İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iyinet onayli üye projesi.

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Bir dolandırıcı için bu bir çözüm değil.
Bunları sağlayan biri yüklü miktarda bir kaç kişiyi dolandırırsa sonuç ne olacak?
Forumun kurumsal kimliği bu zararları karşılayacakmı?
Karşılamayacaksa dolandırılan kişiler demezmi, bu sizin onaylı üyeniz değilmiydi?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Hak hukuk dürüst insanlar için vardır, dolandırıcı vs. işlemez..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bir dolandırıcı için bu bir çözüm değil.
Bunları sağlayan biri yüklü miktarda bir kaç kişiyi dolandırırsa sonuç ne olacak?
Forumun kurumsal kimliği bu zararları karşılayacakmı?
Karşılamayacaksa dolandırılan kişiler demezmi, bu sizin onaylı üyeniz değilmiydi?

http://forum.iyinet.com/1006625-post60.html

Anlamadığım şey farklı kişiler aynı soruları sorup duruyor binlerce kez cevap verildiği halde.
Size sorulan tek şey tc kimlik numarası başka bi şey değil, bunu da bu kadar büyütmeyin. Iyinetin kurumsal kimliğine hiç bi şekilde zarar gelmeyecektir, gelecek olsa bu proje başlamazdı..

Onaylı üye olmayı zaten düşünmeyen insanlar ne diye bunu dert ediyor? Olmak isteyen zaten hiç bi şeyden korkmadan oluyorlar, bu bu kadar basit yani..

Hayır bi insanı çileden çıkartmayı neden bu kadar çok seviyorsunuz anlamıyorum. En iyisi ağır bi yönetici olup sorularınıza cevap vermemekmidir anlamış değilim. Desteklemiyorsanız bile bi hayırlı olsun desteklemiyorum ama diyebilirsiniz. Soru sormadan önce bütün postlarımı okumanızı öneriyorum. Özellikle TC KİMLİK NUMARASI hakkında. Trgy'ın en son postuna bakabilirsiniz madem bu kadar korkuyorsunuz numaranızı vermekten.

PauLShark

0
İyinet Üyesi
Reaction score
51
Ben bir ara postumda belirtmiştim. İnsanın zikri ne ise fikri o dur.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Bakın arkadaşlar T.C No ile bitse herşey;

Sokaklarda hat satan art niyetli insanlar,
Art niyetli fotokopiciler,
Anketörler

Şimdiye kadar milyonların canına okumuştu. Yahu çok mu zor? Git apartman posta kutularına al dünya zarf. İçlerinde çoğunun genel bilgileri var, ne yapabilirsin ki? Ya da ne yapacaksın. Fuhuş çetesi ne zamandan beri resmiyete döküldü de t.c no istiyor?

++++++
dolandırıcılık basite indirgendiğinde kolay olur, benim tc numaramla hiç bir kişilik, hiçbir düzenbazlığı yapamaz

X

Xman

Misafir
Onaylı üyede oldum kimi dolandırsam acaba :) 4 yıldır bu forumdayım, forumun itrader rekoru bende, bir tane olumsuz itraderim var oda para alışverişi değil link değişimindeki benim hatamdan kaynaklanmıştır, forumda yönetici iken bunu panelden silme şansım vardı ama dokunmadım. 4senedir kimseyi dolandırmadım ama artık onaylı üyeyim istediğimi dolandırabilirim :D bumudur mantık?

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
http://forum.iyinet.com/1006625-post60.html

Anlamadığım şey farklı kişiler aynı soruları sorup duruyor binlerce kez cevap verildiği halde.
Size sorulan tek şey tc kimlik numarası başka bi şey değil, bunu da bu kadar büyütmeyin. Iyinetin kurumsal kimliğine hiç bi şekilde zarar gelmeyecektir, gelecek olsa bu proje başlamazdı..

Onaylı üye olmayı zaten düşünmeyen insanlar ne diye bunu dert ediyor? Olmak isteyen zaten hiç bi şeyden korkmadan oluyorlar, bu bu kadar basit yani..

Hayır bi insanı çileden çıkartmayı neden bu kadar çok seviyorsunuz anlamıyorum. En iyisi ağır bi yönetici olup sorularınıza cevap vermemekmidir anlamış değilim. Desteklemiyorsanız bile bi hayırlı olsun desteklemiyorum ama diyebilirsiniz. Soru sormadan önce bütün postlarımı okumanızı öneriyorum. Özellikle TC KİMLİK NUMARASI hakkında. Trgy'ın en son postuna bakabilirsiniz madem bu kadar korkuyorsunuz numaranızı vermekten.

Soruyu anlamıyınca her soruya aynı yanıtı vermen normaldir..

Daha önceki konumda kimlikle alakalı hiç bişey sormadım sadece onaylı üye dolandırırsa bunun altında ezilirsiniz demek istedim ama siz anlamadan çileden çıkmışsınız.. Sizde bana önceki konu linkiniz verdiniz..

Maddi gücümü aşmassa karşılarım demişsiniz, maddi gücünüz nedir? Ya tam karşılarsınız yada karşılamassınız.. Yuvarlak laflar her zaman soru işareti bırakır..

Ben forumlara sadece ticaret amaclı giriyorum, dolayısıyla beni ilgilendiren kısmı budur..

Forum sizin istediğiniz gibi hareket edersiniz..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Maddi gücümü asmazsa direkt olarak parayi ertesi gün karsilarim, asarsa da biraz zaman alirdi söylemek istedigim. Maddi gücüm de buradaki alisverisleri karsilamaya yeter, bu konuda kimsenin suphesi olmasin.

Alex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba konu baltalamak değil amacım özgün içeriğin korunmasına da faydalı denmiş bu onaylı üyelik sistemi yani özgün bir içeriğin bura dışında başka bir yerde olmasına iyinet izin vermeyecek yada hukuki işlem başlatabilecek sonuçta bi marka ve hakkıdırda

benim kafama takılan ya açılan konu özgün değilde bi şekilde nette olmayan başka birine ait bi konuysa ve bu kişi iyinete hukuki işlem başlatırsa bunu nasıl kontrol altında tutacaksınız.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
"5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp, şikayetlerinizi info ~at~ iyinet.com adresine yollarsanız, gerekli işlemler yapılacaktır."

Üyelerimizin arkasında olacağız ancak zaten onaylı üye sayısı fazla olmadığından ve olmayacağından bunu kontrol altında tutmamız zor olmayacaktır.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
TC onaylandıktan sonra silinirse olabilir.

tenzin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı ve güzel bir uygulama.
yalansız/dolansız, düzgün bir şekilde uygulanırsa ileride birçok arkadaşa faydalı olur kanaatindeyim ..

Ottoman Empire

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
TC konusunda tartışmalar olsada onaylandıktan yada onaylanmadıktan sonra silindiği için sorun teşkil etmeyecektir.

Güzel bir uygulama tebrikler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5