İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatorluk basvurulari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
konuyla alakalı mesajlarda oluyor, alakasız geyik mesajlarda. alakalılarda bilgim varsa paylaşıyorum. mesajlara normal başlayıp , konuyu saptırıp geyiğe hatta birbirlerine dalaşmaya getiriyor çoğu kullanıcı. bunun örneklerini eski yazılarda veya şuanki yazışmalarda rahatlıkla görebilirsiniz.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereksiz mesajlardan kaçınmaya gayret eden ve yardımcı olabilmeye çalışan bir iyinet kullanıcısıyım, forum konseptindeki tüm konularda gerekli teknik ve felsefi konularda yeterli olduğumu düşünüyorum.
Internet mazim oldukça eskidir.
Şu anda kendimi verdiğim konular Google Optimizasyon, ASP, PHP, Veritabanı Yönetimi, Internet Teknolojileri, Yazılım ve Donanımdır.
Bütün gün online'ım.
Başvuru nedenim ise atılan her postu takip ediyorum (ama hepsine cevap olsun diye cevap vermiyorum) ve yardımcı olabilmeye çalışmamdır.Uzun zamandır yardımcı olabileceğim bir konu gördüğüm zaman değişik nickler ile iyinet forumlarına post attım ve en sonunda bu nick ile buradayım.
Genel olarak
Google Ana Kategorisi Tüm Konular
Teknoloji Ana Kategorisi
Alt Konular
Webmaster Genel
Internetten Para
PHP ASP Flash Perl Phyton JSP ColdFusion Tcl
Yeni Web Siteleri
Veritabanları Access Oracle MSSQL MySQL Sybase DB2 Databases
bölümlerinde
Moderatör arkadaşlara yardımcı olabilmek amacı ile başvurumu yapıyorum.
Uygun görürseniz memnun olurum, teşekkürler..
Birlikte çalışabilmek dileğiyle..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
nsbil' Alıntı:
onemli olan bir konuyu gecmissin..

- burada hep geyik mesajlarimi atiliyor ?
- yada herkez laf olsun diyemi mesaj atiyor ?
- dogru mesaj atilmasi icin mod mu olmak gerekiyor ?

bence bu lafini biraz daha iyi dusunmen ve degerlendirmen lazim. cunki demekki genel olarak insanlar laf olsun diye mesaj atiyor anlamina geliyor. Buda dusunulmesi ve herkezin katilimi ile degerlendirilmesi gereken bir konu.

bence bir suru onemli konu oluyor ama o kadar mod var bir kaci yaziyor kimiside yazmiyor, tum sorulari modlar cevapliyacak diye bir kaide de yok ortada ama bence bilmediklerinden degil bana gore baska bir nedeni var bunlarin. Ben bunlarin cevabini ogrenmek istedim sadece. yinede azda olsa aydinlattigin icin tesekkurler tr.st.. saygi ve sevgilerimle..

onemle : (yazdigim yazilar/gorusler genel olarak degerlendirilmistir, tekil sahis/lar kullanilmamistir).

- Hep geyik mesaj atilmiyor. Pekcok kisi forumlardan cok faydalaniyor.
- Herkes las olsnu diye de meaj atmiyor, atan var tabi, ama herkes degil.
- Dogru mesaj atmak icin biraz geek olmak lazim, eglenceden ve hayattan zevk almamak lazmi. Arada bir geyik mesaj atilmasi cok da garip degil bence.

Buraya insanlarin attigi mesajlar uzerinde dusunmek istiyorsan o senin bilecegin birsey. Ben insanlarin atacagi mesajlara mudahele edilebilecegini sanmiyorum, bu nedenle de bu konunun tartisilmasi bence yersiz.

iyinet.com kullanicilari forum sayfalarindan izledikleri kadari ile belki de modlarin yaptiklarini yada sagladiklari faydalari tam olarak goremeyebilirler. Sizler daha hic gormeden pekcok mesaj editlenip gerekirse siliniyor yada ilgili forum basligi altina tasiniyor.

Modlarin bildikleri konu hakkinda yazmak icin bir cekinceleri olacagini sanmiyorum, ama boyle bir cekince mevcut ise bende bilmek isterim.

N

nsbil

Misafir
.

iyinetadmin' Alıntı:
- Hep geyik mesaj atilmiyor. Pekcok kisi forumlardan cok faydalaniyor.
- Herkes las olsnu diye de meaj atmiyor, atan var tabi, ama herkes degil.
- Dogru mesaj atmak icin biraz geek olmak lazim, eglenceden ve hayattan zevk almamak lazmi. Arada bir geyik mesaj atilmasi cok da garip degil bence.

Buraya insanlarin attigi mesajlar uzerinde dusunmek istiyorsan o senin bilecegin birsey. Ben insanlarin atacagi mesajlara mudahele edilebilecegini sanmiyorum, bu nedenle de bu konunun tartisilmasi bence yersiz.

iyinet.com kullanicilari forum sayfalarindan izledikleri kadari ile belki de modlarin yaptiklarini yada sagladiklari faydalari tam olarak goremeyebilirler. Sizler daha hic gormeden pekcok mesaj editlenip gerekirse siliniyor yada ilgili forum basligi altina tasiniyor.

Modlarin bildikleri konu hakkinda yazmak icin bir cekinceleri olacagini sanmiyorum, ama boyle bir cekince mevcut ise bende bilmek isterim.

mesajlari birkac yaziya bakip gecistirmek yerine biraz daha incelenmesini isterdim. benim boylebir iddam yok tr.st boyle bir iddada bulundu cevabin ona herhalde.. kolay gelsin

saygilar sevgiler...

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
bütün mesajlar geyik diye bir iddiam olmadı konuyu sen o yöne çektin nsnil. açıklamayı bundan önceki mesajımda yapmıştım. uzatmaya gerek yok . anlaşılmayan bir şey varsa önceki mesajımın tekrar tekrar okunmasını tavsiye ediyorum....

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Bende bir ev kullanıcısıyım ve günlük 10-15 satte kadar online ve büyük zamanımı bu forumda geciriyorum. Vermiş oldugunu şartalr bana uygun..

Bende Moderator olmak isterim..

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Su anda moderator ihtiyacimiz bulunmuyor, ama oldugunda basvurular sirasi ile degerlendirilecektir.
Tesekkurler.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emuzzik' Alıntı:
adım özberk elçin. Günde en az 10 saat internetteyim. Php bilgim var, bilgisayar donanımı konusuna ilgili ve bilgiliyim. www.e-muzzik.net in sahibiyim. yaklaşık 6 ay öncesine kadar www.inndir.com üst editörüydüm, fakat kendi sitem sebebiyle ayrılmak durumunda kaldım. forum konusudna inndir.com forumlarında adminlik yapmıştım. Mesaj sayım 100 üstü değil. fakat genede kabul edilebilirsem;
web programlama (asp php), işletim sistemleri ve yeni web siteleri bölümlerinde görev almak istiyorum. saygılarımla

iyinetadmin' Alıntı:
100 mesaja ulasinca basvurunu bekliyoruz.

103 mesaj olmuş şuanda. ilk yazdığım mesaj hala geçerli.

Leonardos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende olmak isterim
günde 2 saat onlineyim.çünkü okulum var
beni moderator yaparsanız pişman olmazsınız

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pasalitj' Alıntı:
tabii ki saygi duyarim..
ben sizlerin bana verdigi destege karsilik boyle bir teklifde bulundum..Karar yonetici arkadaslarindir yine..
Onceden belirttigim gibi referanslarim bellidir..
starsclub.org,starsclub.net,turkforum.net..(Ortagiyim)turkhacking.net,hekturk.us,kurtadam.com (Karsilikli Desteklerim Olmustur)..
turkhacking.net'te nickin neydi ve ne gibi katkıların oldu

Leonardos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam bende moderator basvurusu yaptın bana niye cevap vermediniz
saygılar

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Leonardos' Alıntı:
Selam bende moderator basvurusu yaptın bana niye cevap vermediniz
saygılar
Güzelim 100 Mesaj atman lazım basvuru yapabilmek icin. Yani sadece basvuru yapabilmek icin. Moderator olman icin ne gerekiyor bilmiyorum. Bak 1300 lere gelmisim halen Senior Member'im :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5