İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
2008 yılında yapılan seo yarışmasında ödüllerin verilmemesi ve üzerine hakaret + ban yedigim için tedirginim.

Bin tl kadar link satın almıştım yarışma iptal edilince zarar ettim. Üstelik ödüllerin tarafıma gönderilmesini dahi istemedim Mehmetçik ve Deniz fenerine bağışlamıştım. Katılımcıları uyarıyorum garanti almadan katılım yapmayınız.

Forumtr'nin sponsor oldugunu ve alınan paranın resmi belgeler ile konuya sunulmasını talep edilen ücretlerin kesin olarak ödeneceginin bilgisini verilmesini istiyorum.

Bence ödeme konusunda hiç sıkıntı olmayacak,zaten sponsorlar sağlam diyebiliriz hadi ondanda'da sorun çıktı turgay'ın imkanı mevcut kendisi karşılayabilecekmiş.

X

Xman

Misafir
Forumun sahibidir kendisi ve kısa bir süre önce 10.000 usd civarı nakit para ödeyerek forumu satın almıştır. Seo yarışması ödüllerinide her şekilde ödeyebilecek gelire sahiptir.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Merhaba
mesajınız için teşekkür ederim.

Seo yarışmalarını yıllardır takip eden birisi olarak o kadar kaliteli sponsorlar gördüm ki yarışma bitiminde ödemeyi günlerce sallayan veya yarışmaların iptal olması gibi..

Şimdi siz diyorsunuz ki Turgay beyin imkanı mevcuttur.

Turgay bey kimdir? Forumdaki yetkisi nedir ne iş yapar? Ne yazıkki hiç bir bilgiye sahip değiliz.

Önemli değil.

Bende yıllardır takip ediyorum,iyinet'in zaten kötüye gitme sebebi eski yöneticilerinin seo yarışmasındaki beceriksizlikleriydi zaten..

Turgay bey ; iyinet'in şuan admini trgy.

Ayrıca frmtr sponsor olmuş,ön ödeme almadan yarışmayı başlatmayacağını söylemiş ki, maddi imkanları yeterli bir arkadaş,kimseyi üzeceğini düşünmüyorum.

Kendisi gelince bilgi verir zaten,saygılar.

the_joker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008 yılı yarışması gibi olmayacak dimi çok büyük üzünntü yaşamıştım emeğim gitmişti tabı bayada para harcamıştık link filan almıştım

T

trgy

Misafir
2008 yılında ben yoktum, seo yarışmasında olan olayları da takip etmedim açıkçası. Ölüp kalmazsam paranız gelir merak etmeyin. :)

LameXx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
trgy boş adam deyildir hocam gecen yil web sitesi sattim kendisine aksam 22.00da siteyi almaya niyeti olduğunu söyledi daha aradan 24 saat gecmeden 6.5bin ytl para sayip siteyi aldi.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yarışma kelimesi bu konu içerisindemi açıklanıcak? Yoksa başka bir konu açılacak?

T

trgy

Misafir
Konu ile alakası olmayan mesajları temizledim.

Boşverin yarışmaya bakalım. Az kaldı bu arada :D

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Site uzantıları .com veya .net uzantılardanmı olucak yoksa herkes istediği uzantıyla katılabilecekmi

T

trgy

Misafir
Site uzantıları .com veya .net uzantılardanmı olucak yoksa herkes istediği uzantıyla katılabilecekmi

uzantıya karışmıyoruz fakat bazı arkadaşlar co.tv gibi ücretsiz subdomain veren yerlerden domain aldığını sanıyor karıştırıyor.

tk, info ,im ,in .....

istediğinizi alabilirsiniz.

Ulath

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarışmaya isteyen istedigi zaman katılım varmı ?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
hayırlısı olsun yarın açıklanıyor birşeyler

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben gene soruyorum. Özgün içerik eklerken anlamlı olmak zorunda mı?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
garip geldi o soru bana; özgün içerik eklerken seo sıralamasında yukarılara çıkaracak bişeler konular eklemek gerek spor haberleri ekleyecek değilsiniz sanırım ?

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
blogspot serbest demişiniz ancak wordpress deki blogu yeni domainle kullanabilirmiyiz ? hostinh olarak

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
garip geldi o soru bana; özgün içerik eklerken seo sıralamasında yukarılara çıkaracak bişeler konular eklemek gerek spor haberleri ekleyecek değilsiniz sanırım ?

Daha önceki seo yarışmalarında eklenen konuları takip ediyordum. Üst sıralarda olan sitelerden bazılarının eklediği içerikler şöyleydi.

Yurtdışında bir son dakika haberi olmuş. İngilizceden türkçeye çevrilerek google translate ile siteye eklenmiş. Aralarına da farklı yerlere yarışma kelimeleri serpiştirilmişti.

Hiç alakası olmayan yazılar vardı.

Örneğin yarışma kelimesi atıyorum lida.

Spor haberi girilir. Haberin bir bölümünde sporcuların formda kalması lida ürününe bağlıdır gibi bir cümle eklenir. Bu da özgün içeriğe girer bence.

Fakat benim anlatmak istediğimi sanırım anladınız. Ben yarışma kelimesini her türlü asparagas veya düzgün haber veya konuda da kullanırım sorun değil ama, özgün ve düzgün içerik derken bunu kastedmedim.

Hiç bir anlamı olmayan google transtaleden çevirilerden bahsediyorum.

Örnek:

Uzun bir ağırlık azaltma programının önemli bir parçası olarak egzersiz üzerine vurgu yapılmış. Bu elbette, ama yararları vardır eğer egzersiz sadece kilo kaybedebilir büyük soru. Sık sık beyanı duyuyorum ".. Ben daha sonra kapalı çalışacak. Birçok kişi eğer sadece egzersiz mi daha sonra bir şey yemek gerekir hissediyorum.

Bir diğer örnek

Obezite ölçüde her yaştan Amerikalılar için geç 1990'larda, neredeyse tek tüm yetişkinler artık obez olarak sınıflandırılmış üçüncü artış için, 1999-2000 Ulusal Sağlık ve Beslenme İnceleme Taraması yeni veri bugün Journal of yayınlanan göre devam American Medical Association.

diye böyle yapıp arasına yarışma kelimesi eklemek uygun mu bu bağlamda söyledim :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
işte onlar seo bilgisi oluyor :) (kelime yogunlugu, özgünlük vs... vs..)
seo sadece backlink değil lafını sevmem ama üle :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5