İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Dedicaded nereden alınır ?

Hangi firmadan dedicaded server alınır ?

• layeredtech

Kullanılan: 48 17.2%
  • theplanet

Kullanılan: 22 7.9%
  • ev1servers

Kullanılan: 29 10.4%
  • fdcservers

Kullanılan: 20 7.2%
  • fdcturkey

Kullanılan: 28 10.0%
  • Gnax

Kullanılan: 10 3.6%
  • Nixcon.com.tr

Kullanılan: 34 12.2%
  • diğer

Kullanılan: 46 16.5%
  • sagonet.com

Kullanılan: 5 1.8%
  • dedicatedturk.com

Kullanılan: 11 3.9%
  • hosteurope.de

Kullanılan: 7 2.5%
  • dedicatednow.com

Kullanılan: 2 0.7%
  • Hostcini

Kullanılan: 17 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    279

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GLadiatoR' Alıntı:
İnş iyi olan kazanır :)

aslında bu anketi yenilemeleri lazım ve yeniden sırayla eksiksiz liste yapılıp yeniden oylar verilmesi lazım diye düşünüyorum.neden derseniz çogu datacenter eksik ve bir kaçı sonradan eklenmiş birde bir kaçı türkiye aracı datacenter değil bana göre listeye eklenmemeli yada eklense bile hangi datacenterın serverlarını satıyorsa belirtilmeli

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konuda haklısın tam bir anket olmadı bence bu konu hakkında. Umarım daha sonra bunu başarırız.

CESUR.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IndexServers' Alıntı:
aslında bu anketi yenilemeleri lazım ve yeniden sırayla eksiksiz liste yapılıp yeniden oylar verilmesi lazım diye düşünüyorum.neden derseniz çogu datacenter eksik ve bir kaçı sonradan eklenmiş birde bir kaçı türkiye aracı datacenter değil bana göre listeye eklenmemeli yada eklense bile hangi datacenterın serverlarını satıyorsa belirtilmeli

Haklısın. :)

K

Kerasus

Misafir
Bencede anket sıfırlanmalı çünkü sonradan eklenen çok fazla şirket oldu. Ayrıca diğer bölümüde baya oy aldığına göre yeni şirketlerde eklenmeli ki okuyanlara topic bir fikir versin.

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
bencede resetlensin hepsi çünkü sonradan eklenen firmalar oldu, ayrıca neden sadece 3 tane türk firması var?

eksik olanlarda eklenmeli.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
webhostplus.com adlı yer yok ankette ama olmasada olabilir.

tam 5 gün önce makineye ram ve ip ekletmek için bir sürü ticket attık. hala cevap alamadık! olurda bi şekilde girerseniz, tavsiyem: UZAK DURUN.

D

deja-vu

Misafir
kımı xx yere ıyı der kımı xx yere kotu der bırı oo ben 1 yıldır kul sorun yok der bırı gelır 2 . hafta sunucum kapandı.nerden alıcaz o zaman.kafalar karısıyo ıkılemde kalıyorum?????????

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
cesur.net ve netdirekt.de eklenmeli bence listeye..

şu an yerli bir firmadan dedicated hizmeti alıyorum, fakat maalesef beni yeriyorlar her konuda. en kısa zamanda da, diğer arkadaşlarımla birlikte almanya'ya transfer olmayı düşünüyoruz.

netdirekt.de'yi de tavsiyeler sonucu öğrendik. listede olması, bizler açısından da bir yol gösterici olabilir..

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
gibigibiyim' Alıntı:
http://www.layeredtech.com/layer1.php?g=14

100% Self Managed and Dedicated

Makinalari her seyiyle onlarmi hazirlayip veriyor yoksa bizede birseler düsüyormu

işletim sistemini kuruyorlar, panel vs. seçtiysen oda kurulup teslim ediliyor.

Ondan sonra kalan bütün işler; ayarlar, sistem optimizasyon, güvenlik, stabilite, yazılımlar (apache, php vs.) hepsi senin sorumluluğunda.

L

liquiddreams

Misafir
fdcturkey.com

fdcturkey.com
dakikhost.com
1 yıldır calısıyorum hiç sorunsuz süper hizmet

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tabii ki fdcturkey çünkü kendim kullanıyorum ve o kadar yer değiştirdikten sonra bulduğum en sağlam yer.

I

i.s.a.q

Misafir
Fdcservers'ten dedicated alan insanların Piskolojik sorunları olmalı..

2 makinam vardı orda.500 onlineli bir forum atın 2 gün sonra bakın servere neler oluyor.Pingler 230ms nin altına düşmüyor.

Şöyle ankete bakıyorum Koskoca Ankette bi Netdirect Yok oysaki netdirect Şuan dünyanın en üyü dedicated firması diyebilirim.Paneller sayfalar inanılmaz hızlı .Ama stok sıkıntısı yok değil.Mesela şuan bırakın musterılerı kendıme bile makına alamayacak duruma geldim o derece.

Netdirect'ten ötesi yok bence.

Ekselans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
i.s.a.q' Alıntı:
Fdcservers'ten dedicated alan insanların Piskolojik sorunları olmalı..

2 makinam vardı orda.500 onlineli bir forum atın 2 gün sonra bakın servere neler oluyor.Pingler 230ms nin altına düşmüyor.

Şöyle ankete bakıyorum Koskoca Ankette bi Netdirect Yok oysaki netdirect Şuan dünyanın en üyü dedicated firması diyebilirim.Paneller sayfalar inanılmaz hızlı .Ama stok sıkıntısı yok değil.Mesela şuan bırakın musterılerı kendıme bile makına alamayacak duruma geldim o derece.

Netdirect'ten ötesi yok bence.

bencede netdirect eklenmeli ankete ilginç :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5