İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iyi.net sol tarafı için, ayıp değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
Hahaha.. ya eminim ben sizin, ciğerine ulaşamayan kediler olduğunuza.. Eminim yani bir çıkarınız olmasa bu kadar mesaj yazmak için bile uğraşmazsınız.

Nasıl bir ciğer bu acaba? Ne ciğeri yani? Ciğer mi var ortada?

eg-zotika' Alıntı:
Ayrıca işin, ahlaki yönü sana mı kaldı kardeşim ? Bunca SEO tartışmaları boşuna mı şu internette ? Ki iyinet'te hile sayılacak bir şey yok. Hala bilmem neyi ihlal etti diyorsun, ancak incelediğinde öyle olmadığını göreceksin. Ama nerde ? At gözlüğü, eşek gözlüğü bakın bakalım..

İyinet'in hiç içeriksiz ve bol anahtar kelimeli subdomainlerini göz ardı etmeni sağlayan şey nedir? Bence burada bir "ciğer" ve "kedi" söz konusuysa, "kedi" sensin, "ciğer" de korumaya çalıştığın İyinet subdomain hitleri ve backlink PR'ıdır. Tamamen SPAM bir örnek (daha önce verdiğimin aynısı):

http://yuksek.lisans.sinavi.iyinet.com/yuksek.lisans.sinavi.html

Şimdi bu sayfanın title ve meta keywords'ü:

<TITLE>online tezsiz yuksek lisans </TITLE>
<META NAME="keywords" CONTENT="online tezsiz yuksek lisans,">

Peki söyle bana bu sayfada "online tezsiz yuksek lisans" ile ilgili HERHANGİ bir şey var mı? Ben söyleyeyim: YOK. Demek ki neymiş? İyinet, "misleading keywords" kullanıyormuş.

At gözlüğü, eşek gözlüğüne ihtiyacı olan biri varsa, o da sensin, ve gayet iyi de kullanıyorsun zaten. Ne de olsa koruman gereken bir "ciğer" var.

eg-zotika' Alıntı:
Aslında burada laf anlatan, yani bizlerde ve böyle saçma bahaneler ile bir şeyler elde etmeye çalışanlara gerekli cevabı vermeyen iyinet'de suç.. Neyse daha faydalı işlerle uğraşsak iyi olacak.

Doğru. Daha faydalı ve etik işlerle uğraşsan daha iyi olacak.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika zaten çok enteresan bir adam bayansan özür dilerim forumu genelde okuyorum eg-zotika gibi insanlar oldugundan cevap vermeye gerek duymuyorum saygilar deyip saygisizlik yapmam merak etme ama kiskananlar catlasin dersen senin 14 yasinda oldugunu düsünüyorum eger degilsen bile kesinlikle sitemdeki zeka testi bölümüne girmeni öneririm hitim artmaz merak etme senin gibi insanlari saymiyoruz kiskandigimiz yok sadece isim hakkini insanlardan alamaz kardesim iyinet subdomain olsa bile bu bi terbiyesizliktir ve biz bunu iyinete yakistirmiyoruz.

lütfen sacma sapan konusma sözlerim anlayana

E

erotika

Misafir
Off of.. Yakıştıramıyorsan, beğenmiyorsan kayıtlı siten varsa alıp defolup gidersiniz. Forumdan da üyeliğinizin silinmesini istersiniz. Ama yemez ki o eminim. Ancak Semra hanımcıklar gibi lak lak edersiniz.
Ayrıca onur denen arkadaşın verdiği örnekte, üye içerikli sitelerden örnek yok. Ve iyinet tek kelime ile olsa da eşleşmeyi, gerçekleştirebiliyor. Sistem bunun üzerine. Ama iş o kadar çığrından çıktı ki, atlar eşekler, kediler, at-cık-, eşek-cik, kedi-ciklere döndü. Ve hala iyinet forumlarındasınız. Kusura bakmayın ama, bulunduğu ortamı pisleyen tek canlı hayvandır, bunu bilmiyorsanız öğrenmiş olun.

Ve son sözüm, bu kadar küçülmeyin, isterseniz sitelerinizi kapatıp iyinet'i şikayet etmeleri için google spam sayfalarına yönlendirin, hem böylece daha temiz bir iş olmuş olur (!?!?!)

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
?

adamın kullanıcı adına bakın cevap vermeye değmeyecek biri (çocuk).
daha öncede diğer başlıklarda demiştim bu uygulama iyinet ve iyinet yalakaları dışında hiç kimsenin işine yaramiyor.

E

erotika

Misafir
Haha.. Şimdide kullanıcı adıma taktılar. Tekrar tekrar tekrar söyleyeyim.

Beğenmeyen, DEFOLUP gider.

darkman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
koç bana sakın bidaha defol mefollu konuşma o küçük kafanı koparırım senin azıcık akıllı konuş ne yazdığına dikkat et

B

Bedavalar-Net

Misafir
Lütfen konusmalariniza dikkat ediniz arkadaslar.Fazla kisisel oluyor ve kötü kelimeler forum düzenini bozmaya basliyor.

saygilar.

E

erotika

Misafir
İşte bu insanalrın seviyesi... Yorumsuz.. Hala banlanmıyorsa bu tip insanlar, bence yazık oluyor.

"koç bana sakın bidaha defol mefollu konuşma o küçük kafanı koparırım senin azıcık akıllı konuş ne yazdığına dikkat et"

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
Off of.. Yakıştıramıyorsan, beğenmiyorsan kayıtlı siten varsa alıp defolup gidersiniz. Forumdan da üyeliğinizin silinmesini istersiniz. Ama yemez ki o eminim. Ancak Semra hanımcıklar gibi lak lak edersiniz.

İyinette kayıtlı sitem yok. Olmayacak da... Tabi bu seni zaten ilgilendirmez. Fakat bu forumlara katılıp katılmayacağımı da ben bilirim; insanları saçma sapan kelimelerle yargılayan, rasyonel düşünmeyi bilmeyen, düşünce özgürlüğüne saygısı olmayan ve en önemlisi bu forumun sahibi olmadığının farkında olmayan bir şahsiyetin "defol" demesiyle gidecek değilim.

Senin rasyonel tartışamama gibi bir handikapın var. Belki de kişilik problemi, bilemiyorum. Semra Hanım tadında tartışan biri varsa, o... SENSİN. Bilmem farkında mısın...

eg-zotika' Alıntı:
Ayrıca onur denen arkadaşın verdiği örnekte, üye içerikli sitelerden örnek yok. Ve iyinet tek kelime ile olsa da eşleşmeyi, gerçekleştirebiliyor. Sistem bunun üzerine. Ama iş o kadar çığrından çıktı ki, atlar eşekler, kediler, at-cık-, eşek-cik, kedi-ciklere döndü. Ve hala iyinet forumlarındasınız. Kusura bakmayın ama, bulunduğu ortamı pisleyen tek canlı hayvandır, bunu bilmiyorsanız öğrenmiş olun.

Evet, o sayfada üye siteler yok. Olsaydı, sayfaya nasıl bir katkısı olurdu, o da tartışılır. Yalnız, İyinet hala bu sayfayı "içerik" olarak sunmakta.

Bulunduğumuz ortamı pisleyen birisi varsa, maalesef o da SENSİN. Biz, ortamı güzelleştirmeye çalışıyoruz, sense pis kalmasını tercih ediyorsun. "Haha, bu benim çöplüğüm, şimdi hepiniz defolun!" Tadındaki yorumlarınla ortamın bir "çöplük" olarak kalmasını tercih ettiğini belli ediyorsun.

Tabi at, eşek, kedi ve ciğer kelimelerinin sahibinin kim olduğu da belli, öyle değil mi?

eg-zotika' Alıntı:
Ve son sözüm, bu kadar küçülmeyin, isterseniz sitelerinizi kapatıp iyinet'i şikayet etmeleri için google spam sayfalarına yönlendirin, hem böylece daha temiz bir iş olmuş olur (!?!?!)

Bu da yüzyılın buluşu oluyor herhalde... :cool:

E

erotika

Misafir
Evet yüzyılın buluşu. Ayrıca Kaynana tarzıdna tartıştığın için bundan sonra sana-size cevap vermeyeceğim.

Çok derdin varsa yönlendir, burda cak cuk etme..

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki. Kaynana tarzında tartıştığım için bana cevap verme artık.

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika sitenin gizli patronu heralde....
hayatimda ne gereksiz insanlar gördüm ama 2 tekil ugruna bu kadar savunan adam göremedim birseyi bilmen lazim eg-zotika bu toplistler bizler sayesinde bu zamana geldi biz kayit ettik onlar büyüdü semrahanimcik lafini sana me me mee gibi bunu koyun der sen hakedersin olayi kisilestirmek istemiyom ama adam herkeze laf atiyo dayanmiyom defolup gidersin lafi çok güzel ki ne kadar monarsik bir sistemdeyiz zavalli eg-zotika su at gözlük olayi cok iyimis sen yazmisinda bide onune bak havaya degil kocum....

Orjinal Mesaj Sahibi eg-zotika

ne bos ne gereksiz insanlar gördüm heyy güzel vatanim bu buralimi acaba.... valla ben sitemi iyinetten cikartirim forumada girmem umrumda degil zaten kendime göre bi kitlem olusmus en az senin iki katin para kazaniyom bosver anasini satayim senin gibi insanlar oldukca zaten durmayiz ama insallah sanalcafe ve muzikhane adminin yerinde olsaydin o zaman seni anlardim....

Doğum Günü:
February 20, 1980
Interests:
eg-zotik
Occupation:
E tabi webmaster

al bu adamdan bu laflar beklenir abi eg-zotik kocum.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotika' Alıntı:
Bence sen tamamı ile forumun görüntüsünü bozuyorsun. neden mi ? Birkaç bölüdme modluk alayım da kendimi kanıtlayayım çabasına giridğin için. Ben dobra dobrayımdır gerektiğinde.

Ayrıca domainimi vermek istememin sebebi de belki senin gibi, kendimi kanıtlama gereği duymamamdır ne dersin ?..

neyse konu uzadıkça uzuyor, ve akla zarar arkadaşlar da türemeye devam ediyor. Lütfen yok aradım da bulamadım, ay bilmem ne oldu, şunu aradım iyinet çıktı, bunu aradım realist çıktı, bulamadım da, internet bozulduda gibi gelin - kaynana serzenişlerine benzer, durumlara girmeyin. Aramasını bileceksin ki aradığını bulabilesin. Ve böyle durumlardan faydalanmasını bileceksin.. Siz yöntemleri, vaziyetleri bilmiyorsanız biz ne yapalım !!!!

Ayrıca, beyin göçü denen şey bu olsa gerek. Şu foruma ne yazsam, yani yazacğım içimden gelmiyor ve arada sırada saçma şeyler bile yazabiliyorum. Çünkü, rant elde etmeye çalışan insanlar türemekte bence bu forumda. Ama, herhangi bir yabancı forumda yazdığım teoriler, fikirler ve hatta projeler ile bir çok webmaster tarafından benimsenmekte ve ne olduğunu bilemediğim insanlar ile birçok şey paylaşabiliyoruz.
Ve dönüpte bu foruma baktığımda, ancak karalamaları görebiliyorum. Neyse çok yazılır böyle konula hakkında ama en iyisi fazla uğraşmamak.!!

tipik bir komedi...
ben ne diyorum, ne cevap alıyorum..
bu kadar saçma ve dengesiz bir mesaj olamaz..
3 mesajımdan 2 si iyi.neti protesto etmek
hatta iyinet sayacını kaldırdım diye bas bas bağırıyorum..
iyi.net'e benden fazla yüklenen kişi yok..
yazdığım 200+ mesajı tek tek incelersen
%70i bildiğim konularda yardımcı olabilmek amacıyla,karşılıksız,kavgasız..
%20side iyi.net'in yaptığını protesto etmek için
%10kısmıda senin gibi azınlıklarla mücadele etmek için..

peki güzel arkadaşım söyle bakalım
ben kimliğim hakkında en ufak bilgi vermiyorum,
sallamasyon bir rumuzla buradayım, kimsenin
msn'inde bir kere yardım danıştığımı veya hakkımda
bilgi verdiğimi kimse söyleyemez..

peki sorarım sana söyle bakalım "çok sivri zeka"..
kendisi hakkında menfaat sağlamamak için hiç bir bilgi vermeyen..
senin gibi backlink için kendimi kavurmadan (ki hiç bir sitemde, hiç bir
link exchange,toplist v.s göremessin üzgünüm..)
nasıl kendini ispat etmek istesin?..
msn'de 200 kişi var, ve bunlarla hangisi ile teknik konularda birşey danışıp,yardımcı olabilmek/alabilmek/ için kullanıyorum ve bunların 1 tanesi bile bu forumda bulunuyormu?
söyle bakalım?

herhalde sizin köyde seveni değil .. seviyorlar ki, bu kadar bir davranış amatörce ve sağlıksız bulunup, protesto edilince, karşı tarafdan mod. bekliyeyim?bu kadar komedi ... pes!
sanırım senin kafana taş atanın, sen gidip elini öpüyorsun..

---
peki niçin kimse senin dışında forumda benimle tartışmıyor,
niçin bana sana yüklenildiği kadar.. ki çok iyi hatırlıyorum bir mod. arkadaşımızın (tartışmaya dahil olmaması için rumuz vermiyeceğim)
sana "yeter artık" diye serzenişte bulunduğunu, tüm forumun
bildiği birisin sen..ve her zaman eleştirilen tek kişiydin, vede buna rağmen sana
destek veren tek kişi bendim, peki niçin?
--
her mesajında bir kendini kanıtlama çabaları,
-yok adsense ile 500$ kazandım,
-yok bilmem kaç bin $ kazandım,
-size tam şimdi öğretecektim kazanmayı ama vazgeçtim

gibi kaprisler, tafralar, insanları kendine muhtaç görmeler?
bu ve bunun gibi davranışlarla, kendini kime/neye/niçin
kanıtlamak istiyorsun?
ama çok iyi anlıyorumki
forumdaki arkadaşlar çok çok iyi biliyorlar senin ne olduğunu
forumda birisine laf atıyor bir mesaj sonra o kişi seni mahçup ediyor
bunun örneğini tüm mesajlarda gördük, hiç cevap veremiyorsun,
farklı bir konu yaratıyorsun?
şu foruma bir katkını dahi göremedim..

eminimki görüşlerime katılacak çok kişi var..
---
ve hala bu yaptıklarıma rağmen mod. olacağım?
mod. olmak için bunları yapmayı istesem, senin gibi dalkavukluk yaparım..
iyi.net'i kötü eleştirmem, tamammı ?
bunuda herkes biliyor..
ama bu zeka özürlü arkadaş, bilmiyor tabi..
kendimi kanıtlama gibi çabalarımı senin yaşlarındayken yani bir 7-8 sene önce bırakmıştım e yaşımda o zamanlar 14 falandı..
...

şimdi büyük ihtimalle yine ağzının payını aldın ve farklı birşeyden bahsedeceksin..
hepimiz göreceğiz..
belkide maraton programından bahsedersin..
..

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar lütfen kisisel kavgadan çıkınız aksi halde konuyu kilitleyecegim.Birbirinizi kirmayin.Ikinci kez sizleri uyardigim icinde bana kizmayin lütfen :)

byfobi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam iyi hos diyonda adam bize bi semra hanim demedi...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikanın bunu savunmasının tek sebebi kendisininde keyword spam yapmasıdır. İyinet birçok kuralı ihlal etmektedir bunun aksini söyleyecek insanın hiçbirşeyden anlamaması gerek. Uzatmaya gerek yok bence.

E

erotika

Misafir
Evet yapıyorum var mı ?
Değer vermediğim sitelerime keywordleri gömerim tabii. Ve onların PR si vs zaten yoktur. Ama tutup da PR 6 domainime koymam. Bu da kimseyi İLGİLENDİRMEZ.

Ayrıca byfobi, bu ayki kazançlarımı yazıyorum. İstersen bir karşılaştırma yaparsın, istersende iyinet durumunda olduğu gibi KISKANÇLIKTAN ÇATLARSIN(IZ).

Google Adsense - 1125 $
Sedo Domain Parking - 485 €
Domainparking.com - 324 $
Adbrite - 278 $
Updated - 228 $
Ve diğer, eg-zotik ortaklık programları :)Onlar da var, fakat daha da yazarsam, ukalalık yapmış olacağım :) Ve aylık 300$'de 2 servera ödeme yapmaktayım. eg-zotik sitelerim, normal sitelerim; günlük 30/40 bin tekil alabiliyorum. Ayrıca iyi bir projesi olan herkese de kapılarım açık, her zaman destek oluyorum onalra gerke host gerek script bazında. Neyse, umarım iyi bir karşılaştırma yapabilirsin!?! İyinet admin'de güzel bir çalışma yaptı ve o da çok iyi para kazanıyor eminim. Oh ne ala işte :)

Zenginin parası her zaman züğürdün çenesini yorar.

Ve şimdi, başarıyı çekemeyen diğer bir arkadaşın yazdığı mesaja bakın.

3 mesajımdan 2 si iyi.neti protesto etmek
hatta iyinet sayacını kaldırdım diye bas bas bağırıyorum..
iyi.net'e benden fazla yüklenen kişi yok..
yazdığım 200+ mesajı tek tek incelersen
%70i bildiğim konularda yardımcı olabilmek amacıyla,karşılıksız,kavgasız..
%20side iyi.net'in yaptığını protesto etmek için
%10kısmıda senin gibi azınlıklarla mücadele etmek için..

3'de 2'yi % 20 ( arkadaşın kafası basmaz ise ben söyleyeyim % 20 5'te biri eder :) ) yapan bir arkadaş, bana saydırıyor da saydırıyor.. Dengesiz anlayışsın, salak sulak yok bilmem ne..

Dedim ya, bu tip ulaşamadığı ciğere mındar diyen kedicikler, zenginin parasını çekiştiren züğürtlerin hepsi aslında aynı..

Neyse, tartışmaya devam, bana hava hoş, nasıl olsa iyinetadmin müdahele edecektir bu durumunuza.

M

malatyasporlu

Misafir
eg-zotikaya özde katılıyorum kafayı çalıştırmış ve adam hitini 50.000e çıkarmış zekice fakat hit ne için önemlidir ? reklam için bir eğer ben reklam versem iyinete hiti 50.000 diye vermem 5.000 diye veririm olay bu kadar basit...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5