İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Facebook'u geçmeye geliyoruz! :o

LiBeRtY.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünüş itibari ile facebooktan çok iyi. Hayırlısı olsun umarım hedefine ulaşırsın. :)

RabbitHole

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
facebook sadece bir sosyal ağ değildir önce bunu anlamamız lazım

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
yani olmaz diye birşey yok.inanmak başarmanın yarısıdır.zor olacağı kesin.bol şans.

EnderX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar her zaman için bir proje ilk önce hayal ile başlar sonra gerçeğe dönüşür , yeterki hayallerinizin peşinden koşun. Şonuçta hepiniz bu projeye destek olmalıyız ama siz bunun yerine köstek olma yolunda izlenimler ortaya atıyorsunuz. Bunun yerine Turgay sizden fikir almak istemiş, daha iyisini beraber nasıl yapabiliriz diye soruyor sizin yaptığınıza bakın. Turgay bu projeye çok inanıyor ve başarıcak. Benim anladığım kadarıyla proje sadece bir arkadaşlık sitesi değil ! Yani bunu az biraz yazıları okusanız anlarsınız. Turgay diyorki Türkiye ' deki en büyük projelerin harmanlandığı bir sosyal ağ oluşturuyorum diyor. Bence harika olucak ve açıldıktan sonra herkes diyecek ki " Vay be adama bak yapmış ! ". İşte o zaman Turgay' a bu söz yeter. Turgay başarılar dilerim , herşey gönlünce olsun. İnanıyorum ki harika olucak ve bizide bu Facebook illetinden kurtarıcaksın...

Saygılar...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Geçebilmen için daha özgün olmalısın. Farklı olabilir ama bu farklılık fiziksel, özgünlük kimyasal farklılıktır. Alternatif olma, ihtiyaç ol.

@Enderx;
Bu "köstek olmak" olmak değil ki. Başarmasını ben de isterim. Başarılı olabilmesi için bu eleştirilerin bi daha tekrarlanmaması gerek.

cutter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ne hakkında görüşeceklermiş trgy kardeşim daha site açılmadan?

T

trgy

Misafir
ne hakkında görüşeceklermiş trgy kardeşim daha site açılmadan?

Her proje yapıldıktan sonra destek almaz. Bazı projeler yapılmadan önce de destek alır. Sonuçta bu bir risktir. Bu yatırım alacağı anlamına da gelmez, belki kafalarında soru işareti vardır onları gidermek için de çağırmış olabilirler. Açıkçası ben de bilmiyorum ne için görüşecekler ama 2 ay önce projenin bir kısmını anlatmıştım onun için çağırdılar sanırım.

12 nisan da avea teknopark ta görüşmem var saat 11:00'da.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
ben gerçekten olmasını isterim umarım başarılı olursun biz arkandayız her zaman destekci olacağımızdan eminim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ben hala trt haberi kaç kişi izliyor onun merakındayım:D

T

trgy

Misafir
avea ile görüştüm. Görüşme oldukça olumlu geçti bir aksilik olmazsa istanbul'a avea teknopark'a taşınıyorum. :D

T

trgy

Misafir
karışılığına ne aldılar ?

Hiçbirşey. :)

3-4 ay teknopark'ta gelişmesini izleyecekler sonra teklif verecekler. tekliflerini beğenmeme gibi bir durumum da var. Altyapılarını kullanabileceğim, kosgeb gibi desteklerden yararlanabileceğim (direk şahıslarla muhattap edecekler), mobil ödeme, sms altyapısı kulalnabileceğim, ofis sağlanacak, yemek içmek beleş :)P), mobil yazılımların hepsini üstlendiler bir de. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

3-4 ay teknopark'ta gelişmesini izleyecekler sonra teklif verecekler. tekliflerini beğenmeme gibi bir durumum da var. Altyapılarını kullanabileceğim, kosgeb gibi desteklerden yararlanabileceğim (direk şahıslarla muhattap edecekler), mobil ödeme, sms altyapısı kulalnabileceğim, ofis sağlanacak, yemek içmek beleş :)P), mobil yazılımların hepsini üstlendiler bir de. :)

İyi teklifi sonraya bıraktılarsa akıllı bir oluşummuş.Türk marakdan beklemezdim böyle bir gözlem ortamı :D İnternetin değerini anlıyorlar yavaş yavaş demekki.

Oleey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Trgy bende hic bir sey istemiyorum yada teklif etmiyorum ortak alsana beni. :)))

Saka bir yana süper proje.

Partizano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Destekliyorum... Facebooka rakip olan veya kendini rakip gören herkesi herşeyi destekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5