İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google a Türk Rakip çıktı!!!

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Google, mynet, katreklam falan ne kadar çok olursa bu piyasa içerisinde çok fazla etkilemez, asıl piyasayı etkileyecek olay Yahoo nun kendi servisini dünya ya açması olacaktır. Yoksa katreklam, mynet, reklamajans, adbrite falan piyasayı çok etkilemez bence

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mynet kullanmaktansa Katreklam kullanmayı tercih ederim. Zaten Katreklam kullanıyorum. Ayrıca arkadaş katreklam, mynet vs vs piyasası fazla etkilemez demiş. Acaba Yahoo ve Google bu işe anasının karnında mı girdi. Güvenilir ve İyi bir siste kullanan bir firma her zaman piyasayı çok iyi etkiler diye düşünüyorum.

netistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterlar için çeşitlilik iyi olur.. uye olduk bakalım..ama mynet aç gozlu olarak kaldı aklımda fazla koklatmaz gıbıme gelıyo:)

Ekshi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni bir oluş olduğu için Mynet henüz çok sıkı kural koymaz, hele şöyle reklam veren çoğalsın o zaman kurallar sıklaşır.

Ayrıca bir Türk firmasının böyle bir girişimde bulunası çok güzel, böylece ödemeler daha hızlı, yardım konuları Türkçe, neyin nerede olduğunu rahatça bulabileceğimiz derecede kolay.

Tasarımıda sade ve şık görünüyor.

Umarım güvenliğide en az o kadar iyidir.

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ragiax' Alıntı:
Mynet kullanmaktansa Katreklam kullanmayı tercih ederim. Zaten Katreklam kullanıyorum. Ayrıca arkadaş katreklam, mynet vs vs piyasası fazla etkilemez demiş. Acaba Yahoo ve Google bu işe anasının karnında mı girdi. Güvenilir ve İyi bir siste kullanan bir firma her zaman piyasayı çok iyi etkiler diye düşünüyorum.

dediğimi anlamadın daha önceki mesajlarda arkadaşın biri ne kadar çok şirket olursa kazancımız artar demiş ancak yahoo nun gelmesi bence kazancımızı arttırır

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ilk açıldığı için bana göre ücretler artar fakat sonrasını bilemem yani biraz yüklendikten sonra :)

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim anahtar kelime girdilerime göre ortalama ücret 0,02 ytl hep, daha fazlasını giren reklamveren varmıdır tabe bu meçhül.

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet adklik reklamları sitemden çektim dün için 78 tık 0,74 ytl. Katreklam daha iyi veriyordu.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi beni aradilar niye kullanmaya başlamadiniz diye.
Başlayacagimi söyledim ama
78 tık 0.74 ytl falansa işim olmaz :)

heaven

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi beni aradilar niye kullanmaya başlamadiniz diye.
Başlayacagimi söyledim ama
78 tık 0.74 ytl falansa işim olmaz :)

Şu Aralar Kendini Yeni topluyor, Bana Göre İlerki Günlerde Çok Daha iyi verecektir.

Böyle Bir Gelişime Bence destek çıkmalıyız.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün 2.defa arandım(başka bir gün yine aramişlardı) yine bir bayan arkadaş neden kullanmıyorsunuz filan diye sordu üzülüyorlar sanırım kullanmayınca...

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bugün 2.defa arandım(başka bir gün yine aramişlardı) yine bir bayan arkadaş neden kullanmıyorsunuz filan diye sordu üzülüyorlar sanırım kullanmayınca...

Arzu

Beni de aradı.

Onun hatırına koydum bakalım nasıl olacak tam gün raporu görelim

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşuna vakit kaybetmeyin bence reklam bulamadığı zaman kendi reklamlarını yapıyorlar paralı email servisi hosting servislerinin tanıtımını yaparsınız bedavaya beş kuruş parada vermez tıklamalara

Cafo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
841 tık 11 ytl

hemen hemen katreklam ile aynı ortalamayı tutuyo sanırım

yada öyle değilmi

A

ArzooM

Misafir
Mynet AdPartner başvurularını almaya erken başlamış. Dolayısıyla sağlam bi kopukluk olmuş müşteri ve mynet arasında. Daha yeni yeni toparlanıyor.

Tıklama ücreti düşük bu ortada. sistemin işleyişini şeklini anlatırsam, bu önyargıdan kurtulabilirsiniz sanırım. sistem otomatik olarak web sitelerinin gösterim ve tıklama sayılarını kontrol ediyor. Belirlenen kotaya ulaştığında da tıklama ücretini otomatik olarak arttırıyo. Yani sayfa gösteriminiz ne kadar çok tıklama ücreti o kadar artıyor.
Bu Reklamlarda mynet kendi reklamını yaptırmıyor. Bazen yayınlanacak reklam olmadığında adklik yazısı çıkıyor ki bunu her firma yapar. Her bannerda site adı görünür. Gitti Gidiyor Hemal hem sat da olduğu gibi.

Google bu konuda dev. Ama mynet e destek olmak gerekir. Bir türk firması bu işi yapmaya başlıyor. Maddiyat elbetteki önemli ama biraz da mana olarak bakmak gerekir. Müşteri ilişkileri güçleniyor Site sahipleri aranıyor direk mail ve telefon numarası veriliyor. Göz önünde bulundurmak gerek bunları.

Başvurular artık en geç 24 saat içinde yanıtlanıyor. Bu noktadan sonra herşey çok daha yolunda gidicektir.

Herşeyi bu kadar bilerek anlattım. Açıklama da yapayım. Ben Arzu. Hani şu sizi arayıp reklamlarımızı yayınlamıyorsunuz diyen kız :) Telefon görüşmelerimde beni anlayışla karşılayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Mynet AdPartner gelişiyor. Yaptığım iş olmasını bi kenara bırakıp bunu samimiyetle söylüyorum. AdPartner kazanç sağlayacak bir uygulama

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5