İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İspiyonculuk olayı değil ama hoşuma gitmiyor bi bakın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresini açıklayın. arkadaşlar Böyle adamlara müsamaha göstermeyin. site adresi açıklansın Herkes bilsin. Biz burada uğraşalım didinelim kendimizi harap edelim. adam orada tıklamayan i.. misali keyfine baksın. açıklansın bence...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yahu merak ediyorum nette milyonlarca site varken o hangi ve nasıl bir sitedir ki üyeleri bunlara katlanıyor? Yani herhalde ben tıklamayanın üyeliğini iptal edeceğim desem bir üyem dahi kalmaz..

Birazda insanlarımızda aranmalı bence hata.. Yani böyle bir sitede inatla üye olarak kalmaya çalışmak bence zeka geriliğinden başka birşey değildir.. Maaş mı bağladılar yahu..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşalr orda kullanılan üye rütbelerinden hangi site olduğunu tahmn etttim. Tıklıyorlar çünkü o site dediated bir serverde barınıyor ve reklam ücretleri omasa ödeyemezler. Ayrılmıyorlar çünkü konusunda Türkiye'nin en kaliteli sitesi.. Hatta bazı kategorileri Türkiyede tek olsa gerek :D

Ama herkes yapıyor bunu şuna bakın şaka gibi:

http://img506.imageshack.us/img506/4956/spoof16ph.jpg

E

echo

Misafir
adminden:

sayın üye uzun zamandır takip ediyom bah tıghlamamışsın reklam banırlarını.asabımı bozma getirtme beni oraya bende gizli panel var hemen tıkla bakim takip ediom bah

töbe töbe ne günlere kaldık yau madem altından kalkamıcan niçin giriosun büyük işlere?

DamgaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım bu site ünlülerin fotografcısının sitesi çektigi özel siteleri forumda yayınlıyor ve karşılıgında böyle isteklerde bulunuyor site ismini şuan yazamam belkide yanlış siteden bahsediyorumdur konuyu açan yazarsa daha uygun olur

fugitive

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
damganet tahmin ettiğin site ama üyede olamıyorum artık belli günleri var :D

üye olan bir çok aradkaşım var hala devam ediyolarmış benim kızdığımda o altından kalkamıyosan bırak bu işi milletin parasını çalıyon böylede bunu arkadaşım yolaldı bugun atmışlar artık yuh diyeceksiniz içimizden biridir gene anında haberi oluyo maşallah yeniliklerden..

Arkadaşlar google yeni bir reklam çıkarttı picasa resim editor programı,soylediğine gore download sayısına gore para oduyormus.

Deneme amaçlı www.xxxxxx en altına banner ını koydum onu tıklayıp açılan sayfadaki Download Picasa ya tıklayıp bilgisayarınıza indirin (indirmek gerekiyor tıklamaya para vermiyor)

Sanırım 24 saat olayı bundada geçerli

bakalım ne verecek ?

Desteğinize tşk ederim.

sevgiler

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ooo böyle site coook piyasada sen geride kalmışsın artık millet ne yapacagını şaşırmış :S

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:
Yahu merak ediyorum nette milyonlarca site varken o hangi ve nasıl bir sitedir ki üyeleri bunlara katlanıyor? Yani herhalde ben tıklamayanın üyeliğini iptal edeceğim desem bir üyem dahi kalmaz..

Birazda insanlarımızda aranmalı bence hata.. Yani böyle bir sitede inatla üye olarak kalmaya çalışmak bence zeka geriliğinden başka birşey değildir.. Maaş mı bağladılar yahu..
Sitende yazanlar asagida Hatta printscreen de koydum Burda o sahisin yaptigi ile senin yaptiginin farki ne ?? Yukarida yazdigin Sozler kendin icinde gecerlimi ??
http://www.vazgectimsenden.com/VSPnedir.asp
* Acil VSP : VSP niz bitmiþ ve destek hatlarýmýz yoðunluktan size o an için yanýt verememiþse sitemizdeki bazý reklamlara týklayarak bir miktar VSP kazanýlabilir.
vazgectimsenden3mr.jpg

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende o nu yayınlamayı düşünüyodum ama aabimizdir sayalım diye yayınlamadım ama hak yerini buluyo .Acık Arayanın Her zAman acıgı Olur unutma;)

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oskimert' Alıntı:
bende o nu yayınlamayı düşünüyodum ama aabimizdir sayalım diye yayınlamadım ama hak yerini buluyo .Acık Arayanın Her zAman acıgı Olur unutma;)
Yok ben acik aramiyorum o siteye girmem bile 2 ay once falandi burda linkini gordum girdim Vps merak ettim okurken karsilasmistim simdi burda bu sekilde mesajini gorunce yazmamak olmazdi

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Yok ben acik aramiyorum o siteye girmem bile 2 ay once falandi burda linkini gordum girdim Vps merak ettim okurken karsilasmistim simdi burda bu sekilde mesajini gorunce yazmamak olmazdi
Pardon Ama Yanlış Anladın..2-3Hafda Önce O Benim Sitede Acık arıyodu araya araya bi Hal Olmuşdu yani Şimdi benimde aklıma geldi bu VSP yi söylemek dedim Şimdi gerilime gerek yok..Benim Sitede (O) Namusluluk oynarken Burada Şimdi şer...... Oynuyo Bi İnsanda Yüz Olması Lazım Yüz Olmazsa Bunlar Piyasada Cok...
Sıra Bende VazgectimSenden(O) Bu İŞleri yapacaksan Adam Akkıllı yap Gelipde Afra tafra yaparak Para Dönmez...Ben Hakkımla Host Satarak Para Alsamda seni Bu yapdıgın Düpe düz Adi.. Başka Acıklaması yok...Sonra Ben Hosting ciyim Diyosun.Müşderilerim var diyosun Niye Forumda Üyelerden Para Topluyon???Site Kalkınması icin YUHHHH Daha İyinet Senin Bir iki Acıgını Buldu Gün gecsin Senin Ne oldugunu Biz deyil Tüm İyinet Alemi Tanıyacak (İyinet Tanıyosa Tüm TR Tanır)
Son Seslenişimde Bırak Bu Ayakları...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Sıra Bende VazgectimSenden"

Ne demek istediğini anlamadım açıklar mısın? Evet sitemde üyelik ücretlidir de bundan sana ne sana mı sorucam? İnsanları hosting şirketiyim diye dolandırmaya çalışırken gerçekleri söylemiş olmamla bunların ne alakası var?

"Bu yapdıgın Düpe düz Adi.."

Konuşmalarına dikkat et seviyeni düşürme (zaten yeterince düşüyor her konuşmanda)

Ayrıca birşey söylüyorsan ki böyle saçma birşey değil boş konuşma iddan varsa kanıtla..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Sitende yazanlar asagida Hatta printscreen de koydum Burda o sahisin yaptigi ile senin yaptiginin farki ne ?? Yukarida yazdigin Sozler kendin icinde gecerlimi ??

Google reklamına link veripte tıkla mı denmiş o kısmı anlayamadım? Evet sistemde bazı reklamlarda VSP ekleniyor.. Verdiğin linke de bakılırsa gayet temiz hilesiz bir sayfa.. Bunda rahatsız olduğun nokta nedir?

Sitemizde kimsenin üyeliği reklamlara tıklamıyor diye iptal edilmiyor... Kimseyede mail veya pm atıp tıkla yoka iptal ederim denmiyor..

oskimert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VazgectimSenden' Alıntı:

Senin Ne Oldugun belli Kocum Yukarıda yazana Bak Sitende Yapduıgın işe bak yemezler külagıma anlat hadi tamam ben dolandırı oldum say o zaman sanane lan ister dolandırır ister dolandırmam adama bak hemen üste cıkıyo acıık bir??daga geliyo daha cook bi yanlışını görem o zaman görüşecez

bundan iyi iddamı olur
http://www.vazgectimsenden.com/VSPnedir.asp
* Acil VSP : VSP niz bitmiþ ve destek hatlarýmýz yoðunluktan size o an için yanýt verememiþse sitemizdeki bazý reklamlara týklayarak bir miktar VSP kazanýlabilir.
http://img433.imageshack.us/img433/5...msenden3mr.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5