İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İyinet.com Seo Yarışma Başlıyor!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Madem burada en iyiyi seçeceğiz hocam. Title aynı olsun. Bir kelime belirlemenin amacı zaten budur. Seo içeriği en iyi olan site kazanır. Seo yarışmasının da amacı budur zaten. Verilen kelime öbeğinde en üst seviyeye en iyi seo yapısını kuran çıkar. 30 Kişi tutup iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması yazarken tutup sonuna ali topu tut deyip üste çıkmakta bir hiledir aslında. :) Neyse dediğiniz gibi olsun yarışma sonuna daha çok var.

Ben kelimede 1. olanı seçmeye çalışıyorum, siz de 1 iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması 1 şeklinde yapabilirsiniz. :)

Ayrıca Seo kelmesini Search Engine hek olarak yorumlayanlar da vardır, yani arama motoru hilesi.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eyvallah hocam teşekkür ederim. Tasarım+Seo ikilisini çok iyi birleştirmişsin. İzmirli hemşehrim olarak gerçekten memnun oldum. Umarım yeteneklerin daha da artar, başarılar dilerim.

Teşekkür ederim, kendi çapımızda uğraşıyoruz işte. Bende çok memnun oldum, izmir buluşmalarında buluşuruz umarım birgün denk gelirse. Dileklerin için tekrardan çok teşekkür ederim, aynı dilek ve temennilerimle :)

eSKiSiBeN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uggur hocam yarışma bittikten sonra senin şu blog temanı isteyeceğim senden. İsteyenin bir vermeyenin iki gözü kara :p

Misafir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
İleride ne olacağı bilinmez, 5 ay 29 gün ilk sırada olan site son gün sanbox yer ve tarih olur. Bende dahil kimse büyük düşündüğü siteye yarışma sitesine uyguladığı taktiği uygulamaz, uygularsada hata yapmış olur. Burada amaç ''songün hatta son saniye'' ilk sırada olmak. yarışmaya katılanlar son günü ilk sırada bitiremesede bence önemsememeliler. Yarışma sayesinde yeni şeyler öğrenebiliyorlarsak, kendimize birşeyler katabiliyorsak ne mutlu bize. Yarışma sitesi sayesinde asıl sitelerimi güçlendirdim. Sitelerimi bloglara yorum kasarak güçlendirmediğimide belirtmek isterim.. Herkese başarılar dilerim.
Saygılarımla.
Misafir.:melek:

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Uggur hocam yarışma bittikten sonra senin şu blog temanı isteyeceğim senden. İsteyenin bir vermeyenin iki gözü kara :p
Vereyim de çok dağınık sağdan soldan dosyadan veri çekiyor. WP3 default temaya çakma yapmıştım. :)

İleride ne olacağı bilinmez, 5 ay 29 gün ilk sırada olan site son gün sanbox yer ve tarih olur. Bende dahil kimse büyük düşündüğü siteye yarışma sitesine uyguladığı taktiği uygulamaz, uygularsada hata yapmış olur. Burada amaç ''songün hatta son saniye'' ilk sırada olmak. yarışmaya katılanlar son günü ilk sırada bitiremesede bence önemsememeliler. Yarışma sayesinde yeni şeyler öğrenebiliyorlarsak, kendimize birşeyler katabiliyorsak ne mutlu bize. Yarışma sitesi sayesinde asıl sitelerimi güçlendirdim. Sitelerimi bloglara yorum kasarak güçlendirmediğimide belirtmek isterim.. Herkese başarılar dilerim.
Saygılarımla.
Misafir.:melek:
Güzel noktalara değinmişsiniz. Tebrik ederim ;) Azçok bu konudaki düşüncemi eskisiben biliyor zaten :)
Cümleten kolay gelsin.

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Düzenleme konusunda sabrım vardır hocam birazcık :p Teşekkür ederim şimdiden.

O zaman sorun yok :) Sonra hocam bu temanın kıçı başı oynuyor demede :p çünkü öyle bir ihtimal var bazen konu menuden uzun olunca biara kayıyordu :D Şuanda kaymıyor gerçide yardım ederim yinede :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5