email protected] çok konuşmak istiyorsan gel.milletin de işi gücü yok açtığın konuya yorum yapıyor.ha ayrıca alişanı okuldan attıracak güç varsa sende bilgilerini de vereyim.1.dönem borsa lisesinde okuyordu burası doğru ama şimdi yurt dısına gideceğinden ve öss okul puanının daha çok vermesinden dolayı ortadoğu kolejine gidiyor.şimdi adam gibi delikanlı gibi fazla uzatmadan git ne yapıyorsan yap.uğraşacağın biri varsa da 17 yaşındaki çocuk değil karşında ben varım.seninle uğraşabilirim diyorsan bekliyorum.

Tehdit Ediliyorum DSI nın Kurucusu Tarafından.
Çok Korktum Ağlıyorum Hatta.
Sitelerimi heklicek.
Bir Daha Bilgisayara El Sürmemeye Tövbe Etcekmişim.
cigicigi.net li mail adresi vermiş bide olm sen cigicigiyi bilmezken biz reklam vercektik oraya.
kuru laf yapma icraat görelim.
55 ytl yi kaptın kaçtın kapkaç denir buna.

Evet www.devletsuisleri.com domainini regliyorum hosting satcam o siteden :D

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
yazık diyorum ben sadece

işi artık çirkefliğe vurdunuz ya helal olsun.

madem sen o değilsin neden satış işlemiyle bu kadar ilgilisin

hadi onu geçtim

bu böcek arkadaşımız 15 gün sonra gitmiyormuydu yurtdışına

ne çabuk yolladın adamı ?

sayın cigi cigi.tehdit etme.akıllı ol.:)

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
09.04.2007 17:40:15 (co) BarisHost - Destek (co) IRC Destek Almak İçin Lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz. ... | ?3?? | ... Alişan BİBER milletten parayı alıp kaçan birisi
09.04.2007 17:40:16 (co) BarisHost - Destek (co) IRC Destek Almak İçin Lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz. ... | ?3?? | ... hepsi bu
09.04.2007 17:40:22 (co) BarisHost - Destek (co) IRC Destek Almak İçin Lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz. ... | ?3?? | ... telefon olarakta
09.04.2007 17:40:31 (co) BarisHost - Destek (co) IRC Destek Almak İçin Lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz. ... | ?3?? | ... Adana Devlet Su İşlerinin telefonunu veriyor
09.04.2007 17:40:48 ... | ?3?? | ... (co) BarisHost - Destek (co) IRC Destek Almak İçin Lütfen [email protected] Msn Adresini Ekleyiniz. o telefonu veren benim
Inkar etmiyor ki, kendisi veriyormuş zaten :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
evet iletişim formunun sahibi uzunca bir yazı yazdı.

buyrun bunu da sunuyorum

Üyeliğim olmadığı için sağolsun Hostbank24 arkadaşın sayesinde yaziyorum.

Ortada şöyle bişey var , Zaten Serdar Serkan abdül kerim Hüseyin alişen biberiye falan hepsi ayni kişi. Bu çocuğun buraya tekrar mesaj yazmasinin sebebide okulunun bulunması.

Ben Vps allim 15 gün geçmeden kapandi. Daha doğrusu kendi deyimiyle devretmiş arkadaş. Vps satiyor sattiği vps e lisans bile almiyor. Bize verdiği cpanel lisanssız çıktı 15 günlük deneme sürüm. Bunun üstüne kapatıp gidiyor sessiz sedasız insan bi yedeklerinizi bari alın der. Yani haber verir mail atar telefonla arar vs.

Tamamen art niyet var. Tamamen Dolandıcılık var. Düşünmüş planlamış bu biber dolması.
Ben onuda geçtim. Ya insan telefon açar bari özür diler nebiliyim kendini affetirmeye çalışır . Paraları alıyosun bari karşılığını vermeye çalış . be köpek. Burada cidden benim canım vps e verilen paraya falan değil mağduriyete yanıyor.
Bu çocuk zaten vps i barishost diye biyerden aliyomuş. Şans eseri bulduk adamları yedeklerimizde silinmemiş. Tekrar o adamlara ödeme yaptık tekrar açtırdık vps i. Yani benim ne mecburiyetim var bunları yaşayama ama. Böyle soytarılar yüzünden bu piyasada allak bullak durumda. Hatamızda bi host vs. almadan önce tek yapmamız gereken firmanın vergi nosunu isteyip kontrol etmek . Telefonlarına bakmak. Bunu bile yapmıyoruz. Asıl hatada bizde. Firmalardan değil şahıslardan alıyoruz .
Herneyse Karya Mimarlık olarak şirket avukatına bugun gerekli bilgileri verdik. Hiç değilse hakkında suç duyurusunda bulunucaz.. Alişen bibermiş. Serkan Ahmet mehmetmiş o önemli değil.

Bu hesabına havele yaptığımız aliş arkadaş öylede böylede savcılığa gidip ifadesini verecek. Sonrası nolur bilinmez ama bi lise çocuğuna bunların yeteceği kesin. Elimden ne gelirsede yapacağıma insansın. Öyle kolay kolayda vazgeçmem bu işten. Gelişmeleride buradan yazarızm foruma herkes haberder olur. Tek temennim güzel bi sonucun çıkması ve bu gibi dürzülere ibret olması.

Emre SAĞIROĞLU

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dolandırıcı Olduğu Kesinleşti.
1 Haftadır 55 Ytl Geri Ödeme Yapmadı.
Diğer Arkadaş Avukatını Devreye Sokmuş Bakalım Ne Olcak.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hepsini okudumda ben böcek medyayı ciddi anlamda satın almak istiyorum napmam lazım :)

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamın sadece 1 kişiyle problemi war oda bu forumda diğerleriyle problemli olduğunu nerden cıkarıyorsunuz ben satın almak istiyorum

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adamın sadece 1 kişiyle problemi war oda bu forumda diğerleriyle problemli olduğunu nerden cıkarıyorsunuz ben satın almak istiyorum

Telefon numarasi üstte Var devlet su isleri ile görüs.

diger arkadas avukati aracili ile islemleri baslatti.

//konu disi
klavyem bozuk düzgün yazamiyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yahu kim almak istiyorsa alsın karışmayın. İzleyin sadece.

Başından sonuna okudum çok zevkli idi 2500. mesajımı bu konuya yazmak istedim.

@djkickass yakisir sana al canim, surkenti falanda baglariz sana tam super olur.

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yahu kim almak istiyorsa alsın karışmayın. İzleyin sadece.

Başından sonuna okudum çok zevkli idi 2500. mesajımı bu konuya yazmak istedim.

@djkickass yakisir sana al canim, surkenti falanda baglariz sana tam super olur.

Kimseye Karistigimiz Yok 55 Ytlmi Hala Alamadim?
zaten 55 ytlyede ihtiyacim yok öbür dünyaya yatirimim olsun:)
Diger Arkadas Eger Aldigi Yeri Bulmasam Tüm Siteleri Gitcekmis Yedekleri Yokmus.
Uyarmak Görevimiz.
Ve Almak isteyen alsin beni ilgilendirmiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5