İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Forumu BIRAKTIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevilen bir isim ki tartışılıyor diye düşünüyorum şahsen.Konunun nedeni iyinetadmin in bir mesajında açıklanmış zaten uzatmak gereksiz bencede.Bence bu konunun tek cümlelik bir özeti var;

Öfkeyle kalkan zararla oturur..

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Murat kim 1 ?

Bana satir ayrilman umurumda degil kimseyi tanimam 2.

SENIN ICIN YETERLIMI ?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
guajira' Alıntı:
Kendini muratla karıştırma bence. Sana belki değil 3 sayfa 3 satır bile ayrılmaz ama Murat gerçekten bu forumda kendini ispatlamış birisi.

Asiri negatif yazilar ve konuyu kisilestirmeler bundan boyle uyarilip, tekrari halinde ban sebebi olacaktir.
guajira, yukarida yazilan mesaj sizin ile ilgili olmamasina karsin siz mesaji yazan kisi hakkinda negatif yorumda bulunuyorsunuz ve konuyu kisisel tartismaya aciyorsunuz.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem Murat denilen kisiyi (tanimadigim icin bir sey diyemem) bu kadar seviyorsun Msn adresini vermis sana oradan onunla konus buradan degil! Istersen bana kufur et istersen anlayisla karsila senin dusuncelerin beni ilgilendirmiyor. Eger Murat dedigin kisi biraz oncede yazdim tanimiyorum ben yeniyim burada, ayrilmak istiyorsa bu onun secimidir sen onun hakkindaki tartismayi onunla yapmak zorundasin benimle DEGIL!

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimle sorunu olanlar lutfen msn adresime gelsin sorununu burada alakasiz yazarak tpolumun huzurunu bozmasin msn adresim : [email protected] Dedigim gibi kimseyi tanimam etmem ama burada karsiliksiz yardim ettigim kisiler kendilerini biliyor lutfen benim hakkimda mesaj yazmayin.

G

guajira

Misafir
iyinetadmin' Alıntı:
Asiri negatif yazilar ve konuyu kisilestirmeler bundan boyle uyarilip, tekrari halinde ban sebebi olacaktir.
guajira, yukarida yazilan mesaj sizin ile ilgili olmamasina karsin siz mesaji yazan kisi hakkinda negatif yorumda bulunuyorsunuz ve konuyu kisisel tartismaya aciyorsunuz.

Tek bir sorum var.

Bunu sadece ben mi yapıyorum?

Cevap gerçekten evetse karara saygı duyarım.

Örnek:Alca nickli üye:

"uzun zamandır bu forumdayım ikinci üyeliğim ama son zamanlarda bu forumda bazı kişiler yani kendi gruplarını oluşturmuş kişiler tarafından bazı eylemler bu forumda düzenlenmektedir....
bunlar karalama kampanyası gibi bir çok konuda da kendini belli etemektedir.....
ne de olsa burası bir forum bugün birisi gider yarın yeni birisi gelir ama burayı güzelleştirenlerde bizleriz çirkinleştirip yozlaştıranlarda .....
ondan dolayı bazı olayları ve sonuçları sadece iyinetadmine yüklemek bence son derece haksızlık olur.....
diğerlerine gelince onlar kendilerinden bahsettiğimi biliyorlardır......

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=12966 burda onlara gerekli cvp lar verilmiş yapmış olduğu saygısızlıktan ötürü de iyinetadmin tarafından gerekli saygıyı da görmüştür....
demek istediğim o sayfada anlatılan kişi ve yandaşlarının oluşturduğu bir takım olaylara alaksız şeyler yüklerek yansıtmak bence tamamen haksızlıktır.

Saygılarımla......ALcA"

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guajira ben sana bir cevap vermedim sen neden bana saldirdin ? Lutfen cevap ver!

A

aSKa

Misafir
iyinet admin gene yaptı yapacağını once adamı banladı sanırım murat arkadaşımız icin bu forumdan ayrılma kararı bu banlanma olayından sonra gundeme geldi

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayin Admin ,

Lutfen beni forumdan banlamayin ve bu baslik altindaki tum mesajlarimi silin , ben Guajira isimli useri kendi msn messenger adresime ekledim. Okuduktan sonra bu mesajida silerseniz sevinirim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
guajira' Alıntı:
Tek bir sorum var.

Bunu sadece ben mi yapıyorum?

Cevap gerçekten evetse karara saygı duyarım.

Hayir, elbette tek sen yapmiyorsun.
Ama bu mesaji yazmak sana dek geldi.
Bundan boyle moderatorler bu tur mesajlara uyari verecekler.
Sende hak verirsinki kisisel tartismalar foruma hic bir katkida bulunmaz.
Kisisel konulari, forumun bir parcasi/imkani olan ozel mesaj yolu ile halletmeniz gerekiyor. Yada msn,icq,email vb...

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yas tutmaya devam edenler etsin belki elinize bişe geçer .....
giden gitti 1 kişi gitti diye forum.iyinet.com çökmez....bunu herkes bilsin derim ve bu konu bencede artık kapansa iyi olur bazıları bu konuyu çığrından çıkartmaya çalışıyor çünkü

G

guajira

Misafir
Enjoy' Alıntı:
guajira ben sana bir cevap vermedim sen neden bana saldirdin ? Lutfen cevap ver!

Muratın kalması ve ya gitmesi benim için önemli de ondan. Sana karşı şahsi bi garezim falan yok yanlış anlama.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Enjoy' Alıntı:

Enjoy, kisisel tartismalariniza burda devam etmeyiniz, seni uyariyorum.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin ,

Biraz once sana cevap verdim lutfen bu mesajim ile beraber diger mesajlarimida (bu basliktaki) silermisin. Ayrica uyari pm ile olur , lutfen bizi rencide edecek kelimeler kullanmayin. Tesekkur ederim ilginiz icin (ben cocuk degilim)

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Enjoy' Alıntı:
Sayin Admin ,

Lutfen beni forumdan banlamayin ve bu baslik altindaki tum mesajlarimi silin , ben Guajira isimli useri kendi msn messenger adresime ekledim. Okuduktan sonra bu mesajida silerseniz sevinirim.

Ya ben sizin hamalinizmiyim, sen kendin silsene mesajlarini.
Nedir bu ya, su forumu kullanmak bukadarmi zor?

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Admin ,

Bu guzel davranisin icin seni tebrik ederim! Hamal sen bu forumdan da reklam aldigini unutma.Banlandigima eminim su anda ama yardim ettigim kisiler her zamam msn adresime gelebilirler : Cpanel uzmaniyim ve diger tum konularda yardimci olabilirim.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Enjoy' Alıntı:
Admin ,

Bu guzel davranisin icin seni tebrik ederim! Hamal sen bu forumdan da reklam aldigini unutma.Banlandigima eminim su anda ama yardim ettigim kisiler her zamam msn adresime gelebilirler : Cpanel uzmaniyim ve diger tum konularda yardimci olabilirim.

Hem suclu hem guclu boyle olunuyor iste...

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hata sende admin. iş zıvanadan çıkmadan kilitleyecektin burayı. bu şekilde davranarak bu kısır döngüden nasıl çıkacaksın merak ediyorum. biraz daha admin ağırlığıyla davranmalıydın. bak bugünde bilmem kaç kişiyi yanına alacağına karşına aldın işte. ...

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
sitemedya' Alıntı:
hata sende admin. iş zıvanadan çıkmadan kilitleyecektin burayı. bu şekilde davranarak bu kısır döngüden nasıl çıkacaksın merak ediyorum. biraz daha admin ağırlığıyla davranmalıydın. bak bugünde bilmem kaç kişiyi yanına alacağına karşına aldın işte. ...

Ben de tam tersine bugun forumu epey adam etim (temizledim) diye dusunuyordum.
Zira o gidenlerin hepsine ben zaten daha onceden gidin, birdaha da geri gelmeyin dedim (banladim) ama yine geri geldiler!

T

TurkTR

Misafir
" Zira o gidenlerin hepsine ben zaten daha onceden gidin, birdaha da geri gelmeyin dedim (baladim) ama yine geri geldiler! " Murat'ada kal dedin ? Bence genel konuşman hatalı gibi geldi bana, Burada ne banlananlarının hepsinin % 100 suçu var nede % 100 onlar doğru (Bu sözüm yanlış anlaşılmasın ltfn). Giden arkadaşlarımızın içinde foruma büyük katkıları olmuş olanlarıda var. Çoğu arkadaşlarımızda (arkadaş kurbanı tbr caizse) banlanan arkadaşlarını savunma yolunda gittiler, Her ne kadar sanalda olsa sonuçta buradaki webmasterların artık bi yaşam biçimi haline gelmiştir bence net hayatı. Ama gidenlerinde kalanlarında canı sağolsun. Arkadaşlar bence birbirimizin düşüncelerine olduğu kadar iyinetadmin'inin kararlarınada onun yarısı kadar bile olsa saygımız olması gerektiğini düşünüyorum, şahsen ben duyuyorumda. Bi arkadaşımızında belirttiği gibi "öfkeyle kalkan zararla oturur"

Saygılar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5