İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Türkiye için Google EFT işlemini başlattı...

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar her bankanın 2 haneli uluslarası bir kodu vardır , her şubenin ise 3 haneli bir kodu vardır, her hesap sahibinin ise 7 haneli bir hesap numarası vardır, etti 12, muhtemelen bu olabilir.. Örneğin YKB banka kodu 67, Avcılar şube kodu ise 446 dır, hesap numarası ise xxxxxxx...

B

Baria

Misafir
pin kodunu kaldırdı mı şimdi? yoksa yine mecburi ilk bastan pin kodunu girmek

Genckolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

geyikforum.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok biraz nette araştırdım gümrük müsteşarlığı sitesinde bütün listeyi vermişler sağolsunlar. Bende buruya hemen ekledim. :)

Şimdi bilgileri girip aktivasyon ücretinin gelmesini bekliyelim artık.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geyikforum.net' Alıntı:
Yok biraz nette araştırdım gümrük müsteşarlığı sitesinde bütün listeyi vermişler sağolsunlar. Bende buruya hemen ekledim. :)

Şimdi bilgileri girip aktivasyon ücretinin gelmesini bekliyelim artık.

ellerine saglik.

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin abudik gubik kusuratli bi rakam yollayacaklar dogrulunu onaylayabilmemiz icin

M

mcanli

Misafir
Genckolik' Alıntı:
Teşekkür Ederim Sana. Verdiğin Listede Bütün Bankaların Kodları Bulunmakta, Teyit Ettim Doğru Olduğunu Söylediler.

Yalnız Bir Sorun Daha Var, Önceki Yazdığımız Hesabı Silemiyoruz. Yeni Hesap Numarası Olarak Eklemek Zorunda Kaldım.

rica ederim. ;)

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
olaya bak
işbankası tüm şubeler var, benim şubem yok :D
neyse akbankı yazayım bende

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
YKB için Nilay hanımla görüşüyorum, ZIP ve XLS içinde bulunan kodları teyit ettirmek için...

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işbankası için şube kodu kaç yazıcaz beyler yardımcı olun lütfen..

geyikforum.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kodları ayrı bi başlıkta yazdım arkadaşlar ordan rahatça temin edebilirsiniz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
İŞ BANKASI EFT AYARLARI İÇİN TAM ANLATIM

Banka Kodu: 000026009593
HesapNo: ŞubeKodu+HesapNo

Gerekirse, svip kodu: ISBKTRIS

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel oldu bu bende ödeme bekletiyordum çek bozdurma komisyonu yüzünden tartışmıştım bankamla.

USD olarak ödeme alıyorsanız USD Hesap nosunu vermeyi unutmayın, Ayrıca banka hesap nosunun başına şube kodu eklemeyin. Uluslararası banka kodunuz zaten şubenize özel.

Emeği geçenlere + Rep + Teşekkür.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:
Çok güzel oldu bu bende ödeme bekletiyordum çek bozdurma komisyonu yüzünden tartışmıştım bankamla.

USD olarak ödeme alıyorsanız USD Hesap nosunu vermeyi unutmayın, Ayrıca banka hesap nosunun başına şube kodu eklemeyin. Uluslararası banka kodunuz zaten şubenize özel.

Ülkenizin kendi para birimiyle ödenecek diyor YTL hesabi verilmesi lazım değil mi ?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odeme onayi kisminda YTL olarak girilmesini istiyo tutarin ama 2 hesabin da fark edecegini sanmam

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trextra' Alıntı:

Eğer EFT istiyorsanız YTL hesap no vermelisiniz çünkü ödemeler yerel para biriminden oluyor..
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=15918

Elektronik Fon Transferi Nedir?

Elektronik Fon Transferi (EFT), ödeme işlemini hızlandırmak ve basitleştirmek için AdSenSe kazançlarınızı doğrudan banka hesabınıza yerel para birimi olarak ödemektedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5